Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándékötletek legjobb barátnak, párunknak, férfiaknak fórum

Ajándékötletek legjobb barátnak, párunknak, férfiaknak (beszélgetős fórum)


15. Rozinante (válaszként erre: 14. - 702b020dc9)
2011. nov. 1. 10:04
Akkor jó :D
2011. okt. 27. 14:38
na szerintem én is kitalálok valamit :D
13. Rozinante (válaszként erre: 12. - Agis)
2011. aug. 18. 08:07
Ezek is jó ötletek, bár a könyv annyira nem alkalmas jelen esetemben, mert az illető nem szeret nagyon olvasni :D De azért köszönöm Neked is :)
12. agis
2011. aug. 17. 16:57
Nalunk orok slager a mandzsettagomb a cipoapolo szett, es a konyv:)
11. Rozinante (válaszként erre: 10. - Ailen Zia)
2011. aug. 16. 12:18
A képeslapra én is gondoltam. Nagyszerű ötlet. És totálisan igazad van, hogy ezerszer többet ér egy ilyen ajándék, mint az, amit minden második boltban megvehet az ember. Sokkal de sokkal személyesebb, ha saját kezünkkel készítjük el azokat. Köszönöm Neked is :)
2011. aug. 16. 12:11

A barátnőmnek én csináltam egy kinyithatós képeslapot, vagy minek nevezik azt.

10 órás munkám volt vele, mert szárítani is kellett. Nagyon örült neki. :) Tényleg szívből, szeretettel csináltam neki. Szerintem az ilyenfajta, kézzel készített ajándékok többet érnek a vetteknél. Volt pasimnak, amikor még együtt voltunk tavaly, csináltam neki egy képkeretet úgy, hogy visszamaradt a fűrészelésből ilyen kis falap vagy minek nevezzem és arra rászögeltem fakérget, az volt a keret és lefestettem szép vörösesbarna festékkel. Beletettem egy közös képet, akasztót is csináltam rá. :) Kicsit nehéz egy képkeret lett, de szerintem jó lett azért. Anyámnak meg papírból hajtogattam egy rózsát, csináltam neki rendesen levelet is, és egy kicsi fatálat összefabrikáltam neki, ragasztottam tettem rá kiszárított mohát, lefújtam hajlakkal, hogy egybe maradjon és az ilyen dísztárgy lett. :)


Igazából szerintem ha szívvel lélekkel csinálja az ember a másiknak, akkor sokkal jobban örülnek neki, mintha megvennék, s olyankor nem is az számít annyira, hogy mi akar lenni, hanem ahogy kapja... Legalábbis reméli az ember. Pasiknál is.

9. Rozinante (válaszként erre: 8. - C6766641b8)
2011. aug. 16. 11:23
De jó! :) Lehet megpróbálkozom vele én is. Felírom a listámra :) Köszi mégegyszer Mindkettőtöknek :)
8. c6766641b8 (válaszként erre: 7. - Rozinante)
2011. aug. 16. 11:15

Igen:):):)

Nem akarta elhinni,hogy én csináltam:D

Mindig varrok Neki valamit,anyum varrónőnek készült,szóval segítségem volt hozzá:)

7. Rozinante (válaszként erre: 4. - C6766641b8)
2011. aug. 16. 11:03
De ügyes vagy. Volt sikere? :)
6. c6766641b8 (válaszként erre: 3. - 91d4989ab9)
2011. aug. 16. 11:03

Igen,ez így igaz:)

Párom Amerikai focizik,és egy kis labda kulcstartónak annyira örült,hogy nem lehetett letörölni az arcáról a vigyort:D

2011. aug. 16. 11:02
Az ágynemű nem is rossz ötlet. Hűha, ennek utána kell néznem, hogy kell csinálni. Köszönöm szépen :) Amúgy teljesen igazad van a műanyagdarabbal kapcsolatban :D
2011. aug. 16. 11:02

Én megvarrtam a csapata logójával és nevével egy ágyneműt:)

Mondjuk időigényesnek időigényes volt,mert mindent teljesen olyanra akartam mintha eredeti lenne,viszont pár forintból megúsztam,lementem a turiba és vettem anyagot:)

2011. aug. 16. 11:01
pasiknak mindig a hobbijuk szerinti ajándékkal lehet a legnagyobb örömet okozni én ugy vettem észre, még ha az a valami nekünk csak egy műanyagdarab is:D
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Rozinante)
2011. aug. 16. 10:59

egyszer festettem egyedi ágyneműt valakinek, de olyan rég volt már:D


szerintem ez jó kis ötlet de időigényes és ötlet, meg költséges is mert ugye kell alapban egy ágynemű aminek az anyaga mintája megfelel a ráfesteni kivánt dologhoz, nem is tudom anno hogy voltam képes erre:D

2011. aug. 16. 10:56

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni Tőletek. Mindig bajban vagyok a férfi ismerőseimmel, családtagjaimmal, ha ajándékozásra kerül sor. Imádom a saját készítésű kreatív ötleteket, amiket magam készíthetek el és amik az illetőre illenek. A férfiak amúgy is nehéz esetek, ha ajándékról van szó, úgyhogy tényleg szükségem lenne jó ötletekre, esetleg honlap címekre, ahonnan elleshetek pár tuti tippet.

Jelenleg a legjobb barátomnak szeretnék kitalálni valami nagyon kis ötletes ajándékot. Az a baj, hogy ő nem magyar, így az elkészült ajándékot majd csak repülővel tudom hozzá eljuttatni, szóval semmi törékeny dolgot nem szeretnék csinálni. Közös képünk nincs, szóval a fotóalbum, meg a videó készítés kettőnkről kilőve. Viszont szívesen fogadok bármilyen kreatívságot. :) De ha már ajándéknál tartunk, jöhetnek olyanok is, amit bárkinek lehet adni. :D Köszönöm a segítséget előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook