Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akinél nincs nagyszülői segítség, az hogy oldja meg a gyereknevelést? fórum

Akinél nincs nagyszülői segítség, az hogy oldja meg a gyereknevelést? (beszélgetős fórum)

1 2
5. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 22. 21:01

Mindenki ahhoz alkalmazkodik,amit a sors neki szánt.

Ha nincs segítség,akkor tudod,hogy egyedül kell megoldanod és megoldod.

Tapasztalat.

4. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 22. 20:56
4 gyerekem van. 3 már felnőtt. Egy napot nem voltak a nagyinál! Pár óra maximum,az is ilyen gyors látogatás. Főztem,takarítottam, dolgoztam, iskolába jártam. Én szeretem az ételeket magam főzni,szeretem a lakásom tiszta,szoros beosztásban voltam mindig, de megoldottam, majd a második házasságomban, megoldottuk. Mikor betegek voltak a gyerekek, vagy én, vagy apuka maradt otthon. Megoldható. Muszáj volt megoldani, mint tudjuk, az meg nagy úr! :)
2023. márc. 22. 20:51

Egyszerűen csak csinálod.🙂

Kell hozzá egy csipet logisztika, egy nagy kanál önbizalom (rátermettség), 1-2 gyerkőc, és mérhetetlen kitartás.

Tapasztalat.😉

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 22. 20:43

Mindenki másképpen, van aki talpraesett, van aki meg nem.

Egy ismerős külföldön, 5 gyerekkel ebből az utolsók (de nem utolsósorban) ikrek.

Skypen hallgatta az egyetemi kurzusait, vitte óvodába, iskolába a nagyobbakat, és takarított, főzött, tanult mindemellett.

Van, aki meg egyel is elúszik.

Nincs erre sajnos recept.

2023. márc. 22. 20:17
Úgy eleve a hétköznapokban. Ismerek olyat akinek 2 gyereke van: 3 és 9 évesek. És ő pl. nem főz, mert a kicsit nem lehet egyedül hagyni. Vagy mióta ovis, folyton beteg. Ezért heti 4 nap a Mamánál van, 1 nap a Dédinél. De akinek senki segítsége nincs, mert nincsenek nagyszülők, dédik, nagynénik?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook