Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
356. r.m. (válaszként erre: 355. - Maroon85)
2010. szept. 7. 21:22
amikor én legutóbb sulik között vaciláltam, azt tanácsolta egy kedves ismerősöm, hogyha az észérvek alapján mindegy, hogy hova menjek, akkor legyen az első benyomás a mérvadó, mert utána csak a rossz tulajdonságokat fogom látni, ha mégis valami miatt a másikat választom. Lehet benne igazság ;)
355. maroon85 (válaszként erre: 353. - R.m.)
2010. szept. 7. 20:45

hú, nagyon köszi!


én igazság szerint az akadémiával szimpatizálok inkább, de leginkább azért, mert a company legutóbbi nyílt napja nem igazán jött be. nem volt szimpi valahogy az egész. nekem eléggé üzletszaga volt és a pati erőltetett jópofizása is kicsit kiverte nálam a biztosítkot. de a többségnek tetszett, én úgy láttam. meg ugye itt is tökjókat írtok róla, szóval teljes a bizonytalanság.. és sürgősen döntenem kéne, mert az akadémián már most hétvégén indul a suli.

2010. szept. 7. 20:31
Company nem ad diákot. A másikat nem tudom. Sajna arról nem tudok nyilatkozni semmit.
353. r.m. (válaszként erre: 352. - Maroon85)
2010. szept. 7. 20:29

szia!


én ezt pont 10 perce kaptam e-mailben valakitől (remélem, nem bánja, hogy bemásolom):


"Számomra a Fitnes Akadémia szuper választás volt. 50% elmélet és 50% gyakorlat. Kb 10 tantárgy, melyekből középfokú (érettségi szintű ) vizsgát tettünk:írásbeli és szóbeli.Az oktatók egyetemi tanárok. A képzés akkreditált, törvényileg engedélyezett és bejegyzett. Europass bizonyítványt is biztosítanak."


Szerintem diákigazolványt nem adnak egyik helyen sem. De ez csak tipp :)

2010. szept. 7. 20:01

Sziasztok lányok!


A segítségeteket szeretném kérni. Én is szeretném most ősszel elkezdeni az aerobik edzőit, de vívódom az iskolák között, legfőképp az akadémia és a company között. Van itt valaki, akinek az akadémiáról is van némi infója, akár másodkézből is? illetve érdekelne még, hogy a company ad-e diákigazolványt?


Előre is nagyon-nagyon köszi a választ!


Andi

351. r.m.
2010. szept. 6. 10:32

tudom, tudom, nem aerobik téma, de az AFPA képzéseiről tudtok valamit?

[link]

2010. szept. 4. 22:58

Sziasztok!


Olvasgattalak benneteket már korábban is. Nagyon meggyőzőek vagytok:)

Újra kacérkodom az aerobic edző tanfolyammal, erősen gondolkodom, hogy októberben elkezdem.

Bár nem lenne egyszerű megszervezni, mert van egy 3, 5 hónapos kislányom. Igaz, már nem szopizik, de elég anyás.

Meg aztán vidéken élek, Pesten nem igazán ismerem ki magam:(

De azért győzködöm magam:)

Fesehuga, jól látom,te már jelentkeztél a tanfolyamra? Budapesti vagy?

349. weberkitti (válaszként erre: 347. - (winch)ester)
2010. szept. 2. 22:03
NEked is!
348. buschne (válaszként erre: 347. - (winch)ester)
2010. szept. 2. 21:29
Ezek olyan kérdések, amelyeket azért tudni fogod, ha év közben becsülettel tanultál....
347. (winch)ester (válaszként erre: 343. - Weberkitti)
2010. szept. 2. 18:58

Köszi a választ!

Csak 100%-os teljesítménnyel mehetsz tovább...ez azért durva...

Na mindegy...

Jó tanulást!

346. buschne (válaszként erre: 345. - Weberkitti)
2010. szept. 2. 16:11
Szia Kitti, megírnád, hogy mikor és hol lesztek a következő hétvégéken szakmai gyakorlaton? Privibe is jó:-)
345. weberkitti (válaszként erre: 340. - Fesehuga)
2010. szept. 2. 15:16

Kata az órákat is így tartja, baromi jó!!! :D

Tisztára, mint Hofi volt. Nekem legalábbis. :D


Fí Emit meg imádom úgy ahogy van! Nagyon cuki csaj!!

344. weberkitti (válaszként erre: 341. - Fesehuga)
2010. szept. 2. 15:14
Igen, mi eggyel lejjebb voltunk a másodikon! :D
343. weberkitti (válaszként erre: 342. - (winch)ester)
2010. szept. 2. 15:14

Ha vmelyik tantárgy nem sikerül akkor abból pótvizsgázni kell, meg befizetni egy bizonyos összeget. A pótvizsga az utolsó gyak.hétvégén lesz. Ha akkor sem sikerül, akkor nem mehetsz vizsgázni.


A Kata most mondta, hogy a Pati javítja a TZ-t és nagyon kemény vele, minden témához 5 kérdés, és ha csak 1 nem jó belőle, már is nem mentél át!

2010. szept. 1. 09:30

Sziasztok, egy kérdésem lenne,


elsősorban Kittihez, hátha ő tudja.

Én is a most vizsgázó csoportban vagyok, és nem tudod véletlenül, hogy mi van akkor, ha valakinek nem sikerül a témazáró? Mert ugye előrébb hozták 1 hónappal és nem biztos, hogy minden tantárgy össze fog jönni.

Szóval lehet ismételni valamikor? Vagy akkor lemaradok az őszi vizsgákról???

341. fesehuga (válaszként erre: 336. - Weberkitti)
2010. aug. 31. 14:41

Szia!

Most olvastam vissza, bocs ! Előadást tartott a Pati Nagy Attila, Gáspár Kata és Fí Emília! Nagyon jó fejek!:)

Nektek amúgy ott volt tanfolyam vagy mi?

2010. aug. 31. 14:38

Sziasztok!

Nekem nagyon szimpatikus volt az egész, ahogyan előadták magukat meg az egész körítés! Gáspár Kata előadásán meghaltam a röhögéstől! Nagyon nagy arc nő!:) Én ma jelentkeztem úgyhogy októbertől kezdem!

De még mindig szívesen megismernék olyan embert/embereket, aki/k elkezdené/k!:) Zso113 majd írj akkor, hogy mi a döntésed (mármint kezded vagy sem)!

Sziasztok

339. buschne (válaszként erre: 338. - Hedit72)
2010. aug. 31. 13:13

Szia!

Nyugodtan belevághatsz! Tájékoztatod majd a tanáraidat és odafigyelnek Rád. A mi csopinkban is volt akinek pl. a térde volt oda, s arra fokozottabban figyelt, nem okozott gondot.

De ha felhívod a F.C-nál a Patit, biztos vagyok benne, hogy megnyugtat.

Szép napot.

338. hedit72
2010. aug. 31. 12:29

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni. Főleg olyanok véleménye érdekel akik már vagy végeztek itt, vagy most járnak. Én is gondolkodom az aerobic edzőin, a februárin. a problémám az, hogy január közepén műtőttek kiszakadt gerincsérvvel. előtte heti 5*2 órát, de 2009. novemberében szültem úgyhogy heti 3*2órát járok le most. El tudnám végezni a tanfolyamot? úgyanis vannak olyan alakformáló gyakorlatok, amiket nem csinálhatok mivel nagyon terhelik a gerincet (pl: hasizom gyak V alakba csinálod, vagy a stepp padot nem emelhetem súlyzoként stb.)Például a homorítás és domborítás sem olyan nálam mint amilyen a nagy könyvbe meg van Írva. Tehát bele vágjak? Nem gond a tanárok részéről, hogy "több odafigyelést" igényelek? Várom véleményeteket. köszi

337. zso113 (válaszként erre: 335. - Fesehuga)
2010. aug. 30. 13:18
Én nem tudtam elmenni a nyíltnapra, de erősen gondolkozom rajta....nagyon jó lenne pár tényező még a jövő héten kiderül, annak függvénye.
336. weberkitti (válaszként erre: 335. - Fesehuga)
2010. aug. 29. 21:13
Volán? De jó! Hogy tetszett? Lol voltak Benn? A Pati biztos, mert elötte nekünk mondott pár szót a közelgő vizsgákról. Még dél körül láttam Gáspár Katát, gondolom ő is volt.
2010. aug. 29. 18:12

Sziasztok!

Voltam ma a nyílt napon! Nagyon jóóó volt és még mindig kérdezem, hogy akad itt olyan ember aki elkezdi a képzést októberben??

2010. aug. 27. 22:21

Szia!

Én is sajnálom, de hát ez van!

Szió

333. panka314 (válaszként erre: 332. - Fesehuga)
2010. aug. 27. 19:41

Szia!

Változott a terv. Mégsem kezdem el idén a tanfolyamot, hiányzanak az anyagiak. :-( sajnálom nagyon, pedig készültem a nyílt napra is, de inkább nem fájdítom a szívem...

2010. aug. 27. 19:32

Sziasztok!

Ki az aki most vasárnap jönne az FC. nyílt napjára?

Légyszi írjatok!

331. zso113
2010. aug. 24. 16:20
Sajnos nem tudok elmenni nem vagyok a 7végén Pesten, ezért próbálok itt infót szerezni.
330. weberkitti (válaszként erre: 329. - Zso113)
2010. aug. 24. 15:21

Óralátogatás önerőből. Ez van.

Ha jól emlékszem 28 nap oktatás van összesen. Minden második hétvégén van oktatás, de ez változó. Van, hogy minden héten, de van hogy 3 hét múlva. Ezeket az óralátogatási papirokat 10-vel a házifeladatokkal kell leadni, és a tanár mondja milyen időközönként. De nem vészes, nem kell beledögleni a megszerzésükbe!


Gyre el a nyílt napra 29-én!!

329. zso113
2010. aug. 24. 15:08

Sziasztok!


Én is azon gondolkozom, hogy elkezdjem most ősszel.

A tantervről nem találok igazán részletes tájékoztatást.

Az érdekelne:

Hány elméleti és hány gyakorlati óra van benne?

Milyen időközönként kell leadni a 10 órás óralátogatást ill. összesen 50 óra kell?

Az óralátogatásokat önerőből kell megoldani(fizetni)vagy van kapcsolatrendszere a képzésnek?

Előre is köszi a válaszokat...

328. buschne (válaszként erre: 327. - Fesehuga)
2010. aug. 17. 19:38
Menjetek, Csajok, csak nyerhettek vele, s kötelezettséget nem jelent.
2010. aug. 17. 18:38

Szia Panka!

Most néztem a nyílt napot ha gondolod elmehetnénk, mert kíváncsi vok én is, hogy miket mondana stb..

Szóval megbeszélhetjük...

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook