Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontroll oktató vagyok - segíthetek? fórum

Agykontroll oktató vagyok - segíthetek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
618. Titánia83 (válaszként erre: 615. - Gabcuss)
2012. febr. 23. 23:40

Nem tudom, hogy mennyire ismered az agykontrollt, de ha mond ez neked valamit:


- elmetükre technika

- memória fogasok

- memória meditáció

- zseni mozizás

- hatékony tanulás mesterfogásai anyag

- villámolvasás (ez utóbbi külön tanfolyam)

- elmetérkép

617. Titánia83 (válaszként erre: 616. - 4b6a2525df)
2012. febr. 23. 23:38

Éva, teljesen egyetértek.


De szóval nehéz azt elmondani, hogy igen, egy életreszóló befektetés, meg a másik oldalon ott van az ára, ami lassan affelé az összeg felé tendál, ami már lassan megfizethetetlen.


Viszont! Most jut eszembe, hogy van lehetőség segítséget kérni az agykontroll alapítványtól, aki nem tudja kifizetni, annak segítenek!

616. 4b6a2525df (válaszként erre: 605. - Qwertyx)
2012. febr. 21. 06:51

szerintem először nem hinni kell, hanem elfogadni.


Bár nem olvastam sokat vissza, de én csak azt tudom ajánlani mindenkinek, hogy a Domján Lászlónál végezze el a tanfolyamot, (bár elsőre kicsit húzós), de az ismétlő már annyira nem.Én 1996-ben végeztem el, de 2-3 évente visszajárok ismétlőre. Épp tavaj januárvan voltam, most juniusban pedig elmegyek az Ultra tanfolyamra, amely gyógyító, öngyógyító és kiegészítő technikákat tanít agykontrollt végzetteknek.



Én csak azért biztatok mindenkit, hogy próbálja összespórolni az első tanfolyam árát, mert el tudom képzelni, hogy milyen furcsán hatnak mondatok a végzettek szájából, akik összességében ismerik az agykontrollt, azok részére, akik csak egy porblémára keresnek megoldást.

Az egész ismerete nélkül a rész hihetetlennek tűnik.


Amikor az egészet megismered, a részproblémádra kérhetsz megerősítő segítséget.

615. Gabcuss
2012. febr. 20. 15:32

Szia

Olyan érdekelne, hogy hogy lehetne javítani a kommunikációs kézséget illetve a tanulási kézséget vele?

614. Titánia83 (válaszként erre: 612. - Megyi88)
2011. nov. 30. 18:37

Szia!


Szerintem itt kérj segítséget, biztos segítenek neked:


[link]



Ha lenne időm, én megcsinálnám. De most két hónapos a Kisfiam. ;)

2011. nov. 29. 15:18
Üdv mindenkinek:eddig még nem olvastam arról hogy valaki megtudta gyógyitani magának a fülcsengést,de ha van ilyen nagyon szeretném vele felvenni a kapcsolatot.
612. Megyi88
2011. nov. 15. 14:58

Tiszteletem mindenkinek!

Egy keressel fordulok hozzatok. Olvastam a Silva fele konyvet regebben, es emlekeim szerint volt egy olyan "diszciplina", hogy tavolrol is meg lehet mondani valakirol, hogy milyen betegsegben szenved esetlegesen ugy, hogy nem feltetlen tud rola. Nos, nekem van egy-ket problemam. Segitseget szeretnek kerni toletek. Lenne-e oly kedves valaki kozuletek, hogy elvegezne ezt a vizsgalotot rajtam? Mar ha lehetseges ez igy ebben a formaban. Ha valaki vallalkozna erre, annak privatban elkuldom magamrol a szukseges informaciot. Elore is koszonom, bizom bennetek.

611. Titánia83 (válaszként erre: 610. - D43485a76e)
2011. nov. 8. 23:02
Szerintem nagyon sok ember nyitott rá, és egyre több. ;)
2011. nov. 8. 22:45

Ha az agykontroll elterjedne egy szélesebb kőrben, az ezen a fórumon felmerült problémák legalább 80%-a nem lenne, ill. orvosolható lenne.

Miért olyan nagy az ellenállás az önsegítő technikák ellen?

609. d43485a76e (válaszként erre: 606. - Caryna)
2011. nov. 8. 22:39

A kérdésed jó.

Ha már felmerült, az még jobb.

Ha tenni szeretnél érte, akkor nagyon jó.

(Ismerős, kedves agykontrollos társaim...?)

Caryna! Úgy tudod szeretni önmagad, ha eldöntöd, hogy szeretni akarod.

A világ legnagyobb vállalkozása, hogy megtanuljuk szeretni önmagunkat.

Éppen ezért, vegyük komolyan ezen elhatározásunkat és tegyünk az ismeretek megszerzéséért.

608. Titánia83 (válaszként erre: 605. - Qwertyx)
2011. nov. 8. 22:32
Lásd, amit látni akarsz, és fogsz benne hinni. ;)
607. Titánia83 (válaszként erre: 606. - Caryna)
2011. nov. 8. 22:31

Tükörképem meditáció

Békében magammal meditáció


Ezek vezetett meditációk, mp3-ban lehet még a neten is megtalálod.

606. Caryna
2011. nov. 8. 20:49
Tudnátok segíteni? Hogyan érhetem el, hogy szeressem önmagamat?
605. qwertyx (válaszként erre: 603. - Titánia83)
2011. aug. 18. 12:40
de jó lenne, ha én is tudnék így hinni!!!!!!!!!!! azt hiszem, legelőször azt kell magamba programozni, hogy tudjak hinni!
604. qwertyx (válaszként erre: 593. - Nagual)
2011. aug. 18. 12:39
köszönöm a válaszokat!!! próbálom gyakorolni azóta is, szerintem már megy az alfába lejutás :)
2011. júl. 30. 20:11

"Pattanásos arcbőr gyógyítása

Mint tudjuk az Agykontrol szabályait könyvből is el lehet sajátítani, de a tanfolyamot végzett ismerősünktől is megtanulhatjuk: ?Egy fiatal kollegám megkérdezte tőlem, hogyan szabadulhatna meg a pattanásaitól. Ránézve kisé zavarba jöttem. Az arca, a nyaka, a homloka zsúfolásig tele volt pattanásokkal. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy több száz pattanás csúfította el az arcát, és közülük sok gennyes volt. Azt válaszoltam, hogy ?programozz magadnak gyógyító vizet?. Röviden elmondtam a módszert, aztán meg is feledkeztem a dologról. A másnapi értekezleten odajött hozzám a barátom és megkérdezte, hogy láttam-e a fiatal kollegát. Igen látom, ott ül előttem ? válaszoltam. ? De láttad az arcát? Felálltam, és odamentem a fiúhoz. Csaknem tátva maradt a szám. Olyan tiszta és sima volt az arcbőre, mint a baba popsija. Orvosilag elképzelhetetlen, hogy valakinek egyetlen éjszaka alatt ennyire rendbe jöjjön a bőre. Ilyen súlyos bőrbajok után még teljes gyógyulás esetén is marad valami nyom vissza. A csúnya hegek azonban teljesen begyógyultak. Álmélkodva kérdeztem, hogy mit tett az arcával. Megfogadtam a tanácsodat ? hangzott a válasz. Megmostam az arcomat életenergiával telített vízben, és ettől teljesen elmúltak a pattanásaim. Erre csak annyit tudtam kinyögni, hogy én nem azt mondtam, hogy meggyógyulsz, hanem azt, hogy ez talán segít. Ő azonban nagyon hitt ennek a módszernek a hatékonyságában. Gondolom előtte más sok mindent kipróbált, és ez volt az egyetlen reménye. A hit pedig mint tudjuk önmagában is hegyeket mozgat. Hátha még Agykontrollal is kombinálják."

602. Titánia83 (válaszként erre: 600. - Angyalka.09)
2011. júl. 26. 09:40

Ha neked ez működik, akkor tökéletes! :)

Semmi nem baj, ami számodra bevált.

601. egészségügyis (válaszként erre: 599. - Titánia83)
2011. júl. 26. 08:49
callaneticsezem naponta, kétnaponta. szaunázni nem szoktam, az igaz.
2011. júl. 25. 15:02

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy az agykontrollos technikákat lehet-e egymás után alkalmazni egy meditáció alkalmával? Én a gondolati üzenetküldést és az elme-tükre technikát szoktam programozni esténként. Úgy csinálom, hogy lemegyek alfába, kb 10 percig foglalkozom az elme-tükre technikával, majd "pogramozok", hogy mikor szeretnék felébredni, hogy el tudjam küldeni az üzenetet. A kettő között viszont nem jövök ki, majd nem megyek le újra alfába, hanem végig ott maradok. Jó ez így? Vagy inkább szét kéne választani a kettőt?

Az a baj, szinte csak este van erre időm... Jobb lenne ha felváltva csinálnám (egyik nap ez, másik nap az), vagy így jól csinálom?

599. Titánia83 (válaszként erre: 598. - Egészségügyis)
2011. júl. 22. 21:14

A mozgásod miből áll?

Szauna?

Az étrended... ha sok tartósítószert és adalékanyagot ettél színezőkkel körítve, akkor esetleg felhalmozódhatott a szervezetedben, és nem tud kiürülni, ami gyulladt pattanásokat okoz! Tehát az étrendre sajnos nem lehet hivatkozni. Változtatni kell, nincs mese!

Púder dettó eltömíti a pórusokat.

Jön hozzá még a szennyezett levegő.

Érdemes lenne valami méregmentes arcradírt is használnod hetente legalább egyszer.

Lehet csinálni házilag is, a neten vannak receptek.

Asszem még az afrikai fekete szappant is mondták pattikra.

2011. júl. 22. 21:06
Mozogni mozgok, szinte minden nap. Az étrendem olyan mint régen, (amikor még nem voltam pattanásos. Egy púder használata után szoktam észrevenni, hogy nagyon kijönnek, de most pont ez miatt nem is használom már vagy 2 hete, de nem múlnak azóta sem.
597. Titánia83 (válaszként erre: 596. - Vigike)
2011. júl. 22. 06:46

Ezzel nagyon egyetértek bétában!

Én még annyival egészíteném ki, hogy mozogj is és néha járj el szaunázni.


Mellette pedig csináld az elmetükre technikát, amit korábban leírtak! :)


Én is nagyon pattanásos voltam úgy 14-21 éves korom között (gyógyszert írtak fel rá), most meg teljesen mindegy, hogy mit eszek, elvétve néha akad egy, párhavonta, de az sem vészes. Nekem az életmódváltás és a pozitív gondolkodás segített a legjobban. :)

596. vigike (válaszként erre: 595. - Egészségügyis)
2011. júl. 21. 23:29

Szia!

Próbálj meg egy életmódváltást. Figyelj az étrendedre. Tele van a szervezeted méreganyagokkal.

Van az emésztéseddel probléma? Bocs hogy kérdezem, de ez is lehet egy ok a pattanásra.

595. egészségügyis (válaszként erre: 597. - Szoszilvi81)
2011. júl. 21. 23:04
Köszi szépen!
2011. júl. 16. 15:34

Elalvás előtt menj szintedre, és akkor programozd, hogy fel fogsz ébredni amikor az illető a legfogékonyabb az üzenetre. Hajnalban ha felébredtél üzenhetsz neki,hogy szereted és boldoggá szeretnéd tenni, és ez neki jó.

Remélem jól írtam le.

Drukkolok, hogy jól alakuljanak a dolgaid. :)

593. Nagual (válaszként erre: 590. - Qwertyx)
2011. júl. 14. 12:21

Igen azt jelenti. Ha sikerülne teljesen kikapcsolnod az elméd akkor egyfajta nyugodt éberséget éreznél és fel is töltődnél.. A ki és bemeneteli lépések csak az elmét készítik fel a tudatszint váltásra, nem kötelező, de ajánlott az átvezetés.. Ha valaki gyakorlott akkor már ezek sem szükségesek mert pillanatok alatt átvált az elme.


Én már végeztem helytelenül öngyógyító gyakorlatot amitől megbetegedtem egy időre. szerintem nem játék az imagináció és a jó szándékunk ellenére is okozhatunk vele bajt..

592. CsillagTM (válaszként erre: 590. - Qwertyx)
2011. júl. 14. 11:06
szerintem minden rossz visszacsapódik az illetőre.
591. Re87 (válaszként erre: 590. - Qwertyx)
2011. júl. 14. 10:59
Elméletileg nem lehetséges,hogy megbetegítesz valakit.
590. qwertyx
2011. júl. 14. 10:33

sziasztok! a kezdeti nehézkes indulás ellenére átrágtam magam az egész fórumon, és nagyon örülök, hogy végülis a topic képes ellátni a feladatát, azaz valóban vannak itt segítők

tervezem a tanfolyami részvételt is, de egyelőre csak a könyveket bújom, és felmerült bennem néhány kérdés

ha tudna valaki válaszolni...

az egyik az, hogy az alfából való kijövetelkor egyáltalán nem érzem magam frissnek, ez azt jelenti, hogy nem is voltam ott? és ha ott is van valaki, mi van akkor, ha nem csinálja meg a kijöveteli lépéseket, csak egyszerűen kinyitja a szemét, és felkel a fotelból?


a másik pedig az esettanulmánnyal kapcsolatos - ugye az nem lehetséges, hogy a tanulmányozott személyt meg lehessen betegíteni, pl. direkt azt képzeli oda valaki, hogy valamelyik szerve elromlik, stb.


előre is köszi a válaszokat!

589. archy
2011. máj. 26. 21:53

Köszönöm szépen a válaszokat.

Hazajött:-)

Épen, egészségesen és farkas éhesen:-)

Tisza mellett lakunk a gátnál,imádnak itt csavarogni,de Ő még sose tűnt el fél naptól tovább.

Örömömben elsírtam magam.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook