Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontroll oktató vagyok - segíthetek? fórum

Agykontroll oktató vagyok - segíthetek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
648. bionet58 (válaszként erre: 1. - Cbae83ef4f)
2012. máj. 17. 11:25

Szia!

Én hiszek benne, és el is akarom végezni. Most mást tanulok. Kérdezem amíg nem végzem el, mit és hogyan tudok alkalmazni belőle?

2012. máj. 15. 16:00

Sziasztok!

Most találtam rá erre a fórumra és nagyon megörültem. Bizonyos problémáim miatt most szeretném megtanulni az agykontrollt. Pótanyumtól kaptam könyvet is és azt mondta, hogy első lépésként nézzem meg a Titok című filmet.

2012. máj. 14. 18:18

Szia,

En abban kernem a segitseged,hogy mondd el mikor tudom,hogy alfaban vagyok?

Ezt,hogy tanitjak meg tanfolyamon?

Mert en kiolvastam a Jose Silva konyvet.ott 40 nap a gyakorlat,amig as ember megtanul lemenni alfaba.tudom,hogy a tanfolyamon csak par ora as egesz.

De en megcsinaltam 2x is a 40 napot viszont ugy erzem meg mindig nem vagyok alfaba.

Mert olyankor azt erzem,hogy eroltetem az ellazulast es inkabb megfajdul a fejem

645. eszti1124 (válaszként erre: 636. - Alomorszag)
2012. ápr. 19. 14:29

Szia! :)

Nem akarok "okoskodni", de már az első mondatod ("én vagyok az antitézis") mutatja, hogy az agykontroll tanfolyamonon tanultaknak pont az ellentéte, amit gondolsz. Javaslom Neked a gondolatnagytakarítást, én úgy szoktam, hogy ha végképp nem tudok pozitívan gondolkozni egy adott dologról, akkor legalább arra figyelek, hogy negatív dolgokat se mondjak vagy gondoljak.Próbáld ki szerintem, szurkolok Neked!

644. levél72 (válaszként erre: 643. - CsillagTM)
2012. ápr. 16. 09:05
oké:)
643. CsillagTM (válaszként erre: 642. - Levél72)
2012. ápr. 15. 22:57
szívesen, mesélj majd, h h ment! ;)
642. levél72 (válaszként erre: 641. - CsillagTM)
2012. ápr. 15. 20:38
köszönöm szépen!először magabiztossá teszem magam a fehérkeretes tükörbe,majd próbálom apránként hogy hogyan csinálok egy egy dolgot pl autóvezetést bátran és ügyesen magabiztosan,stb.remélem sikerül valamikorra helyreállítanom magam,hogy eltünjenek a félelmeim.azért majd szeretnék agykontroll tanfolyamra eljutni valahogy,mert olvastam róla és nagyon tetszik.minden jót!és mégegyszer köszönöm!
641. CsillagTM (válaszként erre: 640. - Levél72)
2012. ápr. 15. 00:06
drukkolok, sok sikert!
2012. ápr. 14. 19:28

Kedves Csillag!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Megcsinálom ahányszor csak tudom.Minden jót!

639. CsillagTM (válaszként erre: 638. - Levél72)
2012. ápr. 11. 12:58

elme tükre technika.


"Ezt a technikát akkor használjuk, ha valami célt szeretnénk vizualizálni, vagy szokást kialakítani.


Az alkalmazás előtt mindenképpen tisztázd, hogy mit is szeretnél és azt hogyan szeretnéd elérni!


Az elme tükre technika három lépésből áll.

1. Menj szintedre a 3-ról 1-re módszerrel! Feketekeretes tükörben vizualizáld, hogy MOST mi a helyzet. Fogadd el, hogy ez van! Nevezd nevén a problémádat!

Pl. Túlsúlyos vagyok, rengeteg édességet eszek és keveset mozgok. EZ VAN!

Erre szánj pár percet, majd töröld le és csúsztasd kicsit balra a képet!


2. Azután láss egy FEHÉRkeretes tükröt, amiben vizualizáld a célodat, amit el szeretnél érni! Használd minél több érzékszervedet, színezd ki, halld, érezd!

MOSOLYOGJ, éld bele magad!

Az előbbi példánál maradva, lásd magad csinosan, vizualizáld, hogy a kívánt testsúlyt mutatja a mérleg, esetleg lásd a naptárat is, hogy mikorra szeretnéd elérni ezt!

Ezzel a képpel hosszabban időzz és naponta többször is szinteden erősítsd meg energiával!


3. Amikor befejezed a vizualizálást, mondd a szokásos FONTOS programozó mondatot: "Az történjen az ügyben, ami minden érdekelt számára a legmegfelelőbb!

Ezután térj vissza éber állapotba!


Tehát a feketekeretes tükröt csak EGYSZER kell látnod. Azután már csak a fehérkeretes tükörben látott képet vizualizáld naponta többször is akár, éber tudatállapotban is!"

2012. ápr. 10. 14:36

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni hogy lehet e agykontroll tanfolyam elvégzése előtt technikát alkalmazni az ügyben hogy bátrabb legyek,pl:nem merek egyedül se busszal se más közlekedési járműre szállni,vagyis nem vagyok önálló ,ez miatt tanfolyamra sem tudok egyenlőre eljutni pedig már régóta szeretnék.Nem vagyok már túl fiatal nő,és úgy érzem tennem kell valamit hogy ne legyek másra utalva,főleg ha ilyen témában nem segítenek családtagjaim.Na mindegy valamikor el kell kezdeni önállóan élnem.Kérlek segítsetek egy technikát elsajátítanom ezzel kapcsolatban!Nagyon nagyon köszönöm!

637. Krisz 18 (válaszként erre: 636. - Alomorszag)
2012. márc. 14. 12:18

Szia!

Ha priviben kicsit konkrétabban leírnád, h konkrétan miről van szó,leírnám, mit gondolok én róla.

Persze ez csak egy vélemény a sok közül, de tudod, kívülről más látni egy problémát, mintha az ember benne van.

2012. márc. 14. 01:31

Sziasztok!


Most találtam ezt a fórumot. Látom, sok tapasztalt agykontrollos van itt. Lenne egy kérdésem.


Szóval... én vagyok az antitézis.


Még jó pár éve végeztem el az agykontroll tanfolyamot, mivel úgy gondoltam, segítséget ad egy régi álmom megvalósításához plusz egy akkor épp aktuális problémám megoldásához. Hát kettőből nulla. A problémám sajnos nem oldódott meg, hiába programoztam agyba-főbe (már nem is fog:(((), de most nem ez érdekel, elmúlt, változtatni síjnos nem lehet rajta már.


Hanem a régi álmom. Ugyanis azóta, hogy elvégeztem az agykontroll tanfolyamot nem, hogy közelebb jutnék hozzá, de egyre távolodok. Pontosan a tanfolyamot követő két hónapban jöttek nagyon rossz dolgok együgyben. Szerintetek miért? Nálam mi működik fordítva? Félek, hogy hiába progizom, mégsem siekrül, és a félelmemmel éppen a rosszat vonzom be, és mivel alfában vagyok, sokkal erősebben? vagy ez a sorsom, és nyomorultként kell leélnem az életem?


Mit tegyek?


Köszi a tippeket!

635. d43485a76e (válaszként erre: 630. - Titánia83)
2012. márc. 14. 00:05

Gratulálok!

Nálam ez elnyerte a hónap hozzászólása címet.

634. Titánia83 (válaszként erre: 633. - Krisz 18)
2012. márc. 13. 19:25
Nem
2012. márc. 13. 14:49

Lányok! És persze fiúk, ha vannak itt!

A Sikerkódon volt valaki? Ha igen, milyen?

632. Krisz 18 (válaszként erre: 619. - CsillagTM)
2012. márc. 13. 14:48

Ha még aktuális, konkrétan azt jelenti a segítség, h ha indokoltnak tartják kevesebb pénzért végezheted el a tanfolyamot.

Ehhez persze kell írnod egy kérelmet, a többiről meg úgyis kiokosítanak.:)

631. 4b6a2525df (válaszként erre: 630. - Titánia83)
2012. febr. 29. 20:53

bocs, néha elragad a hév. Csak a segíteni akarás iratta velem.


Ez a vizualizáció pedig tökéletes:)

630. Titánia83 (válaszként erre: 625. - 4b6a2525df)
2012. febr. 29. 13:09

Éva, én tudom, hogy mit írsz. De sajna ezt nem lehet így megmondani az embereknek. Akinek szüksége van rá, az viszont tudom, hogy ott lesz a tanfolyamon.


Mondjuk nem agykontrollosoknak egy agykontrollos lecke: ha ott akarsz lenni a tanfolyamon, képzeld el, hogy egy nagy teremben, sok ember jelenlétében hallgatod Domján Lacit pl. és hallod, ahogy az agykontrollra tanít. És ezt többször vizualizáld. ;)


Hiszen a végcélt kell elképzelni, és az Univerzum majd biztosítja az utat. :)

629. Titánia83 (válaszként erre: 626. - Norcsika 001)
2012. febr. 29. 13:07

Legyen előtte mindig sok friss víz. Ne agykontrollozd, hogy egye az alutasakost. Nyilván azért nem eszi, mert tudja, hogy ami abba van, az ártalmas a szervezetének. A macskákra amúgy is nehéz ráerőltetni a mi elképzelésünket. Jobb lenne házi kosztra átállítani.


Sajna mi is adtunk a cicánknak alutasakost. Függő lett tőle, meg előjött rajta valami nagyon durva allergia. :( Abban is vannak ízfokozók, és ellenőrizhetetlen, hogy mit tesznek bele. :S

628. Titánia83 (válaszként erre: 627. - Sildi05)
2012. febr. 29. 13:04
Már nem tagja a portálnak. :S
627. sildi05 (válaszként erre: 1. - Cbae83ef4f)
2012. febr. 28. 08:14

Kedves FischTib!

A fórum címében azt írod, agykontroll oktató vagy, a kezdő bejegyzésben viszont csak azt, hogy régi agykontroll "használó". Persze ettől még sok embernek tudsz segíteni, csak kiváncsi volnék, hogy tényleg agykontroll oktató vagy-e, vagy csak egy profi felhazsnáló.

626. Norcsika 001 (válaszként erre: 622. - Titánia83)
2012. febr. 25. 23:24

Köszi

Akkor megpróbálom én is.Az egyik cicám nem hajlandó enni csak száraz macskakaját és úgy hallottam,hogy ha csak azt eszik vese problémái lehetnek.Ezért szeretném agykontrollozni,hogy egyen alufóliás kaját is.

625. 4b6a2525df (válaszként erre: 617. - Titánia83)
2012. febr. 25. 09:05

Nos az ára igaz, hogy -azt hiszem- 35 ezer ft. elsőre, de............ és ez a de nem lesz mindegy

A gyógyszerek ára az egekben, támogtás lassan -O (na jó ilyen szám nincs)

Akinek igazán gondja van az egészségével, számolja ki mennyit költ mostanában gyógyszerre (vérnyomás, fájdalom,- és idegcsillapító) és tegye a mérleg másik oldalára a tamfolyamot.


Én bizton állítom, hogyha 1-2 hónapig ésszerűen költekezik, tud spórolgatni.


Lehet, hogy van akinek egy év alatt jön össze az összeg, de legalább legyen egy "dugi borítéka", amibe belerakogatja az aprópénzt. Már ez is ösztönözni fogja, hogy mindig egy kicsivel több kerüljön bele.

Addig is tudom ajánlani hogy a you-tuon keressen a Domjántól előadásokat

624. 4b6a2525df (válaszként erre: 620. - Norcsika 001)
2012. febr. 25. 08:58
Javasolom az ismétlést, az most napi 2000,- Ft ugy tudom, de nézd meg a honlapon
2012. febr. 25. 08:43
Szeretném megkérdezni,hogy Erdélybe mikor jösztök tanfolyamot tartani?
622. Titánia83 (válaszként erre: 620. - Norcsika 001)
2012. febr. 25. 00:32

Naná. A macskáról mesélte Laci, hogy nagyon önérzetes, szóval ha megsasolod agykontrollal, lehet nem fog neki tetszeni. Én pl. a tanfolyamon az anyumék cicáját vizsgáltam. Kérdeztem őket, hogy nem tapasztaltak nap közben valami furcsát a macskával? De! Az ablakon át távozott. :D


A saját cicámat gyógyítottam is, de nem voltam elég kitartó. :S Viszont egyszer problémája volt a nagydologgal, és azt orvosoltam. :D


Most így ennyi jut eszembe.


Ja még magát a cicát is agykontrollal vonzottam be. Mármint egy meghatározott fajtát, és ajándékba kaptam, tehát ingyen volt. Amúgy valami 150 ezer egy kölyök. :S

621. Titánia83 (válaszként erre: 619. - CsillagTM)
2012. febr. 25. 00:29
Az alapítványt kellene megkérdezni. Fogalmam sincs, csak hallottam róla. Én az 1%-omat nekik ajánlottam fel.
2012. febr. 24. 19:24

Sziasztok!


Én is végeztem agykontrollt kb.94-96-ban.Mindegy nagyon régen.Az az igazság,hogy nem nagyon használtam mostanáig.Most kezdtem el, amióta olvaslak benneteket.Sajna nem nagyon megy.Szerintetek állatokon is lehet alkalmazni?

619. CsillagTM (válaszként erre: 617. - Titánia83)
2012. febr. 24. 00:03
mit takar az, h segítenek?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook