Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akad olyan, aki a terhessége alatt volt veszélyeztetve birányhimlővel, valamint átesett rajta? Milyen kezelést kapott? fórum

Akad olyan, aki a terhessége alatt volt veszélyeztetve birányhimlővel, valamint átesett rajta? Milyen kezelést kapott? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. jan. 10. 18:37
20 hetes vagyok. Még nem jött ki a betegség, a kislányom kapta el, annak ellenére, hogy oltva volt.A keddi vérvétel szerint, nem estem át rajta. Az orvos aciklovirt írt fel, és bíztat, hogy ebben az időben, nem okoz gondot.
2015. jan. 10. 18:08

Mennyi idős terhes vagy?

Az első három hónapban veszélyes, akkor alakulnak ki az életfontosságú szervek és végtagok.

Mindenképp menj el orvoshoz.

5. szenasie (válaszként erre: 1. - Ebszél)
2015. jan. 10. 17:31
szia! remélem jól vagy... itt vagy még?
2015. jan. 10. 16:43
2015. jan. 10. 16:42
szegénykém, elkaptad :( nekem "csak" övsömöröm volt az első 12 hétben... azt mondták miniális az esélye hogy kárt tesz a babában úgy 15-20%körül.... de majd csak születésnél derül ki. Hála Istennek semmi baja nem lett a leányzómnak :) Te hogy vagy? Korai szakaszban?
2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Ebszél)
2015. jan. 10. 16:41

Senkinek nem engedik meg, hogy megtartsa a babát, aki bárányhimlős, miközben terhes.

Régebben ez volt a hozzáállás, még akkor is eltiltották az embert, ha csak valaki a közelében az volt.


MA nem tudom, mi az orvosi trend, a szülés megmondja azonnal és fel kell hívni máris.

2015. jan. 10. 16:15
Akad olyan, aki a terhessége alatt volt veszélyeztetve birányhimlővel, valamint átesett rajta? Milyen kezelést kapott?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook