Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik mostanában kezdték a babaprojectet! fórum

Akik mostanában kezdték a babaprojectet! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 21. 07:49

sziasztok én is nyitotam egy 2013as kistesot váro klubbot már többen is vagyunbk de ha szeretnétek gyertek közénk:-)


[link]

10. Rencho (válaszként erre: 9. - Barburi)
2012. máj. 21. 06:50

A két hónap még nem sok idő, ahogy az én négy hónapom sem, de ilyenkor számomra minden egyes sikertelen hónap az örökkévalóságnak tűnik...

Szerintem sokan vagyunk így ezzel.


Amit ki nem állhatok, az a "Ne görcsölj rá." duma, aki babát akar, az igen is tudja, hogy erre nem lehet nem "rágörcsölni".

Csak ott motoszkál a gondolat az ember fejében, csak eszébe jut, csak kíváncsi...


Persze, van aki túlzásba esik és minden nap tesztel... :)

Én a ciklus első felében mindig teljesen nyugodt a vagyok. A másodikban meg annál inkább türelmetlenebb.


Igazából nem tudom lehet-e általánosítani, olyat is hallottam már, hogy van akinek az első nagyon nehezen, a második könnyen összejött.

De kívánom, hogy mihamarabb jöjjön hozzátok a kistesó! :)


Mikorra nem várod legközelebb?

9. barburi (válaszként erre: 8. - Rencho)
2012. máj. 20. 13:42
Köszönöm! Meglátod nektek is sikerülni fog! Végülis más évekig is próbálkozik mire összejön nekik. A lányommal első próbálkozásra terhes lettem, most viszont valami miatt nem akar sikerülni. Azt olvastam, hogy valakinél nehezebben szokott a második baba jönni..
8. Rencho (válaszként erre: 7. - Barburi)
2012. máj. 20. 12:36

Gratulálok a kislányodhoz. :)

Nekünk első baba lenne.

7. barburi (válaszként erre: 3. - Rencho)
2012. máj. 20. 11:21
kistesó lenne, most múlt két éves a kislányom.Nektek?
2012. máj. 20. 11:11

Sziasztok!

Akiknek nem első babájuk lenne, azokat várjuk szeretettel a klubba!

2013-ra kistesot szeretnénk gyere közénk .-)

[link]

5. Rencho (válaszként erre: 4. - Gera175)
2012. máj. 20. 11:05

Én is próbáltam már az ovutesztet, de most egy ideje hőmérőzök és a két naponta szeretgetjük egymást elvet követjük. :)


Ma vagyok az 5. dpo-n, 8 nap múlva tesztelek elsőre.

2012. máj. 20. 11:03

Én már szültem, 1 éves a kisfiam. És ajánlom nektek az ovu tesztet, nekünk azzal sikerült 2 év után, 6 hónap hormonkezelés és rengeteg elkeseredett nap után.

Sok sikert, és kitartást!!!!!!!

3. Rencho (válaszként erre: 2. - Barburi)
2012. máj. 20. 11:03

Szia. :)

Nekünk ez a ciklus a negyedik.

Februárban kezdtük. Első baba lenne vagy kistesó? :)

2012. máj. 20. 10:59
SZia, mi két hónapja próbálkozunk...
2012. máj. 20. 10:51

Sziasztok, várok mindenkit aki mostanában döntött úgy, hogy kisbabát szeretne. :)


Beszélgessünk!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook