Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki szedett clostylbegit-et teherbeeséshez, mikor kell szedni? fórum

Aki szedett clostylbegit-et teherbeeséshez, mikor kell szedni? (beszélgetős fórum)


146. youlcsi (válaszként erre: 144. - Agica81)
2010. júl. 2. 14:21
a normális 1 tüsző. normál, természetes esetben 1 érik... ritkán több, de az már az a ritka kivétel, amiből a többpetéjű ikrek vannak.
145. agica81
2010. júl. 2. 12:37
Most néztem utána 1-3 tüsző az ideális.Szóval eddig jók vagyunk:-D
144. agica81
2010. júl. 2. 12:31

mittudomén?Mennyi amúgy a normális?

Nem is várunk vasárnapig.Naponta 1x tuti együtt vagyunk addig.Meg utána is.Biztos ami biztos.

143. youlcsi (válaszként erre: 142. - Agica81)
2010. júl. 1. 20:12

huhhh... én azzal a bal oldalival nem várnék vasárnapig, max estig... legvégső esetben holnap estig... ;)


2 tüsző éppen pont a duplája annak, ami a babához kell. miért lenne kevés?

142. agica81
2010. júl. 1. 19:33

Helló csajok.Ma voltam dokinál.Bal oldalon 21 mm,jobb oldalon 14 mm tüsző.

Vasárnapra jó lesz azt mondta.

Egyébként szerintetek nem kevés ez a kettő tüsző?

Persze tuti eddig is volt pé-m,csak nem lettem terhes.Így szerintem hormon gond van,de ha most nem sikerül elmegyek egy vérvételre.

141. youlcsi (válaszként erre: 140. - Rlibertas)
2010. júl. 1. 13:59

ha eddig nem volt gond vele, akkor nem vsz hogy most probléma lenne.

nekem a babás ciklusban 1x nézte csak meg, hogy hogy állok, amikor is már késő volt ovu szempontjából... szabin volt... van ilyen :)

2010. júl. 1. 13:42

Újrakezdetm a 4. ciklusra szedem c-t.Asszem a doki szabin lesz, lehet hoyg nem fogja nézni most Uh-val?Edig 2 hónapban volt tüszőérés és meg is repedt.Szerintem ha nem nézi is nagy valószínő

űséggel most is megreped, meg lesz tüszőérés nem?


Vagy lehet átpasszol egy dokinak, h. nézzen meg?MAjd kiderül, most tutti szabin van így nem hívom.Még ráérek.

139. youlcsi (válaszként erre: 137. - Éjszakaibagoly)
2010. jún. 27. 20:18
drukkolok a köv ciklusnak ;)
138. rlibertas (válaszként erre: 137. - Éjszakaibagoly)
2010. jún. 26. 22:31

Szia!Nagyon furán jött meg neked.És ennyire kitolta? nekem a 26 napos ciklust, 28-ra.De 24-ről 30-ra?Biztos jó ez, a doki mit mondd rá?

Én is abban reménykedem/tem, hogy a closty elég lesz, és hogy ez aztán mindenkit felturbóz és csak lesz ha előbb nem hát utóbb.Még bízom ez utóbb-ban..1-2 hónap.

2010. jún. 26. 19:36

Sziasztok, én is szedtem clostyt ebben a hónapban, engem nem monitoroztak. Nem lett belőle ugyan baba, de a rövid, 23-24 napos ciklusom kitolta. Elkezdett ici-picit pecsételni a 24. napon, aztán elállt, de tudtam, hogy baba nem lehet, mert a mellem egyáltalán nem feszült. Aztán most a 30 napon megjött rendesen. Nekem semmilyen mellékhatása nem volt,csak a libidóm csappant meg :(.

Én úgy gondolom, hogy nem megyek semmiképp meddőségibe, adok a clostynak esélyt, hogy kicsit "bebikázzon", aztán most szeptemertől vissazmegyek dolgozni, és bízom benne, hogy az életmód váltás hoz valami eredményt. Ez csak az én álláspontom! Ne értsetek félre, hogy én az alaposabb kezelés ellen vagyok! Már van egy három éves gyerekem, akiért hálás vagyok, és úgy döntöttem, rábízom magam a természetre, és ha hét év lesz a korkülönbség közöttük, akkor hét év lesz, biztos oka van, és ha nem lesz tesó, akkor egyke lesz és lesz egy csomó barátja, rengeteg embernek van csak egy gyereke és boldog család. Én meg már kezdtem elfelejteni az utóbbi időben, hogy örüljek annak, amit kaptam az élettől! Úgyhogy én csak a closy-ig megyek, utána meg dolgozni. :) Mindenkinek több sikert, mint nekem volt! (Voltam terhes fél éve, de a baba sajnos nem fejlődött ki, üres petezsák volt).

136. agica81
2010. jún. 26. 15:02
Gyógyszer mellékhatása nálam:Meghülyültem.Olyanokat mondok,hogy csak röhögök magamon.Csak úgy cikáznak a poénjaim:-D Nekem vicces,apa nem nagyon értékeli.
135. rlibertas (válaszként erre: 134. - Youlcsi)
2010. jún. 26. 13:15

Persze nem tudom mi van ha nem szedem, ki tudja? csak ha nézik uh-val nem?az a tutti.

De elvileg nem a doki azt mondta kizárt, hogy let volna, mert annyira alacsony volt a progeszteronszintem.Persze lehet most a clostytól majd megváltozik, na meg megint eltelt fél év, azért változik ez a hormon jó esetben.


igazad van, végül is ez a napi 1 closty is produkálta nekem amit kell, felesleges kockáztatni.

134. youlcsi (válaszként erre: 132. - Rlibertas)
2010. jún. 26. 09:59

pont azt írod, hogy nem tudod, hogy gyógyszer nélkül mi a helyzet...


csináld, amit az orvosod mond, aztán legfeljebb tovább mész olyanhoz, aki jobban ért hozzá.

133. youlcsi (válaszként erre: 131. - Rlibertas)
2010. jún. 26. 09:58

a 2 túl veszélyes??? ugyan már!

olvasd el a betegtájékoztatót! az a normál dózis.


ha veszélyes, akkor a napi 1 is az, mert túlstimulálhat... de ezért van az uh-követés.


magadtól ne vegyél be többet, mert ha baj van, mit csinálsz? hogy állsz oda a dokid elé, és mondod el neki, hogy ő ugyan mondott valamit, de te sz@rtál rá?

2010. jún. 26. 09:56

Azt olvastam a tájékoztatón, hoyg amúgy nem indokolt a napi 2, ha van tüszőérés, nekem volt.De lehet másfelet is szedni, azzal többet is veszek be meg nem is.

Amúgy unom már hogy teljesen lehangol lefáraszt a closty-totál használhatatlan kómás vagyok tőle.Bár már csak 1x:(

131. rlibertas (válaszként erre: 129. - Youlcsi)
2010. jún. 26. 09:55

A doki azt mondta a 2 az túl veszélyes már, azt jobb ha meddőségibe figyelik ők jobban értenek hozzá, mert egyszerre túl sok tüsző érik meg és az komoly mellékhatásokat okozhat.De nem mondta mit.


Szerinted ha magamtól többet veszek be ez alkalommal, az gáz? nagyon nagy felelőtlenség? Végül is fog nézni uh-val(igaz nem tudja hogy többet vettem be) ha valami van rossz hatása úgy is látja.

2010. jún. 26. 09:53

Jó hétvégét nektek! én meg próbálom túltenni magam rajt.

Meg kitalálni mi legyen.Egyszerűen csak várjunk még majd csak lesz pár év múlva gyerekünk még?Vagy pár hónap?

Arra gondoltam még, hogy mi lenne ha dokit megkérném, hogy closty nélkül is nézze meg a ciklusomba uh-val a peteérést tüszőérést.Legalább azt tudnám meg, hoyg gyógyzser nélkül is van e, ha van, akkor csak várni kell a sikerre.Ha nincs, akkor meg tudom, hogy ha akarok babát, akkor tovább kell lépni meddőségibe.Bár tudom a closty 1-2 hónapig hatni fog még.Elvileg eddig nem volt peteérésem megfelelő, mert olyan nagyon alacsony volt a progeszteron szintem.

129. youlcsi (válaszként erre: 127. - Rlibertas)
2010. jún. 26. 09:50

nem is értem, miért napi 1 szemet kaptál. a megszokott adagolás a 2x1... és az nem nagy dózis, az a normál...


most már várd ki ezt az 1 hónapot... és aztán tényleg keress másik orvost, meddőségi szakembert.

sajnos van, hogy egy idő után nem tud az orvosa az emberrel mit kezdeni.


a nega tesztet sajnálom... bár én biztos nem csináltam volna még meg.

2010. jún. 26. 09:50

Az az igazság kicsit reménykedem még nem jött meg:( csontfehér lett a teszt de a tesztcsík beredőződött, mint egy átázott papír.De csak a tesztcsík vonalába, a terhesteszt más részein a papír nem mutatott ilyen elváltozást.Persez tudom ez belemagyarázás, ki tudja miért ázott át jobban azon a részen, biztos ott koncentrálódik amit beszív vizeletet.(belemártós tesztem volt)

Mikor Luca lett a 29. napon is olyan halvány volt, hoyg alig láttam.Ez meg a 27.nap volt.

na igaz erre biztatást várnék, de az lenne a legjobb , ha rájönnék ez semmit nem jelent ettől még negatív.

2010. jún. 26. 09:47

Halihó! sajnos tök negatív mai tesztem.A dokival azt beszéltük szedhetek még egy 4. hónapra is closty-t.Szerintetek, már semmi értelmét nem látom a próbálkozásoknak.Elvileg volt peteérésem, tüszőérés, repedés is. Én napi 1 closty-t kaptam.Szerintetek lenne értelme az adagot emelni? esetleg?

Azt mondja a doki, ha most sem lesz baba, akkor menjek meddőségibe.De ott újrakezdenek minden, minden vizsgálatot, az megint jópár hónap, aztán kitalálják ők is, hoyg amúgy semmi bajom, csak nem jön a ababa? és max ők is closty adnak nagyobb adagba?

A dokim azt mondta ők tutti csinálnak nekem gyereket,én nem hiszem, hogy mindjárt inszem lenne nem?

126. rlibertas (válaszként erre: 124. - Agica81)
2010. jún. 25. 22:04

Hali!

Én nem éreztem peteéréskor semmit.De mondják, hogy erős görcsöket okozhat pé-kor is meg menstruációnál is.Mondjuk én amúgy sem görcsöltem pé-kor, van aki amúgy is szokott.Remélem megúszod.


Én asszem holnap tesztelek.CSak vasárnap kéne megjönnie, de nem bírom ki, holnap egész nap meg vasárnap is míg meg nem jön tiszta ideg lennék az izgalomtól, így lespórolok jó 1 napot.Úgyhoyg holnap elég szomorú napom lesz ha negatív lesz reggel.

125. youlcsi (válaszként erre: 124. - Agica81)
2010. jún. 25. 16:01

nekem a 2. ciklusban volt nagyon durva... bár akkor volt egy petefészek- és petevezető-gyulladásom is, így gondolom azért fájt olyan nagyon. de mondtam a dokinak, hogy ha ilyen az ovuláció, akkor remélem, lesz belőle gyerek, mert én ezt még egyszer nem bírom ki.. ha ültem fájt, ha álltam görcsölt, ha mozogtam, akkor meg egyszerűen ki akart szakadni belőlem minden...

de ez tényleg vsz csak a gyulladás miatt.


a babás ciklusban meg sem éreztem... különben tudnám, mikor készült :)

124. agica81
2010. jún. 25. 15:41

Köszi!

Amúgy lesz ennek valami hatása?Mármint a hasamnál fogok érezni valamit pé-kor?Nagyobb lesz lényegesen?

Nekem voltak olyan időszakaim pé-kor,hogy nem bírtam felülni sem.

123. youlcsi (válaszként erre: 122. - Agica81)
2010. jún. 22. 08:53
megy a drukk ezerrel!!!
122. agica81
2010. jún. 22. 07:37
Ma reggel megjött.Csütörtökön kezdem a clostyt.Szerintem jövő hét csütörtök uh.
121. youlcsi (válaszként erre: 120. - Agica81)
2010. jún. 19. 15:28

és az mikor lesz? mármint a 3. nap?


drukkolok :)

120. agica81
2010. jún. 18. 20:03

Megvan !800 körül volt.

Nekem a 3.naptól kell szedni!

119. youlcsi (válaszként erre: 118. - Agica81)
2010. jún. 18. 18:33

nem vészes. viszont szigoróan úgy kell szedni, ahogy az orvos mondja... hiszen ő tudja, hogy mit akar.

nekem pl 1. naptól adta (ha tutira tudtam volna, hogy melyik az utolsó nap, akkor kezdhettem volna azon is). de általános, h 5. naptól kell kezdeni

118. agica81 (válaszként erre: 117. - Youlcsi)
2010. jún. 18. 11:01
Akkor az nem vészes!
117. youlcsi (válaszként erre: 116. - Agica81)
2010. jún. 18. 07:44

nem akarok hülyeséget mondani... de 1000 pénz alatt van... olyan 6-700 körül..

persze nem emlékszem már, lehet, tévedek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook