Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándék nektek fórum

Ajándék nektek (beszélgetős fórum)


jan. 19. 10:13

Szép napot mindenkinek!


Mivel hamarosan elérhető lesz a napósorozatom 4. része (SZEMEDBE NÉZVE), ajándékba adom előzö könyveimet. ha érdekel írj!

ÍZELÍTŐ:

SOK SZEMPONT – Napló 2

1. Az én keresztem. Lakitelek Alapítvány önéletrajzíró pályázatára készült. Akik már nem kezdők, mi külön kategóriában lettünk értékelve.

2. Segítség az állásvesztést követő időszakban. Amit nem kaptunk meg, s ma sem kapják.

3. Királylány és a disznópásztor – mese.

4. Virtuális drog – sorozat függőség, akiket körülöttem láttam, ez alapján.

5. Speciális Bébisitter Szolgálat. Még diákkoromban kezdett önkéntes munka. Rajongtam e tevékenységért. Hisz a családnál rögtönözni a fejlesztő eszközt. De elmélyedni a gyermek problémájában és a fejlesztő módszerekben. Pl Pethő módszer, tiflopedagógia alapjai. De a speciális étrend elkészítése is ide tartozik. A Tolerancia Program pedig a hétköznapi sziuáiciókban alkalmazva: strandon, boltban játszótéren. Ekkor alkalmaztam először a taktilis kommunikációt, nem beszélő gyermeknek, érintésekkel jeleztem. Kiélhettem kreatív hajlamaimat.

6. Beszerkesztve a leveleim, amiket olvasó-levelezőként írtam.

7. Hogyan ismerjük meg a mérges gombát? - Jókedvre hangolva.

8. Kecskeméti anyás-babás börtön. TV: jó ez az anyáknak, mert megkönnyíti a büntetést! Hát én nem így látom.

9. Gondolatok a munkanélküliségről, hisz benne voltam/vagyok.

10. Hajléktalanok és reszocializáció. Ez se működik, persze.

11. Eutanázia 3. formája. Elnevezései: szelektív, kirekesztő vagy szociális eutanázia. Erről 2003-ban írtam. ma pedig már hetente hallunk ezzel kapcsolatos híreket.

12. Ha én lennek a miniszter. 2003-ban az akkori Esélyegyenlőségi Minisztérium által kiírt pályázat. Szerepjátékra építettem fel. 3. helyezés!

13. Ami a pályázatból kimaradt. Idő híján.

14. Kerekegyháza akadályai. Leírtam hogyan rontották el az akadálymentesítést.. De az elhibázott foglalkoztatást is. Ezekért perrel fenyegettek. De ahogy jogász ismerősöm jelezte, a fenyegetésnél megáll. Hisz a cégnek van veszteni valója a nem megfelelően felhasznált EU támogatással.

15. A megtalált rokon. Eddigi keresésem eredménytelen volt.

16. naplójegyzetek



SOK SZEMPONT – Napló 3

1. Támogatott foglalkoztatás avagy kudarchalmaz

2. Fura pasik, kik kapásból el akartak venni. Nyugi, mindet elutasítottam.

3. Termékbemutatós átverések. Én azt is bemutatom ami egyetlen lapban, műsorban sem hangzott el! Sőt volt, mikor én adtam anyagot újságírónak.

4. Új éra Lúdas Matyija – Egy lap pályázatára íródott. Esélytelen volt, hiszen a hátrányos helyzetű, de jóeszű cigányfiúról szól. Azokat díjazták ahol az agresszivitás jelen volt.

5. Önkéntesség, adni tudás. Nekem ez fontos, teszem.

6. KASP – Komplex Aktív Segítségnyújtás Programja. Melyet máig elfelejtettek felfedezni.

7. Riport egy csinos nővel – szépségverseny más szemmel.

8. Közös értékeink – szegények kincse.

9. Naivságom fénysugara, azaz hogyan veretek át az első könyvemmel.

10. naplójegyzetek


Szívesen elküldöm, ha érdekel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook