Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki szedett clostylbegit-et teherbeeséshez, mikor kell szedni? fórum

Aki szedett clostylbegit-et teherbeeséshez, mikor kell szedni? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
356. encsi25
2011. febr. 15. 12:36

Kedves Youlcsi!

Nem vagyok felelőtlen,kaptam már az orovsoktól clostyt,konkrétan 4kúrán vagyok túl.Csak az elsőnél követték a peteérésemet,a többinél nem is hívtak vissza a 11.napon.Ennyit a felügyeletről.Voltam magándokinál ,de semmivel sem volt jobb mint az sztk-s az első clostys alkalommal sikerül ababa,de sajnos a6hét elején spontán elvetéltem..azótmég nem jött össze clostyval sem..Peteérés hiányára szoktam kapni,de már belefáradtam a szemét dokik munkájába,cinikus megjegyzéseikből elegem van.ezért gondoltam,hátha valakinek megmaradt,szivesen megvenném tőle..veszíteni valóm nem igazán van---

355. youlcsi (válaszként erre: 354. - Encsi25)
2011. febr. 15. 12:07

nem szedném be orvosi kontroll nélkül.

a closti nem játék... (azóta tudom, hogy egyszer rátelefonáltam a dokimra -2. clostis ciklusban-, hogy nagyon görcsölök... ilyen villámsebességgel még sosem vizsgált meg... szinte azonnal de menjek, vár uh-n, mert hogy látott ő már a clostitól nem egyszer csecsemőfejnyi cisztát :o)

szóval sztem a legjobb, ha íratsz magadnak.

354. encsi25
2011. febr. 15. 11:41
Sziasztok!Megmaradt clostyt keresek,ha van valakinek én átvenném.köszi:)
353. youlcsi (válaszként erre: 352. - Rlibertas)
2011. febr. 6. 17:53

nem tudom... nekem olyan nem volt, hogy ne akartam volna. számtalanszor megesett, hogy a nőgyógyásznak sírtam, hogy én milyen szerencsétlen vagyok... ő is azt mondta, hogy ne akarjam annyira görcsösen.


talán 1 pillanat volt, amikor kicsit lemondtam róla... amikor arról volt szó, hogy 3. clostis ciklus... ha megjön, akkor átbeszéljük a lapart, és a clostit majd csak ősszel folytatjuk.

arról nem volt szó, hogy nem akartam volna babát, csak elkönyveltem magamban, hogy ebből már csak ősszel lesz zebra... hát nem úgy lett :)

2011. febr. 6. 13:40

halihó!Énmég mindig a próbálkozás időszakában.

Valaki modnja meg hogy kell nem akarni a babát, nehogy már én legyek a hibás.


Képzeljétek, egészen csak 1 napot volt menstruációm, az viszont frankón rendesen.Nekem ilyen sosem volt még.Igaz mióta a closty-t szedem tapasztaltam, hoyg kevesebb a vérzésem, de hogy csak ennyi legyen, ilyen még nem volt.MÁsnak is volt hasonló tünet hoyg csökkent a mennyisége tőle?

351. youlcsi (válaszként erre: 350. - Grindhouse)
2011. febr. 1. 12:03

szia!

azért clostit sztem így nehezen találsz :/


az üvegben pont egy ciklusra való adag van... meg amúgy is... orvos nélkül ezt tuti nem szedném be...

2011. febr. 1. 10:22
Lányok, nem maradt valakinek véletlenül clostyja, amire már nincs szüksége?
349. youlcsi (válaszként erre: 347. - Rlibertas)
2011. jan. 20. 21:15

jah... és egy 19 mm-es tüszőre nekem már javasolta volna a doki, hogy akár másnaptól "repeszthetjük" is ;)


ami alkalmanként legalább 1 (de jobb, ha 2-3) kiadós orgazmust jelent ;P

348. youlcsi (válaszként erre: 347. - Rlibertas)
2011. jan. 20. 21:14

megrepedhetnek, de nem jellemző

(Áron sem a 15. napi PÉ-ből van, amit láttunk uh-n, hanem kb 10 nappal későbbiből ;))


ha nem repednek meg, vsz egyszerűen összeesnek és köv ciklusban nyomuk sem marad.

legrosszabb esetben nem esnek össze, hanem cisztaként ott maradnak... de ez nem valószínű, ha a hormonok rendben vannak (ugyanis ha megreped a 19mm-es tüsző, elkezdi ontani a progit a sárgatest, a progi pedig gátolja a tüszőérést... ezért is nem szabad a progipótlást -duphaston, utro, stb- csak akkor elkezdeni, ha tuti megvolt a pé)

2011. jan. 20. 20:32

Hali!

Elvileg minden rendben voltam középidős uh-n volt egy 19mm-es és a másik oldalon "számos"(megnevezéésel) 14mm-es.A doki azt mondta még azokból is lehet valmai beérhetnek.Kérdeztem ha egyszer volt tüszőrepedés, akkor lehet e majd a ciklus folyamán megint ha ezek beérnek, azt mondta igen.

Én nem nagyon értem, mert pl. ez az LH hormon ami a tüszőrepedésért felelős, ha nem nő meg megint akkor nem reped meg.Persez tudom minden lehetséges, előfordulhat hogy beérnek és mégis megrepednek, de ez biztos is, vagy csak akár lehet ez is kategória?

MÁsik kérdésem ha ért hozzá valaki, hogy ha ezek most nem repednek is meg akkor mi lesz velük, hová tűnnek?

346. youlcsi (válaszként erre: 345. - Rlibertas)
2011. jan. 7. 20:30

én nem szedném... ha rendben van a progid (aminek az a dolga, hogy ciklus végére leessen, hacsak nincs baba), teljesen felesleges.

másik doki esetleg?

345. rlibertas (válaszként erre: 344. - Youlcsi)
2011. jan. 7. 13:53

Semmire...arra kapom hogy stimuláljanak, és legyen babám...semmi más indok nincs rá.

A régi dokim mondta, hogy leesik a prog. a ciklus végére. Azóta tény, hogy 4-5 nappal hosszabbak a ciklusaim.Az új doki azért adott clostyt hoyg stimuláljon.Szerinte azok a laboreredmények is ami a régi dokinál voltak tök jók, és nem is alacsony a progeszteronom.Bár ő nem nézte meg, csak egy 18. ciklusnapon mikor beestem hozzá először.

Előtte úgy vizsgálták, hogy 2 naponta mennem kellett.És ez a meddőségi...a régi dokim mondta is ha odamegyek, ők csinálnak gyereket.Nem finomkodank, meg óvatoskodnak, meg minek egyáltalán closty...nem szedje mindent ami kellhet, hogy segítsen.

Amúgy sikerült mégis beszerezni ma a recepte, így 2-t szedek.Ahogy mondta.

Kicsit félek, mert előző ciklusban nem néztek meg UH-val nem volt uh mikor nekem kellett volna az ünnepekben.Aztánmonmdta a doki nem baj így jártunk.Kicsit félek nincs e baj, ciszta megint vagy akármi is lehet amire most nem szabadna rászednem még a closty-t is.

Csak nem.

344. youlcsi (válaszként erre: 343. - Rlibertas)
2011. jan. 6. 21:02

már régen írtam, a closti csak közvetve hat a progira azzal, hogy tüszőt érlel, ami ha megreped, lesz progi...

de miért nem kapsz progit?

nem értem az orvost... másiknál nem próbálkoztál?


egyáltalán mire kapod a clostit pontosan? milyen diagnózisra? mi van az ambuláns lapodon?

343. rlibertas (válaszként erre: 342. - Youlcsi)
2011. jan. 6. 16:09
Én sem értem. Mert ez is növeli a progeszteronszintet, mindig azt mondja a doki.Meg azért mert így a tutti..csak így tud segíteni, tüszőrepesztő szuri sem kéne, mert meg szokott repedni, de kaptam, mert az mégbiztosabb.Igazából ezért kapom.Azt nem tudom nélküle is lenn e tüszőérés és repedés, mikor elkezdtem szedni tavaly akkor nem volt, csak closty-val, azóta lehet helyrerakta a progeszteronomat, nem tudom mi lenne ha nem szedném.
342. youlcsi (válaszként erre: 341. - Rlibertas)
2011. jan. 6. 13:01

azt mondják, ha 2x3 cikluson át nem használ, akkor felesleges szedni, mert nem is fog használni.


de még mindig nem értem: ha volt pé-d, akkor miért nem inkább progit kapsz utána? miért kell magát a pé-t segíteni?

2011. jan. 5. 22:30

Áh , megjött:(

remélem ti jól vagytok! babával!!!


a clostyt lassan 1 éve szedem 2 hónap híján, fura nem?

Eleinte 4 hónapig napi 1-et szedtem, akkor volt tüszőérés minden ook volt, Aztán szeptembertől szedtem a 2-t a meddőségiben már ennyit szedetnek velem.

Na szóval most épp elfogyott, annyim van hogy 1-et be tudok venni(napi 1-et) szerintetek gáz ha 1-et vezsek most be? Nem lesz baj, hogy csökken az adag?Bár egyszer ki is kellett hagyni 2 hónapot a űtétem miatt, akkor ez sem lehet ártalmas as szervezetemre nem?Hatni meg fog szerintem.

Vagy szedjek be 2-t és van 2 napom péntekig beszerzni a receptet?(a doki lehet nincs is a héten, mert két napja nem érem el.

2011. jan. 1. 15:25
25 ciklusnap, nem voltam uh-n ezalkalommal, így biztosat nem tudok, de szerintem volt peteérés, minden úgy volt mint szokott.
339. youlcsi (válaszként erre: 338. - Rlibertas)
2011. jan. 1. 12:29

BÚÉK!


hanyadik ciklusnapon is vagy? tuti volt pé?

338. rlibertas (válaszként erre: 337. - Youlcsi)
2011. jan. 1. 10:48

BUÉK!!!!

TEGnap még fájt a cicim, mára elmúlt bő 1 hét után:( és görcsölök is, idegbeteg is vagyok, szerintem megjön, megint előbb, mint előző hónapban is.Biztos még a műtét utáni hatás.De a cicim is biztos akkor csak a mesni miatt fájt.Azért jó volt 1 hétig azt hinni hogy terhes vagyok véggre, ezzel vígasztalom magam, mert most nagyon rossz, rájönni, hoyg csak hittem.


Köszönöm, hoyg minidg drukkolsz nekem, nagyon jólesik!

Szép napokat nektek a picurral továbbra is!

337. youlcsi (válaszként erre: 336. - Rlibertas)
2010. dec. 30. 13:16
hát, mindenesetre drukkolok :)
336. rlibertas (válaszként erre: 335. - Youlcsi)
2010. dec. 29. 19:55

Köszi!Lehet hogy csak ismét nagyon megtréfál a szervezetem, de semmi másra nem tudok gondolni, mitől lehet.

Ha nem baba, akkor dokihoz megyek majd vele, de még 1 hét.

A kislányomnál nem volt cicifájásom.

335. youlcsi (válaszként erre: 334. - Rlibertas)
2010. dec. 28. 12:29

sosem fájt a cicim... de a pozi teszt előtt bő egy héttel hozzáérni sem lehetett már. és ez kitartott az első trimeszter végéig.


persze nem mondom, hogy ez nálad jelent valamit... de drukkolok+++++++++++++

2010. dec. 27. 19:48

Fáj a cicim de nem tudom mitől, meg mi ez.Persze én mindjárt babára gondolok, de lehet a megfázástól is nem?MOndjuk nekem sosem szokott fájni csak mikor beütöm.Szóval nem tudom mihez hasonlítani, hiába írják, hoyg olyan mint mikor menstruáció előtt érzékeny meg feszül. Nekem kifejezetten fáj, de csak nyomásra.Ha megölelem a gyereket az már elég hozzá...szóval enyhe nyomás.

Persze az is korai hogy egy babától fájjon, hisz még épp beágyazódásnál tarthatok.

Csak kombinálok már megint.Nem akarom túlremélni magam e miatt...(mert hajlamos vagyok rá)

333. rlibertas (válaszként erre: 332. - Youlcsi)
2010. dec. 27. 19:46

Nagyon örülök, hogy már 3-asban vagytok!!!!Az olyan jó!!!!Alvással és anélkül is!:)Sok örömet nektek!!!


HÁt én jól vagyok köszi. Nagyon megfázva köhögök mint egy kivert kutya úgy ugatok már 2 hete.De doki szerint semmi bajom csak megfáztam.Az egész családunk köhög.


Closty:Sajnos elfogyott, ill. van egy fél adagom, mert ugye az előző dokimnál 4 hónapig szedtem de csak napi 1-et.Na szóval napi 1 5 napon át van itthon.MErt nagyon nincs kedvem csak emiatt sorbaállni hogy felírja ,a nőgyógyász még mielőtt menstruálok.MAjd szedem az 1-et.Tudom nem játék, de akkor is 1-et szedtem és akkor is voltak rendesen tüszőérésem és repedésem is.Aztán majd ha megyek uh-ra középidőben akkor feliratom vele.

Vagy lehet megkérdem az asszisztens hogy be lehet e érte csak úgy ugrani 1x, amikor ő mondja hogy jó.

332. youlcsi (válaszként erre: 331. - Rlibertas)
2010. dec. 26. 10:14

hali!

hogy, s mint?


kezdek lassan visszatérni az élők sorába. 12 napos a nagyfiú... és bár nem nagyon alszunk éjjel, úgy tűnik, ehhez is hozzá lehet szokni :)

331. rlibertas (válaszként erre: 330. - Youlcsi)
2010. dec. 9. 09:37

SZia!

Te hol tartassz a pocakkal?


A műtét megvolt, nem is petefészekciszta volt, hanem különálló ciszta a hasüregben, várhattam volna hogy elmúljon...végül is jó döntés volt a műtét.Találtak egy myomát a méhemen azt is kivették, szövettanok negatívak, a petevezetékem átjárható.

Szóval semmi akadálya a babának, csak eddig sem volt, úgyhogy kicsit szkeptikus vagyok.Szedhetem tovább a closty-t kettesével.

Reménykedem tovább .

Már egész jól vagyok, 2 napig volt rossz a műtét után de utána rohamosan javult.

330. youlcsi (válaszként erre: 329. - Rlibertas)
2010. dec. 3. 11:37
óóó, sajnálom :(
2010. nov. 26. 13:59

Sziasztok!

Hétfőn megyek kedden műtenek a petefészekcisztámmal, nem múlt el eddig magától.Megnézik a petevezetéktjárhatóságot is, ha már ott fekszem az asztalon.Remélem minden rendben lesz majd.

2010. okt. 25. 16:14

Helyzetjelentés.

Ma voltam cisztaellenőrző uh-n. MÉg megvan de kisebb, egy ici-picit. 51m-ről 38 mm. A doki azt mondta ad neki még 1 hónapot, hogy eltűnjön. HA nem akkor megműti, pedig ez csak 1 hónap volt.

Remélem ezek jót jelentenek így összességében.

Középidőben kell mennem emgint uh-ra, és kapok repesztő szurit, closty-t nem lehet szedni, nem is szedtem.

Ez van.

327. agica81
2010. okt. 18. 16:46

Sziasztok!

Megint el kezdtem szedni a clostyt ma.Ez az utolsó doboz.Nem akarom többet látni sem :-D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook