Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki fogyni szeretne mégis nehezen áll neki fórum

Aki fogyni szeretne mégis nehezen áll neki (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
14. Shiki Daimaou (válaszként erre: 13. - Binky)
2011. jún. 18. 20:23
Igazából nem a %-okon múlik, meg hogy mindent nézz át amit eszel, hogy mik vannak benne. Én keveset eszek 5X mindegy mit, amit kívánok, legyen rántott hús, csokis keksz, mindegy csak ne sokat.
13. Binky (válaszként erre: 1. - Csibész25)
2011. jún. 18. 20:18

Kezdj el utánaolvasni, tájékozódni arról, hogy mi egészséges, mi a jó kombó, szerezz ötleteket az egyes étkezésekhez


Nagyon nagy része információgyűjtés és a fokozatosság kérdése.

pl. ha napi ötször eszel (én ennyiszer szoktam, sztem kell is), akkor mondjuk a tízórait lecserélheted gyümölcsre

vagy bevásárlásnál figyelj oda, vedd a 12%-os tejfölt, és 1,5% os tejet

Sparos zabpehely pedig 180 ft, csinálhatsz magadnak belőle zabkását, isteni finom, nézz rá receptet.

12. Shiki Daimaou (válaszként erre: 10. - Zena01)
2011. jún. 18. 20:15

Mit eszel?

Én ha napi 5x eszek, 4 nap alatt lemegy egy kiló.

Segítek priviben ha gondolod. :)

11. Binky (válaszként erre: 4. - Myrtill)
2011. jún. 18. 20:15

teljesen stimmelnek a számaink:)

nekem sikerült lefogynom 58-ra 73-ról, csak a tél alatt visszahíztam valamennyit (62-re egészen pontosan), most próbálok odafigyelni, sé elérni az új célt (55)

10. zena01 (válaszként erre: 7. - Shiki Daimaou)
2011. jún. 18. 20:13
Te jó ég! Ez nekem egész napra elég lenne. Mégsem tudok fogyni.
9. Shiki Daimaou (válaszként erre: 8. - 98a882c496)
2011. jún. 18. 19:45
Kicsit elnyúlik, de inkább nyúljon el, de legyen biztos a módszer. Lassan de lemegy, beválik, tapasztaltam. :)
8. 98a882c496 (válaszként erre: 6. - Shiki Daimaou)
2011. jún. 18. 19:42
Ehh, ha én napi 5x ennék, akkor nem csak 9 kg-tól szeretnék megszabadulni, hanem 29-tõl...
2011. jún. 18. 19:41

Azaz igazság, régen én is úgy csináltam, ahogy a diétások többsége. De az nem vezet hosszútávú eredményhez, na meg persze alig, hogy elkezdi azt várja, hogy legyen vége. Így persze, hogy önmarcangolásként fogja fel.


Én úgy csinálom, ahogy az előző hsz-ben írtam. nekem sem volt könnyű belevágni. Hisz annak idején nekem ez volt a vacsim:


- 6 Szelet kenyér

- 2 csomag császárszalonna

- 20 dkg sajt

- 2 doboz medvesajt

- 2 nagyobb gyümölcs joghurt

- 40 dkg pogácsa

- sütik


De aztán jött a (te jó Isten hogy nézek ki) szindróma. belementem a diétákba, amik nem hoztak eredményt. Mert ha megszigorítod az étrendet, belemész a diétába visszafogod magad, de a vége az lesz, hogy lejárt a diéta időtartama és akkor elereszted magad.

2011. jún. 18. 19:37

Ezt minden diétásnak írom:


Én annyit mondanék, hogy a fogyásból ma nagy dilemmát csinálnak az emberek. Kipróbálnak minden diétát, mert attól lemegy pár kiló. Pedig a legértelmesebb módszer az és ezt mondja a keresztanyám is aki orvosnál segédkezik, hogy:

1. Egyél rendszeresen

2. Igyál sokat

3. Mozogj


Nem azt mondom, hogy napi háromszor egyél, negyed tányérnyit, mert ennyitől bárki éhes lenne pár perc után. Hanem egyél közepes adagokat, napi 5 étkezést iktass be.

Reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. Így hogyha kicsit sokat is eszel ebédre nem baj, mert ez belefér, de estére egyél kevesebbet, igyál is. Ha farkasétvágyad van akkor nem árt beszerezned olyat, hogy: Hoodia Spray


Ez nem reklámfogás, de nagyon hasznos. Én akkor fújok be magamnak ha nem ehetek sokat, vagy ha olyan helyre megyek ahol nem ehetek sokáig és kínoz helyzetbe hozna ha hangosan korogna a gyomrom. Befújsz és akkor nem morog a hasad és nem is leszel éhes.

Meg persze türelmesnek kell lenni. De ha elvesztenéd a türelmed, akkor gondolj arra, hogy kövér vagy és ha folyton abbahagyod a diétát, fogyókúrát, életmódváltást azzal nem jutsz előbbre. Van aki azért akar lefogyni, hogy ne legyen tokája, mert nagy a segge, egészségügyi gondjai vannak, nem tetszik a nőknek/pasiknak.

Sok ok van, de ha a türelmet, a kitartást és a rendszerességet összehangolod és kitartasz 1-2 hétig utána látni fogod a fogyást és ez erőt fog adni. :)

5. kisj
2011. jún. 18. 19:14

Hali:)

Én már megvilágosodtam és eszem ágában sincs fogyózni.

Minek az a sok macera, önmarcangolás, lelkiismeret furdalás?

Van rajtam vagy 5-6 (7-8??!!) kg felesleg, de ki bánja?:D

2011. jún. 18. 19:09

Haló! (:


Én 73 kg voltam még év elején, kitűztem magamnak célul az 58 kg-t, kb. 3 hónapig tartottam is, hogy egészségesebben eszek, stb..

Aztán elkezdtem dolgozni (fizikai munkát, alkalmival) és ezzel jött a zabálás is... meg a rendszertelen evés, este későn is sokat, nem jót...

Most megint elkapott az ihlet. ((: Én is naplózok, szóval ha gondolod, nézz be hozzám! (;

Sok szerencsét a 6 kg mínuszhoz, menni fog az! Szerintem 2 hónap alatt simán megszabadulhatsz tőle egy kis tornával és odafigyeléssel.

2011. jún. 18. 18:55

Szia!


Én is így voltam vele kb. két hónapon keresztül. :S Aztán rávettem magam. Szerintem kellene találnod valami "motiváló erőt", ami segít és inspirál arra, hogy elkezd. Nekem pl. nagyon sokat jelent az, hogy itt Hoxa-n diétás naplót vezetek, illetve az is, hogy egyik ismerősöm velem együtt kezdte el. :) Esetleg, ha neked is lenne valaki, akivel együtt tudnátok "szenvedni", akkor könnyebb lenne. :)

2. 37979960d3 (válaszként erre: 1. - Csibész25)
2011. jún. 18. 18:53
És megy a csokival is? Talán, ha egész nap csak csokit ennél?
2011. jún. 18. 18:51
Sziasztok! Én sajnos úgy vagyok a fogyással, hogy kéne csak nagyon nehezen állok neki. Igaz max 6kg-ot szeretnék fogyni júli végéig, de ezt kb már május eleje óta tervezgetem. De nem hogy fogyózni kezdtem el, hanem csokit zabálni. Van még valaki hasonló cipőben?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook