Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akkor most mi a helyes döntés? fórum

Akkor most mi a helyes döntés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
33. anya4005 (válaszként erre: 30. - Csikil4ny)
2015. nov. 21. 09:36

Nem! Azt írom,hogyha megigérte,hogy találkozunk,és mégsem jött össze,az nem zavart!

Ha pl. azt beszéljük meg,hogy ő megy a gyerekért az oviba,és nem tenné,az zavarna!!!

Mivel nálunk ez baromira nem rendszeres,nem zavar! Rengeteget dolgozik,rengeteg a stressz az életében,így van,hogy már én küldöm lazulni,mert ugye,a gyerekek miatt én nem tudok minden alkalommal menni,de ettől még szüksége van rá!

Teljesen más úgy beszélgetni,iszogatni,hogy ott van az ember párja,mint nélküle. Ha van rá igény,az én párom menjen!!! Nem attól erős a kapcsolatunk,hogy nem tudjuk elengedni egymás kezét!

32. moonlight13 (válaszként erre: 23. - Kangaroo Island)
2015. nov. 21. 09:34

Már miért lenne hisztis? Szerintem sem normális, hogy valaki előre megbeszél valamit, majd az egyik fél jelentős indok nélkül módosítja azt.

Más lenne a helyzet, hogyha váratlanul valami probléma adódna, és azért mondja le a megbeszélt találkát.

Vagy lehet, hogy én is "hisztis" vagyok? :)

31. moonlight13 (válaszként erre: 30. - Csikil4ny)
2015. nov. 21. 09:32
Nagyon jó! :)
30. csikil4ny (válaszként erre: 29. - Anya4005)
2015. nov. 21. 09:18

Azt mondod, hogy megígér valamit és nem teszi meg az teljesen rendben van, egyáltalán nem zavar? Kimaradozik éjjel s örülsz a távirányítónak?



A tegnap hallottam egy viccet, ami nagyon jól jellemzi a társadalmunkat:


"Két régen találkozott barátnő beszélget:

-Jaj de jól nézel ki! Ha jól emlékszek van egy lányod és egy fiad. Hogy vannak?

-Tudod a lányom férjhez ment, írtó helyes férje van, a tenyerén hordozza a kislányomat, hetente virágot visz neki, ajándékokkal halmozza el, minden hónapban elviszi wellnesezni, még nekem is hoz ajándékot....

-És a fiad?

- Hát a fiam... Ő is megnősült, de azt a hárpiát...Képzeld az a nőszemély elvárná, hogy a Fiam virágot vegyen neki, hogy kirándulni vigye, hogy az anyósához is legyen egy jó szava..... Jobb nem is beszélni róla!"

29. anya4005 (válaszként erre: 17. - 9b6b06acc2)
2015. nov. 21. 07:55

Persze,hogy rosszul esik,ezzel nincs is gond!

Nálunk is volt ilyen annó,ráadásul én már a megbeszélt időben,a megbeszélt helyen voltam,és nem jött...Felhívott,hogy a haverjánál van,nem jön,mert beszélgetnek,iszogatnak. Baromi pipa voltam,de nem kattogtam rajta. Szerencsére olyan helyre beszéltünk meg találkozót,ahova egyedül is sokszor betértem,így mindenkit ismertem,így jól éreztem magam.

Miután össze is költöztünk,lettek gyerekeink is,akkor meg haza nem jött,mert valakinek szülinapja volt a cégnél,azt ünnepelték. Hála az égnek,akkor enyém a távirányító egész éjjel!!!!

Ha szereted,és szeret (amit a mindennapokban éreztet,bizonyít),akkor nem hiszem,hogy ez ekkora tragédia,hogy bármilyen döntésen kéne gondolkodnod!

Ráadásul,két év alatt kétszer fordult elő...na,bumm! Értem én,hogy csak hétvégén tudnátok találkozni,és tudom,milyen rossz,hogy rákészülsz,aztán mégsem,de hagyd élni,különben el is veszítheted!

28. vacsa
2015. nov. 21. 07:48

Ez megint arról szól hogy két ember nem illik össze. Mások az igényeitek.

Van akinek ez semmi, mást felháborít...

Te nem ilyen férfit szeretnél, ez van.

Mondhatnám hogy köss kompromisszumot, de szerintem nem lennél boldog.

2015. nov. 21. 07:37

Ne haragudjatok, de mi az, hogy "hisztis" amiért szólni merészel, hogy a közös programot fél órával azelőtt mondja le a párja mielőtt találkoznia kellene vele? Minden önérzetes ember felróná bárkinek! Persze duzzoggással nem lehet semmit elérni, de érdemes megbeszélni ezt. A kommunikáció nyitja mindennek, már ha hajlandó a párja a kompromisszumokra, azt is lehet tenni, hogy a pénteki napra nem terveznek közös programot, ha már az a haveros nap...


Csak egy kérdés: a haverok mit szólnának ha folytonosan lemondaná a közös iszogatást? :) Miért várjuk el egy nőtől, hogy önérzetét félretegye a "normális párkapcsolat" miatt... (nekem nem ez a "normális").

26. Panna.33 (válaszként erre: 19. - Érdekes73)
2015. nov. 21. 07:31
Azt az egyes pontba belegondoltam:)
2015. nov. 21. 07:28
Köszönöm mindenkinek.
2015. nov. 21. 07:16
Ilyenkor menj el a barátnőiddel valahova. Már, ha vannak, és nem építetted le mindet a pasi miatt. És ne hisztizz, mert meg fogja unni, és igaza lesz.
2015. nov. 21. 05:12
Szerintem is hisztis vagy, a legtöbb nőnek ezért nincs normális párkapcsolata, mert hisztizik minden hülyeségen és elvárják, hogy a lábaik elott heverjen a férfi, lesse minden kívánságát, es semmi mas ne legyen fontosabb náluk, de elfelejtik kiérdemelni ezt, aztan csodálkoznak, hogy "nincs normális pasi". Menj el te is a csajokkal péntekenként dumalni, iszogatni.
2015. nov. 20. 23:17

Megbeszéltétek, megegyeztetek valamiben, ezt ő semmibe vette.

Vagy nem vagy neki fontos, vagy nem vesz komolyan.

Szerintem két dolgot tehetsz: vagy eltűröd, elfogadod a helyzetet így, vagy szépen megmondod, hogy eljátszotta a bizalmad, itt fejezzétek be. Aztán ha valóban igaz, amit mondott és fontos vagy neki, akkor belátja, hogy hibázott és ő fog keresni és bizonyítani. Ha nem, akkor meg semmi értelme az egésznek.

Tudom, ez baromi nehéz, amikor szeretünk valakit.

21. charlixcx (válaszként erre: 1. - 9b6b06acc2)
2015. nov. 20. 23:16

hasonló helyzetben voltam. és tudod, hogy mi lett a vége? hogy most az exével van.


ez nálad lehet, hogy nem áll fenn, de a helyedben valamit tennék az ügyben. mondd meg neki, hogy neked fáj, hogy inkorrekt, és igenis olyan jeleket küldözget, olyanokat cselekszik, amikből nem érzed, hogy fontos lennél neki. nyisd ki a szád.

20. moonlight13 (válaszként erre: 18. - Panna.33)
2015. nov. 20. 22:56

Ez a korrekt válasz a kérdésre.

Egyébként én is kiakadnék, ha mindig aznap módosítaná a programot, és nem szól előre. Bár én azt se nagyon bírom, ha valaki rendszeresen iszik.

19. Érdekes73 (válaszként erre: 15. - Panna.33)
2015. nov. 20. 22:54
4. talál magának ő is elfoglaltságot :)
18. Panna.33 (válaszként erre: 17. - 9b6b06acc2)
2015. nov. 20. 22:52
Beszéld meg vele. Holnap, személyesen, nem duzzogva, hanem higgadtan, de őszintén. Mondd el azt is, hogy mivel ez többször előfordult, úgy érzed, hogy nem számítanak neki az érzéseid, és nem tarts így korrektnek, hogy elmegy, mikor mást beszéltetek meg. Vagy akkor ne beszéljen meg veled programot, ha tudja, hogy más kikapcsolódást fog választani.
2015. nov. 20. 22:38
Én engedem őt.. Haverjaival is, ha előre megbeszeljük és akkor úgy alakítjuk a hétvégét. Mert hétköznap nem tudunk.. de így, hogy megegyezünk, hogy együtt töltjük a hétvégét és előtte fél órával hív, hogy mégse, ez rosszul esik es ezt ő is tudja
16. ancsika688 (válaszként erre: 11. - 9b6b06acc2)
2015. nov. 20. 22:29

Szerintem ez nem nem nagy baj.

Legalább szólt.Neki is kijár a szórakozás.

15. Panna.33 (válaszként erre: 11. - 9b6b06acc2)
2015. nov. 20. 22:28

Ha tudod, hogy péntekenként ez van, akkor öntsd el, hogy:

1. elfogadod és így alakítod az élted.

2. nem fogadod le, és szakítsz a pénteki lazulások miatt

3. nem fogadod el és mindig megsértődsz a pénteki lazulások miatt, ezzel megkeseríted mindkettőtök életét

2015. nov. 20. 22:26
2 éve.. elbizonytalanodtam...
2015. nov. 20. 22:26

Időnként ki kell engedni a gőzt, teljesen normális, hogy mások társaságára is igénye van valakinek, nem csak a párjáéra.

Ha általában veled találkozik, és csak időnként van ilyen lazulás a kollégákkal, akkor nem kellene ezen megsértődni. Vagy ha ezen megsértődsz akkor lehet hogy többször akar majd távol maradni...

12. andi6020 (válaszként erre: 11. - 9b6b06acc2)
2015. nov. 20. 22:26
Teljesen korrekt. Nem értem mi a baj.
2015. nov. 20. 22:24
Minden nap dolgozik, igen.. De azért inni csak pénteken szoktak, ha végeznek..Nem arról az 1-2 óráról van szó, hanem hogy megbeszélünk valamit és felhív előtte fél órával, hogy ittak, késik vagy nem is jön..
10. ancsika688 (válaszként erre: 1. - 9b6b06acc2)
2015. nov. 20. 22:23
Mióta vagytok együtt?
9. andi6020 (válaszként erre: 5. - 8d8590e99d)
2015. nov. 20. 22:22
Mit csapnál ki?
2015. nov. 20. 22:22
Mi az, hogy "Akkor most mi a helyes döntés?" ??
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - 9b6b06acc2)
2015. nov. 20. 22:21
Szerintem hisztérika vagy. Mi az az 1-2 óra? Nem csak te vagy a világon.
6. moonlight13 (válaszként erre: 3. - 9b6b06acc2)
2015. nov. 20. 22:19

De hát munkába minden nap jár, nem?

Nem lehet, hogy a barátod szeret iszogatni, csak te eddig nem tudtad?

2015. nov. 20. 21:52
Én kicsapnám. Elvégre veled volt megbeszélve a találkozó. És ráadásul 2x eljátsza.
2015. nov. 20. 21:51
A friss gyümölcslé,gyümölcscukor serkenti a szervezet anyagcseréjét - így hamarabb eltávozik az alkohol.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook