Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ki lehet-e váltani a zsinóros porszívót akkussal? fórum

Ki lehet-e váltani a zsinóros porszívót akkussal? (tudásbázis kérdés)


1 2
7. Flóra76 (válaszként erre: 6. - Globus)
2023. szept. 27. 09:30
Pontosan. Az enyém is ilyen, simán viszi a sarkokat fent, lent.
6. globus (válaszként erre: 5. - Levarosbukta)
2023. szept. 27. 09:29

Akkushoz is különböző cserefejek vannak. Résszívó a szekrény oldalájoz, 10 cm széles kárpitos bútorhoz.

Kedvenc elfoglaltságom akkussal nyáron összekapdosni a pókokat, plafonról szúnyogot, függönyről poloskát a szűk fejjel.

5. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2023. szept. 27. 09:24
Nem sajnos! Teljesen mindegy milyen tipust veszel. Mivel az akkussal nem tudsz a sarkokban, a szekrény alatt, és olyan helyeken porszívózni ahova nem fér be az akkus feje. Az akkust akkor használjuk ha gyorsan akarunk rendet rakni. A vezetékest a nagyobb takarításhoz.
4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2023. szept. 27. 09:13
Miért ne lehetne? Mondjuk én megtartottam a zsinórost is. Az akkust nem nagytakarításra használom, mert a sarkokat, pókhálókat azzal nem tudom leszedni, csak a zsinórossal ha leveszem a fejet. Egy Rowentám van.
3. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2023. szept. 27. 08:57
Nekem Philips Speedpro-m van és meg vagyok elégedve vele.
2023. szept. 27. 08:33
Szőnyegre gondolok, parkettára, járólapra van, és nem robotban gondolkozom.
2023. szept. 27. 08:32
Tudja valaki, hogy ki lehet-e váltani a zsinóros porszívót akkussal? Típus, tapasztalat, nem google alapján. Ára most nem számít, csak jó erős legyen.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook