Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ahol a nő 10-20-30 kilóval több, mint a férfi. Mennyire zavaró az a nőknek? fórum

Ahol a nő 10-20-30 kilóval több, mint a férfi. Mennyire zavaró az a nőknek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
68. Yulcsy
2009. jún. 18. 21:09

Jól összefeszültek a vélemények.A 30 kg sok is lehet.De ha már így ismerkedtek meg, akkor nem számít, mert a pasi így szeretett bele,így fogadta el. Ha menet közben szedett fel sokat, akkor az már nehezebb dolog.Az sem mindegy, hogy valaki a várandósság miatt hízott-e meg, vagy betegség miatt, vagy csak azért, mert elhagyta magát.

Na és az sem mindegy, hogy 10kg-ról, vagy 30-ról beszélünk.

67. c19f5f79fa (válaszként erre: 65. - Pné Veronika)
2009. jún. 18. 21:07
Nem értem miért baj,ha valaki kép nélkül fórumozik.Akivel egyetértettél annak sem volt fent képe.Hogy jött ez így ide neked? Nem szabályzat hogy kell kép.
66. 2df174aa9c (válaszként erre: 65. - Pné Veronika)
2009. jún. 18. 21:05

Egy, ahogy már előttem szóló leírta, nem kötelező a kép.

Kettő, nem osztottam az észt, csak elmondtam a véleményemet a fórumkérdésről.

Három, nem bántottam senkit, meghallgattam a többieket is, mint ahogy mások is, te miért ferdítesz, és kötözködsz azokkal, akinek más az álláspontja?

65. Pné Veronika (válaszként erre: 55. - Mimmo33)
2009. jún. 18. 21:01

Nem neked írtam az arctalanságot... dess, melcseee és a többiek voltak akiknek írtam.

Azoknak akik anonimitásba burkolózva osztják az észt.


Egyébként a biztosítékomnak semmi baja, csak nem értettem veled egyet. Ennyi...

2009. jún. 18. 20:31

Akkor beállok a sorba...Tejóég. Nem tudom hogy ez miért lenne ez zavaró. Az rég rossz, ha valakit a kilói alapján ítélnek meg. De sajnos olyan a világ hogy legyél 170 cm és 50 kiló, és akkor talán tudsz érvényesülni....

Nagyon korfüggő, és sose lehet tudni mitől hízott meg az a nő, vagy mitől nem tud fogyni.Nagyon sok oka lehet, és nem biztos hogy azért nyom picit többet, mert akaratgyenge, hanem egészen más okai is lehetnek. Aki csak azt látja egy nőn, hogy mennyi, és a belső értékeit észre sem veszi, az elmehet a fenébe az ilyen ember.

és tényleg vannak olyan férfiak is, akik kimondattan a husisabbakat szeretik, vagy akin van mit fogni, a gebéktől meg irtóznak és utálják a laposat. Milyen lenne ha mindenkinek egyforma izlése és egyforma alakja lenne? Hááát még belegondolni is szörnyű.

Ha a férfit zavarja akkor ne ismerkedjen olyan nővel aki husisbb...vagy keressen magának másikat , vagy legyen őszinte a párjához, és vegye rá diétára, stb. Egy nő ha szereti igazán a párját, akkor azt én elképzelhetetlennek tartom, hogy ne tegyen meg mindent érte, hogy örörkre az övé legyen, és ezért képes lesz fogyózni is. Ez tutifix.

63. c19f5f79fa (válaszként erre: 62. - Cikicakk)
2009. jún. 18. 18:46
Végre egy saját élményen alapuló vélemény:) Köszönjük.
2009. jún. 18. 18:36
Én jelenleg 54 éves vagyok.A változó kor előtt a 170cm magasságomhoz, 52-55kg voltam.Akkor azért voltam szomorú,mert sovány voltam.A férjem azt mondta, ő így szeret ahogy vagyok.Aztán jött a nők réme a klimax.Semmit nem érzek,nincs hőhullám, nincs hangulatingadozás, illetve ami van, az azelőtt is volt./Depresszió/50 éves korom után szép lassan elkezdett kúszni a mérleg nyelve felfele.65 kg-ig még örültem is,mert végre nem egy rongycsomó volt a mellem, ami mellesleg csak engem zavart, a férjemet nem,és nem csak megjátszotta, éreztem is rajta, hogy szeret.Mostanra 77kg vagyok.Most már az a bajom, hogy ez meg sok.Minden plusz kiló a hasamra, és a fenekemre ment.Természetesen nekem szerencsém van,mert a férjemnek így is tetszem.Ő nem a súlyomat, hanem engem szeret.A baj csak az, hogy én ezt sokkal nehezebben viselem mint a soványságom.Ráadásul a férjem 100kg.Szerintem velem hízott,mert 5 éve csak 80kg volt.Én őt elfogadom így is szeretem,de magamat már nem, de sajnos nem tudok ellene tenni.Szinte csak annyit eszem, hogy össze ne essek, és nem azért mert fogyni akarok, hanem mert mindig is ilyen keveset ettem.
61. c19f5f79fa (válaszként erre: 59. - Wanda2)
2009. jún. 18. 18:23
Pedig ez nem is egy érzékeny téma,és sehol senki nem írta azt,hogy akin van felesleg az nem lenne értékes ember.Rajtam is van,kevés nő van akin nincsen.Egyesek mégis vérre menőkig magukra veszik és támadják azt aki másként gondolja.Sajnos.
60. c19f5f79fa (válaszként erre: 58. - 3e5b3adf5a)
2009. jún. 18. 18:21
Nem rólam volt szó először.Másodszor majd én eldöntöm rakok-e fel vagy sem.Harmadszor a fórumozásnak nem kritériuma, hogy legyen fotó:-)
59. wanda2
2009. jún. 18. 18:15
Mi lenne, ha nem egymás piszkálásáról szólna a fórumozás (ez nekem is szól).Az a baj, hogy nem nagyon van bennünk igazi segítő szándék, én valahogy ezt érzem, mindenki a maga kis frusztrációját írja ki magából, miközben lehet, hogy a be-beszólásainkkal emberek életébe avatkozunk bele. A mai nappal egy újabb tanulságot leszűrtem: ha másnak tanácsot adok, vagy csak a véleményemet írom le, azt úgy teszem, hogy közben benne ne tegyek kárt!!!!
58. 3e5b3adf5a (válaszként erre: 57. - C19f5f79fa)
2009. jún. 18. 18:12
Ha már arctalanság és vélemény nyilvánítás, nálad sem látni fotót fent.
57. c19f5f79fa (válaszként erre: 55. - Mimmo33)
2009. jún. 18. 18:07
Az csak hagyján hogy arccal tetted:-) Na de szültél is!!!!!!!!Huuu ez már sokkk:-D
56. 2df174aa9c (válaszként erre: 54. - Pné Veronika)
2009. jún. 18. 18:07
Senki nem kövezte meg a kövéreket... egyszerűen a fenti kérdésre voltak, akik konkrétan válaszoltak és igennel. Minden más csak belemagyarázás.
55. mimmo33 (válaszként erre: 54. - Pné Veronika)
2009. jún. 18. 18:04

Gondolom ezt nekem címezted, mert Én csaptam ki nálad a biztosítékot:(

Nem piszkáltam senkit, csak a véleményemet mondtam el, ami nem egyenlő azzal,hogy megkövezem a kövéreket...És van annyi vér a pucámban, hogy arccal tettem;)...

54. Pné Veronika (válaszként erre: 52. - 32c21ed252)
2009. jún. 18. 17:44

Nálad a pont... :-)


Egyébként nem szoktam foglalkozni olyanokkal, akik piszkálódnak és mindezt arctalanul teszik...Ha nem meri magát vállalni így sem, akkor milyen lehet a valóság?! :-(

2009. jún. 18. 17:39
Én is nehezebb vagyok mint a párom.De nem zavar minket mert teljesen jól megvagyunk igy is!!!
52. 32c21ed252 (válaszként erre: 48. - Pné Veronika)
2009. jún. 18. 17:37

"Különbséget kell tenni, hogy valakire miért rakódtak rá a plusz kilók. . ."


Ezt felesleges ezeknek mondanod,mert most nagy a szájuk-de ha ők is beleesnek ezekbe a dolgokba-akkor biza nem lesz ekkora szájuk-az tuti....

Hanem akkor sorba nyitogatják majd a topikokat, hogy mit tegyenek....


Sosem itéltem el a kövér embereket, mert senki nem tudhatja, hogy mitől van meghízva az illető.


Főleg azokat a fruskákat itélem el, akik még csak nem is szültek és fogalmuk sincs mennyiben változik meg a női hormonháztartás-pedig én nem voltam kövér egyetlen szülésem után sem.+5 kg körül zártam mindig.


Neked, ha ilyen problémád van tudok segíteni, hogy letudj fogyni priviben. A többi nagyszájúnak nem.

51. mimmo33 (válaszként erre: 46. - Pné Veronika)
2009. jún. 18. 16:35

Ne hagyja, hogy megkövezzék, és ne menjen a bánatba.

Nem ítélek el senkit, főleg nem olyanokat, akiket nem is ismerek. Pont, azért mert nem tudhatom, hogy beteg vagy egyszerűen, csak kényelmes...

De ma a legtöbb túlsúlyos ember nem betegségből eredően túlsúlyos, és igenis Ők tehetnek róla, ha zabálnak!

50. Pné Veronika (válaszként erre: 49. - Dbd566f8c5)
2009. jún. 18. 14:13
Ez biztos...
49. dbd566f8c5 (válaszként erre: 46. - Pné Veronika)
2009. jún. 18. 14:12
Hogy a kérésre válaszoljunk, és ne magyarázzunk bele minden sértettséget és kifogást meg egyebeket: a nők 99 százalékát tuti, hogy zavarja, ha jelentős túlsúlya van, akkor is, ha a férje nagyobb nála, és akkor is,ha egy "kényelemből", és akkor is, ha ez betegségből ered.
48. Pné Veronika (válaszként erre: 47. - 3e5b3adf5a)
2009. jún. 18. 14:12

Ezt írta:


Különbséget kell tenni, hogy valakire miért rakódtak rá a plusz kilók. . .

Betegség, egyéb hormon probléma miatt, vagy egyszerűen azért mert - nagyon csúnyát fogok mondani - igénytelen saját magával szemben. . .


A hozzáállása zavar... Ha valakinek plusz kilói vannak, akkor az már menjen a bánatba?

47. 3e5b3adf5a (válaszként erre: 46. - Pné Veronika)
2009. jún. 18. 14:08

Nem ezt írta. És tényleg a topic kérdés sem ez.

De, abból, ahogy reagálsz,látszik az, hogy bizony téged is zavar ez a dolog. A többi más, meg ahogy írták is, csak körítés.

46. Pné Veronika (válaszként erre: 35. - Mimmo33)
2009. jún. 18. 14:05

Na persze... És ha teszem azt beteg vagyok, akkor azt írjam ki a homlokomra??? :-((


"Hé emberek én azért 'nyomok többet' mint a párocskám, mert kicsit hormonzavaros vagyok, nem pedig azért, mert zabálok!!! Ne kövezzetek meg, egyszer meggyógyulok és akkor hercegkisasszony leszek mellette..."


Vagy hagyjam, hogy megkövezzenek??? :-( Nem értek egyet veled...

45. c19f5f79fa (válaszként erre: 44. - 3e5b3adf5a)
2009. jún. 18. 13:48
Van bizony:) Meg a magasság sem mindegy.Én az 156 magasságommal elég humoros lennék 70 kilóval:-D
44. 3e5b3adf5a (válaszként erre: 41. - C19f5f79fa)
2009. jún. 18. 13:33
De azért tényleg más egy duci 70 kilós, mint egy 100 kilós, azért van némi különbség a két "kerekdedség" között.
43. 3e5b3adf5a (válaszként erre: 39. - C19f5f79fa)
2009. jún. 18. 13:32

Tökéletesen egyetértek veled!

A nők többsége, ha nagyon meghízik, rosszul érzi magár a bőrében, másképp viselkedik a párjával, az konfliktusokhoz vezet, az meg onnan aztán akárhová.

Egyébként meg meggyőződésem az is, hogy a párja történetesen több is kilóban, anélkül is zavarja a nők többségét a túlsúly. Mert egy 100 kilós nőt baromira nem vigasztal az, hogy a férje meg 110 vagy 120.

42. wanda2 (válaszként erre: 41. - C19f5f79fa)
2009. jún. 18. 13:28
Igen!
41. c19f5f79fa (válaszként erre: 40. - Wanda2)
2009. jún. 18. 13:27
Ezért írtam azt az első hozzászólásomkor,hogy attól függ hogyan ismerte meg a hölgyet.Nyilván aki a teltebb hölgyeket kedveli,olyan párja is lesz:)
40. wanda2 (válaszként erre: 39. - C19f5f79fa)
2009. jún. 18. 13:25
Biztos, hogy vannak ilyen esetek is, én aláírom, sőt...viszont nem tartom lehetetlennek azt, hogy valaki egy vastagabb, mi több kövér nőt kívánjon meg és szeressen.Hál'Istennek nem vagyunk egyformák. Ráadásul tényleg elég nehéz úgy érdemben nyilatkozni, hogy nők vagyunk (gondolom:)).
39. c19f5f79fa (válaszként erre: 20. - Wanda2)
2009. jún. 18. 13:22
Persze hogy beletartozik a lelkizés,DE MI IS hat ki a lelki életünkre??Hmmm? Adott egy nő,aki látványosan meghízik.A párja szereti ezért a kellemetlen gondolatait, ellenérzéseit elfojtja.A fojtás után egyre feszültebbé,szorongóbbá válik,nyugtatgatja magát de hát én szeretem és kell nekem ő, nem lehet az hogy plusz 20 kiló miatt nem szeressem....A nő örül hogy így is elfogadják...telik,múlik az idő,a pasi azon kapja magát,hogy kevésbé vágyik rá,esetleg kerüli az intim szitukat....ábrándozik esetleg más nőkön.Mindeközben végig szeretheti a nőt,de bizony lelki életükre kihat,akármilyen lelki maszlag mögé lefojtódik.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook