Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontroll oktató vagyok - segíthetek? fórum

Agykontroll oktató vagyok - segíthetek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
348. Re87
2010. jan. 21. 19:13

Sziasztok!

Van olyan könyv,amiből meglehet tanulni az agykontrollozást?Tudnátok ajánlani valamit?

Ha ezzel valóban uralni tudom az életemet,akkor nagyon érdekelne a téma.

2010. jan. 21. 09:26

Pénzmágnes meditáció



21 napig minden este meditálj erről, mielőtt aludni mész! Mindkét részt csináld végig, az elsőt és másodikat egymás után. Ha valamelyik este nem tudnál meditálni, akkor kis szünet után ajánlatos újra kezdeni a 21 napos meditálást.



Első rész:


Menj le szintedre, és láss 10 arcot egyenként, egymás után. Ezek az arcok lehetnek olyanok akiket ismersz, de lehetnek teljesen idegenek is. Lásd ezeket az arcokat úgy, hogy mindegyikük mosolyog. Ha egyik-másik arc nem mosolyog, küldj neki magadból pozitív energiát, hogy mosolyogjon, és gondolatban üzend meg neki, hogy hamarosan újra látni fogod. Minden este láss 10 új ismerős arcot, ha mar nincs több ismerős arc, akkor hagyd, hogy a képzeleted mutasson újabb mosolygó arcokat. (Ez a része a meditálásnak több embert vonz az életedbe... olyanokat mint te vagy, olyanokat akik meg szeretnének ismerkedni veled, vagy akik vevőid, ügyfeleid akarnak lenni, stb.)



Második rész


Képzeld el, hogy egy gyönyörű erdős, fás helyen sétálsz. Most vedd észre, hogy az egész tested körbe van véve nagyon finom arany színű porral. Az arany por mágnesezve van, és pénzt vonz magához. Figyeld ahogy a szél fúj, a sok pénz amit az arany por vonz, ragad hozzád az aranypor miatt. Lásd magad, hogy örömmel elfogadod ezt a pénzt, mert tudod hogy a tied. Nem kell neked semmit tenni ezért a pénzért, mert igazán megérdemled: ez a pénz tied, és senki másé! (Ez a rész hoz neked bőséget, gazdagságot, néha teljesen váratlanul, olyan helyekről, vagy olyan formában amire nem is gondoltál)


Ha 21 napig esténként meditalsz erről, az segiteni fog, akár hiszel benne akár nem! A 21. nap után mem fontos folytatni. Kell, hogy tartsunk egy kis pihenőt. A saját intuiciód majd megmondja, hogy legközelebb mikor, vagy milyen gyakran csináld a 21 napos Pénzmágnes meditációt.

Ezt a meditácit nem lehet elrontani, nem lehet rosszul csinalni, nem lehet senkinek semmi kárt okozni vele.

Figyelj fel arra, hogy új lehetőségek nyílnak meg majd előtted, pontosan ott leszel és akkor a legjobb helyen, ahol találkozhatsz, vagy hallhatsz olyanokról, akikről régen hallottál, vagy akik valamilyen formában segitségedre lehetnek. Lehet, hogy pénzt találsz az utcán, vagy pénzt kapsz valakitől, vagy valami jó dolog fog történni veled más formában – valaki segít, vagy talán csak mosolyog rad.

Jegyezd fel az ilyen véletleneket, ez még jobban elősegíti a gazdagságodat. Mindenek felett örülj a jó szerencsédnek! Minél több gazdagságot teremtünk meg, annál gazdagabb életünk lesz, és többet oszthatunk meg másokkal!

2010. jan. 19. 18:12

Sziasztok! Már majdnem egy éve agykontrollos vagyok, és gyakran alkalmazom a technikákat-sikerrel-...Viszont most kérdés előtt állok: egyik rokonom nehéz anyagi helyzetbe került a válság miatt...Nagyon szeretnék neki segíteni, mert nagyon sajnálom...Van olyan technika aminek segítségével ezen a problémán segíteni tudok?

Előre is köszönöm!

2009. dec. 31. 21:16
villamolvasas.lap.hu Itt mindent megtalálsz.
344. bakesz
2009. dec. 31. 20:49
a villámolvasásról szeretnék valamit megtudni
343. f303be5590 (válaszként erre: 342. - Csenge44)
2009. dec. 21. 20:29

engem eléggé zavar, ha nem lehet egy címre írni :)

és ezzel be is fejeztem

342. Csenge44 (válaszként erre: 341. - F303be5590)
2009. dec. 21. 20:18
" Történjen minden úgy, ahogy az az érintettek számára a legjobb!"
2009. dec. 21. 15:26
Ön leiratkozott a agykontroll hírlevélről!
2009. dec. 21. 15:26
:)
2009. dec. 21. 15:26

feladó: agykontroll@agykontroll.hu

küldő: webreply.marketingszoftverek.hu

338. Csenge44 (válaszként erre: 337. - F303be5590)
2009. dec. 21. 14:16

Szia! Akik használják az oldalt, tudják, hogy miért van így:)

A Fórum témák, kérdések, válaszok nagyon frissek.

Sokan naponta többször járunk oda.

Egyre jobban!

337. f303be5590 (válaszként erre: 334. - Csenge44)
2009. dec. 21. 12:51
az esettamulmány - híreknél nem túl meggyőző a 2007. február 5-i dátum :)
336. Csenge44 (válaszként erre: 335. - 4b6a2525df)
2009. dec. 21. 00:01
Köszönöm!
335. 4b6a2525df (válaszként erre: 334. - Csenge44)
2009. dec. 21. 00:00
Teljes mértékben egyetértek veled. Csak a tanfolyam nyujt igazi megértést.
2009. dec. 20. 23:56

Sziasztok! www.agykontroll.hu, www.esettanulmanyok.hu.

Mindkét oldal hivatalos Ak oldal.

Szerintem az a legjobb, ha elvégzi az ember a 4 napos tanfolyamot. Én 8 évig próbáltam egyedül, könyvből, hanganyaggal. Hát...Életem legjobb befektetése volt, hogy rászántam a pénzt és időt. A technikákat ott lehet igazán elsajátítani. Sok kérdésre megadja a választ. A tanfolyamot követően már " csak " gyakorolni kell! Naponta. Sőt naponta többször is. Egyre jobban!

333. cikicakk (válaszként erre: 332. - Cbae83ef4f)
2009. dec. 9. 19:32
Köszönöm szépen.Én is így gondoltam,mert úgy tudom, hogy a baloldal a múlt, és a jobbról jövő kép a jövő
332. cbae83ef4f (válaszként erre: 331. - Cikicakk)
2009. dec. 9. 19:28

Szia,

Az utóbbi a helyes ezen technikában, azaz egy új fehárkeretes tükröt, ablakot vagy vetítőernyőt kell elképzelned. A sötétkeretest hagyni kell eltünni baloldalon.

Üdv: FT

2009. dec. 9. 19:07
Ja még egy dolog amit nem értek.Az elme tükrénél legelőször egy sötét keretes tükröt kell elképzelni,benne a jelenlegi problémát megjeleníteni.Aztán a tükröt letöröljük, és eltoljuk balra.Úgy mondja szó szerint, hogy most " változtassuk a tükör keretét fehérre", és jelenítsük meg benne a már el ért célt.Innentől már ennél a problémánál csak a fehér tükör kell.Amit nem értek, az az, hogy a barna keretes tükröt,amit eltoltunk balra, azt kell fehérre változtatni?Tehát balra kell figyelni közben?Vagy egy új fehér keretes tükröt jelenítsünk meg?
330. cikicakk (válaszként erre: 329. - 3e0ba54fb8)
2009. dec. 9. 19:02
Tehát az a szintem,mikor alfában vagyok.Domján doktor minden egyes technika előtt úgy mondja, hogy jelenítsük meg a hármas számot, és mondjuk is közben háromszor.Aztán a kettest, és az egyest ugyan így.Aztán, hogy segítsen még mélyebb szintre jutni,elszámol tíztől vissza fele,egyig.Utána mondja, hogy elszámol 3-ig, csettint az ujjával, és akkor jelenítsük meg a kedvenc pihenőhelyünket.Mikor ez mind meg van,akkor mondja, hogy most egy új technikát tanulunk meg, és itt kezdi el magyarázni az elme tükrét, a pohár víz, a három ujj, stb technikákat.Tehát nem mondja, hogy jöjjünk ki a kedvenc pihenő helyről, csak a legvégén mikor már elmagyarázta a leg újjab technikát.Akkor a kedvenc pihenő helyen legyünk,mikor tanuljuk az új módszert?Lehet, kicsit zavarosan magyaráztam, de ezt a részét nem nagyon értem.
329. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 328. - Cikicakk)
2009. dec. 9. 11:45
Egyszerűen annyit, hogy menj le alfa állapotba. Ez egy nagyon ellazult állapot, mindenki másképpen érzékeli. Van aki olyan könnyűnek érzi magát, mint egy pille, van aki az ellenkezőjét. A lényeg, ne agyalj azon, hogy már ott vagy-e, csak lazulj. Minél inkább el tudod lazítani az izmaidat, csak a légzésre figyelsz, annál hamarabb és könnyebben fog menni. Megérzed majd, ne aggódj.
2009. dec. 8. 20:24
Engem az érdekelne, hogy mit jelent az, hogy " menj le a szintedre" Mert ugye van a kedvenc pihenő helyem is.Az enne a szintem?Vagy 3-ról egyre való lemenés, és az egyes a szintem? Én csak egyenlőre autodidakta módon próbálom elsajátítani az agykontrollt.Az alapítványtól kaptam kedvezmény, hogy elvégezhessem a 4 napos tanfolyamot, de addig is amit lehet elolvasok,meghallgatok, és próbálok Silva Agykontroll című könyvéből tanulgatni.Ami úgy érzem, hogy sikerült az az elme tükre.Persze lehet, hogy ez is csak egy szerencsés egybe esés, de én bízom annyira az Agykontrollba, hogy én is közrejátszottam a családi problémák jobbra fordulásában.
2009. dec. 5. 23:53

Közérdekű szintén a kérdés: én hol tanítok?

Nem vágom magam alatt a fát...

Én angol nyelvet és informatikát tanítok, s ezen tanítványaim közül kérdezek rá arra, hogy kit érdekel ez a technika?

Kb. 3-ból 2-t érdekel, s őket tanítom.

Ez évi 100 - 150 fiatalembert jelent.

FT

2009. dec. 5. 23:48

Mi a különbség a kontempláció (pozitív képeket megjelenítő meditáció/ima, a keresztény misztikában már az 5. századtól találkozunk ezzel) és az agykontroll között?

SEMMI!

Azaz annyi, hogy az agykontrollt szabadalmaztatták.

Úgy olvassátok ezt, hogy én most az AK-t emlegetve szerzői jogot sértek!

/Azért van az az ijedt majom az adatlapomon...:)/

FT

325. cbae83ef4f (válaszként erre: 324. - Cbae83ef4f)
2009. dec. 5. 23:41

Elnézést, a 11. sor: Paradoxon.

FT

2009. dec. 5. 23:39

Sziasztok,

Nem reflektálok most a személyes véleményekre, de az agykontrollal kapcsolatos kérdésekre priviben válaszoltam.

Talán félreérthető volt a fórumcím.

Én nem azt szeretném elmondani az agykontrollal kapcsolatban, ami az alapkönyvben, s annak kiegészítőiben elolvasható, hanem, ha azzal kapcsolatban merül fel további kérdés.

Pl. kérdés: a férjem cigizik, Ak-val tudnám-e segíteni a leszokását?

Két eset van:

1. Ha ismeri az AK-t, akkor tudja, hogy igen.

2. Ha nem ismeri az Ak-t, akkor erre a válaszom: nem, addig még meg nem ismeri az AK-t.

Paradoxont.

Kérdés volt: A "pohár-víz" technikánál fontos-e, hogy este is és reggel is igyak a vízből? A válaszom az volt, hogy nem, mert már több éve kiderült, hogy a programozott víz egyszeri bevételre is hat.

Kérdés volt: az Ak meditációval és a Reikivel küldött info megegyezik-e?

Nem, az Ak és a Reiki más-más csatornán fejti ki hatását.

Kérdés volt: Ha nem ébredek fel optimális időpontban, amikor a "másik" fogékony az infora, mit tegyek?

Ebben az esetben a reggeli felébredés pillanatában kell elküldeni az információt. A "nem felébredésnek" oka volt.

Kérdés volt: Fontos-e a Domján szerinti visszaszámolás alapján elérni a tudtalattit, vagy használhatok egyéni - pl. lemegyek lifttel - módszert? Abszolút használható az egyéni módszer, sőt...

Kérdés volt: A théta szintű kézlevitációt nem sikerült megcsinálnom. Akadályoz ez valamiben? Nem, az kb.10-ből 5-6 embernek sikerül, semmit nem jelent.

Csak néhány közérdekű kérdést írtam le, ha valaki komolyan kérdez, akkor megpróbálok a legjobb tudásom szerint válaszolni.

Üdv: FT

323. Zizisicc (válaszként erre: 320. - D4464aaf8a)
2009. dec. 3. 17:54
Én is láttam, és akkor mi van? Most őszintén: van ennek vmi jelentősége?
322. d4464aaf8a (válaszként erre: 321. - 4b6a2525df)
2009. dec. 3. 17:52
Lehet, hogy időközben Valaki elvarázsolta majommá...
321. 4b6a2525df (válaszként erre: 320. - D4464aaf8a)
2009. dec. 3. 17:50

Tényleg nem az arcképét rakta itt fel?

Pedig aszittem:(:(:(

320. d4464aaf8a (válaszként erre: 310. - 4b6a2525df)
2009. dec. 3. 17:28

Viszont én már láttam még a Travels, és a Grayland névre feltett fényképét...


EGy szemüveges Faszi...

319. d4464aaf8a (válaszként erre: 310. - 4b6a2525df)
2009. dec. 3. 17:27
:DDDD
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook