Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki fogyni szeretne mégis nehezen áll neki fórum

Aki fogyni szeretne mégis nehezen áll neki (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
44. Binky (válaszként erre: 37. - Csibész25)
2011. jún. 20. 23:46

ha mindenképpen vágysz az édesre, javaslom méz beszerzését, de mindenképpen termelői mézet, akár kísérletezhetsz is valami különlegesebbel:)

(repceméz nálam az all-time favorit)


egy-másfél kiskanál elég nekem belőle, és abszolúte elmúlik az édesség utáni vágyam

még mindig kevesebb kalória, mint egy tábla csokoládé, vagy egy kakaós csiga


ugyanígy a pfannernek van egy édesítős itala, amelyen abszolút nem illetve csak kevéssé érződik a tipikus édesítős utóíz, én azt szoktam még iszogatni, pfanner fitnesznek hívják,a piros bogyó nagyon finom

43. Binky (válaszként erre: 39. - 7048df9ab8)
2011. jún. 20. 23:42

ez nem módszer, hogy lefogytál fél-másfél kilót


nyilván, valamennyit változtattál, de egy komolyabb súly leadásánál ez nem válik be


ha leadsz ezzel a 'módszerrel' húsz kilót, akkor adhatsz tanácsot úgy allgemeinem diéta ügyben


jé, egy újabb nick. minek?

42. csibész25 (válaszként erre: 41. - 37979960d3)
2011. jún. 20. 18:59
Na ezt nem tudom betartani, főleg mert sokszor akkor érünk haza. Meg őszintén én ebben nem hiszek. Inkább eszek este is rendesen, aztán esti séta.
41. 37979960d3 (válaszként erre: 37. - Csibész25)
2011. jún. 20. 18:21
Csibész örülök, hogy előkerültél és nem csokiztál ☺, ami még jó módszer, hogy délután 4-5 óra után már nem eszel, ha ezt be tudnád tartani, akkor ehetnél változatosan, akár még egy kis csokit is, de azt inkább délelőtt.
2011. jún. 20. 17:55
Lehet az én szervezetemmel van a baj, haverom is ilyen. Csak ő girnyó, nem mozog, de mindig zabál, de sosem hízik. Neki az a "legnagyobb mozgása" ha elmegy a boltba meg hazamegy onnan. :D
39. 7048df9ab8 (válaszként erre: 37. - Csibész25)
2011. jún. 20. 17:50

Nem tudom, ami másnak használ az nekem nem.

Pl eszek kenyeret, reggel is délbe is, este is. Vizet nem nagyon, inkább teát. Ami azt illeti nem szoktam mozogni, zöldség közül is max krumpli vagy rizs. Gyümölcsöt nem eszek, talán csak epret.


De mégis megy le, fokozatosan.

Mindig írják, hogy bundázott dolgokat ne együnk, meg banánt, meg számoljuk a kalóriát, mibe mi van meg mennyi, meg ne süssünk olajban.


Én olajban sütök és nem csinálom amit írnak, de elég szépen megy le. Majd pénteken írom, hogy megint mennyi ment le, de nagyon bejön a módszerem.

38. 7048df9ab8 (válaszként erre: 37. - Csibész25)
2011. jún. 20. 17:46

Én nem számolok kalóriát, meg hogy mibe mi van. Minden nap eszek kifliket, pizzáscsigát, vagy gombás-sajtos bagettet, sülthús is jöhet, csokiskeksz. XD


Már most úgy nézek ki mint amikor diétáztam és megválogattam mit eszem. De 5X eszek, úgy látom ez a lényeg. De ez nem diéta, csak úgy táplálkozom mint régen.


Én nem attól híztam meg, hogy mindenféle hülyeséget ettem, hanem attól, hogy reggel nem nagyon ettem csak este, későn.

37. csibész25 (válaszként erre: 29. - Shila)
2011. jún. 20. 17:40

Teljesen egyet értek veled. Mindenkinek magának kell ismernie a szervezetét. Nincs általános képlet. És a kalória számolást is jó ötletnek tartom. Én pl szerintem az időnként rám törő édesség zabálástól hízok, meg amikor nem mozgok annyit.

Ami nekem fogyózás alatt bejön (na meg amúgy is): cukor nélküli étrend (kávéba, teába nem teszek, csak nagy ritkán)

semmi üdítő csak víz

kevés kenyér az is csak teljes kiőrlésű

mozgás

lehetőleg semmi édesség (később is csak minimális

amihez lehet sok zöldséget enni

édesség helyett meg gyümölcsöt

36. 7048df9ab8 (válaszként erre: 35. - Csibész25)
2011. jún. 20. 17:39
Nekem se jönnek be a fix kúrák, mert ha végig csináltad utána mit kell csinálni? Azt egyik sem írja. Én azt csináltam, hogy itt a hoxán beállítottam a mérlegelőt, hány centi vagyok, mennyi az álomsúlyom. Napi 5X eszek, nem keveset, de nem is sokat, napi 20 perc séta. Minden pénteken lemérem magam és a csík fokozatosan megy le. Én ráérek, ha tartom ezt a tempót egyszer úgyis lemegyek az álomsúlyig és kész. Napi 2L tea és kész. Nem nézek mindig más-más diéta után, mint régen.
35. csibész25 (válaszként erre: 27. - 37979960d3)
2011. jún. 20. 17:34

Sziasztok! Hát nem csokit enni mentem, hanem kirándulni! Ezért is nem voltam gépközelben. Hát nekem nem igazán jönnek be a fix kúrák. És szerintem is mindenkinek más jön be. De a mozgás, ivás és rendszeres étkezés az tuti alap.

Képzeljétek amúgy ma álltam mérlegre és csütörtök óta fogytam 1 kg-t.:-))) Én mozogni azt hiszem elég sokat mozgok. Mindenhova bringával járok és a munkám is abból áll. Szerencsére az utóbbi pár napban nincs valami nagy étvágyam aminek határozottan örülök. Az a baj, hogy a fogyózásba nálam a türelemmel nagy gondok vannak:-((( Pénteken vagy szombaton elkezdek egy hét káposztaleveskúrát. Utána meg diétázok normálisan. Nekem kell egy hét keményebb kúra, aztán már ki tudok tartani. Mindig arra gondolok, hogy soha többet azt a szörnyű kúrát. Motiváció meg megvan, mert augusztusban lesz az esküvőm:-))) Jól szeretnék kinézni. Amúgy naplót meg én is vezetek, úgy ahogy...

2011. jún. 19. 22:38

Van egy jó idézet, ami ide kívánkozik, bár nem tudom, hogy a fórumindító elolvassa-e vajon, amiket őneki válaszolgattak itt.

"Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem az kifogást"

33. Shiki Daimaou (válaszként erre: 31. - Shila)
2011. jún. 19. 20:28
Ebben az ütemben mindig fog lemenni valamennyi, én meg ráérek vele.
32. Shila (válaszként erre: 30. - Shiki Daimaou)
2011. jún. 19. 19:15

Jah es nem mondtam,h nem lehet pizzas csigat enni,agy akarmit...mert en is eszem sutit,chipset stb neha,de beleszamolom a napi kaloriamennyisegbe.


En ezzel csak azt aakrtam mondani,ha megfontolod mit eszel, es abbol mennyit,akkor bizony lehet akar 10x is enni egy nap,ugy h fogysz es sosem erzel ehseg erzetet :)

31. Shila (válaszként erre: 30. - Shiki Daimaou)
2011. jún. 19. 19:13

Ha 4 nap alatt "lement" 1 kilo,az azt jelenti,kiurult a gyomrod,a belrendszered!

4 nap alatt nem lehet zsirbol fogyni!

Az,h kevesebbet eszel,ez annyit jelent!

Majd 1 honap mulva talan mar beszelhetunk fogyasrol! :)

Szoval nem hiszem,h fogytal,max a merleg mutat kevesebbet es az semmit nem jelent :)

30. Shiki Daimaou (válaszként erre: 29. - Shila)
2011. jún. 19. 11:10

Nézd! XD

Nincs abban semmi ha pizzás csigával indítod a napot. Nem ezen múlik, vagy az oldajban sült bundázott húson. ha nem szel belőle 10 szeletet nem lesz baj.


Az ember attól lesz ideges, ha meg kell választania mit ehet mit nem. Én naponta 5X eszek, amit csak megkívánok. Ezzel a módszerrel fogytam 4 nap alatt 1 kilót. És még sportolnom sem kell ahhoz, hogy így lemenjen.


Nem tudom, én ha 5X keveset eszek, de mindegy mit attól lemegy. És nem szoktam se %-okat se egyéb zöldségeket számolni. Egyszerűen azt eszem amit akarok, de 5X keveset. Na jó nem is keveset... azt amit írtam. Amit leírtam tegnap.

29. Shila
2011. jún. 19. 09:41

Nem lehet altalanositani fogyozas ugyben!


Attol fugg,ki mekkora,mi vlt eddigi szokasa,miket evett...mert pl ha valaki egeszsegesen evett,de sokat belole,az nem fog fogyni. (en ebben a hibaban voltam beleesve es nem ertettem miert nem fogyok...hat a mennyiseggel volt a baj! )

Ha valaki mindig is tobbszor evett,de azok jo kaloriadusak,az sem fog fogyni,mert 5x eszik!


Eloszor is ki kell elemezni,most mit csinal,mert akkor ezek szerint az tuti nem jo,ha hizik!


Baromi egyszeru a keplet!

Ha kevesszer eszel,az a baj! Ha eszel napi 5x de nem fogysz,akkor vagy a mennyiseggel,vagy a minoseggel van a gond!


Higgyetek mar el,nem kell zabalni ahhoz,hogy ne erezd magad ehesnek! Rengeteg plusz kaloriat viszunk be a szervezetunkbe feleslegesen!


En legalabb 6x eszek egy nap, es majus 2 ota fogytam 5 kilot! Nah? Szerinted hogy csinaltam? 2 pizzas csigaval inditottam a napot? NEM! 1 hamlet es egy szelet sovany sonka, 1 tejeskaveval.. 3 ora mulva ugyanez!

Jah,hogy te ettol ehen halnal? En majdnem minden nap 2 orat sportolok! Pl tegnap 1 ora futas, 1 ora torna... es megis van eleg energiam megcsinalni ezeket,pedig "csak" 1300 kaloriat eszem naponta!


Kezdjetek el kaloriat szamolni es rajottok,mennyi felesleges kaloriat visztek be szervezetetekbe!


Sszep vasarnapot!

2011. jún. 18. 23:12
Az lusta...
2011. jún. 18. 22:34
Csibészke elment csokit enni ☺
26. Binky
2011. jún. 18. 20:40
minek neked második nick?
2011. jún. 18. 20:37
Veszek amit megkívánok, pizzás kifli, kakaós süti, rántott hús olajon sütve. :D
24. Binky (válaszként erre: 23. - Shiki Daimaou)
2011. jún. 18. 20:37
Értem. Az te vagy.
2011. jún. 18. 20:35
Én ehetek bármilyen minőséget, az adagon van nálam a hangsúly. nem a %-os tejen meg a kcal-on, meg ezeken.
22. Binky (válaszként erre: 14. - Shiki Daimaou)
2011. jún. 18. 20:33

Mivel két különböző ember vagyunk, állítom, hogy nem csak egy módszer lehet hatékony:)

Látod, nálam pl az adagok sosem válnának be. Mert nem a mennyiséggel van baj az én esetemben.

2011. jún. 18. 20:33

Szokás. XD

És úgy képzeld el, hogy még fogyok is ettől.

A mozgást meg megcsinálom akkor, amikor elmegyek a tesco-ba kajáér. :P

20. Svaehri (válaszként erre: 18. - Shiki Daimaou)
2011. jún. 18. 20:31
atyaég :D ennyi kiflit hogy bírsz megenni? :)
19. Svaehri (válaszként erre: 17. - Shiki Daimaou)
2011. jún. 18. 20:30
most volt érettségi, az izgalom miatt valahogy nem akaródzott összejönni :D de most lesz edzőtábor, szóval van esély :D
2011. jún. 18. 20:29

Tízórai: két kifli, 4 vékony virsli

Ebéd: 1 és fél pizzás kifli, 2 gyümölcs joghurt, 1 bögre epres-joghurtos müzli + tej

Uzsonna: paradicsomleves, 1 bögre epres-joghurtos müzli + tej

Vacsora: 1 gyümölcs joghurt, fél pizzás kifli

Ittam: tea

Mozgás: 20 perc séta



Tízórai: két kifli, szalámi

Ebéd: gomba, rizs, 1 hús, csalamádé

Uzsonna: kakaó, két kifli

Vacsora: gomba, rizs, fél hús

Ittam: tea

Mozgás: 20 perc séta

17. Shiki Daimaou (válaszként erre: 15. - Svaehri)
2011. jún. 18. 20:28
Ha a fincsi kajákat kisebb adagokban eszed meg akkor ezzel is fogyhatsz. :) nem kamu.
2011. jún. 18. 20:27
beírom én miket ettem, hogy leadtam 4 nap alatt 1 kilót :) na pill
2011. jún. 18. 20:26
én csak 4-5 kg-t szeretnék, de olyan finom kajákkal vagyok körülvéve, hogy lehetetlen :D pedig jövő héten Balcsi..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook