Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aerobik edzők ide! fórum

Aerobik edzők ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
386. picur08 (válaszként erre: 379. - Buschne)
2010. szept. 14. 17:05

Szia!

Igazad van, én is így gondolom. Elvannak ők bárkivel, de ha baj van vagy betegek, anya kell :). Azért köszönöm a biztatást!

Ha témazáró vagy egyéb számonkérés van, akkor előre szólnak, vagy minden alkalommal naprakészen kell tudni mindent? Tudom, hogy folyamatosan tanulni kell, de mégis másképp készül az ember, ha tud róla.

385. buschne (válaszként erre: 382. - Weberkitti)
2010. szept. 14. 14:40

Innen már sima ügy:))

Hajrá!

384. buschne (válaszként erre: 382. - Weberkitti)
2010. szept. 14. 14:39
Nagyon-nagyon ügyes vagy!!!
383. weberkitti (válaszként erre: 347. - (winch)ester)
2010. szept. 14. 12:02
Na hogy sikerült a TZ???
2010. szept. 14. 12:02

Sziasztok! Én legközelebb már az írásbelimre megyek. :S Utána még lesz két gyakorlati órám, aztán jön a szóbeli, és gyakorlati vizsga. :S Izgi!


Kati!

A TZ-m sikerült! :D Tényleg nem volt durva!

381. buschne (válaszként erre: 380. - Krisztincs)
2010. szept. 14. 11:49

Esetleg ha konkrétabb kérdéseid lennének, szívesen válaszolnék, de így javaslom, olvass vissza.

Az egész fórum a tapasztalatokról szól:)

2010. szept. 14. 10:11

Sziasztok!


Mesélne valaki nagyvonalakban, mire lehet számítani a tanfolyamon? Minden tapasztalat érdekel.


Előre is köszi!


ui. picur08 - írtam neked priviben

379. buschne (válaszként erre: 377. - Picur08)
2010. szept. 14. 08:24
Biztosan Neked sem lesz könnyű, de ha egyébként minden rendben, kéthetente 2 nap nem szabad, hogy megviselje őket. Neked is kijár időnként mással foglalkozni, pláne, ha az örömet okoz Neked, mert annál nagyobb örömmel jössz haza hozzájuk és még kiegyensúlyozottabb leszel, ami pedig jobb mindenkinek. A vizsgák körüli időszak egy nehezebb része a dolognak (már aki komolyan veszi), de az csak átmeneti és a gyermekeid is büszkék lesznek rád, főleg ugye a nagyfiad.
378. picur08 (válaszként erre: 376. - Krisztincs)
2010. szept. 14. 08:18

Szia!

Én is nemrég találtam ide, és kezdem a tanfolyamot októberben. Szerintem természetesek az érzéseid, én is így vagyok vele. Ha van kedved itt, vagy más formában (msn, skype) beszélgetni, én is szívesen teszem.

377. picur08 (válaszként erre: 375. - Buschne)
2010. szept. 14. 08:15

Szia!

Köszi a megnyugtatást :)

Gratulálok a gyerekeidhez, de legfőként Neked, amiért család mellett vitted végi mindezt. Az én fiaim relatíve kicsik még (4 év és 21 hónap), eléggé anyásak, ezért is aggódom jobban.

Az érzést viszont ismerem, amikor jobb mindenkinek, ha nincsenek a közelemben.

2010. szept. 13. 23:14

Sziasztok!

De jó, hogy rátok találtam! :-)


Októberben kezdem én is az aerobic edző tanfolyamot a Company-nál. Kicsit félek tőle, mi van ha beletörik a bicskám? Más is így van vele? Másrészt meg nagy kihívásként élem meg. :-)

Egyelőre mindenkitől csak jókat hallottam.:-)


Jó lenne ismerősöket találni, mire a tanfolyam elkezdődik.

Van valaki akkor októberben kezd?

375. buschne (válaszként erre: 371. - Picur08)
2010. szept. 13. 09:18

Az ilyen busz/vonat stb. miatti késéseket rugalmasan kezelték.

Úgyis igyekszel bepótolni amiről lemaradtál:)

Szerintem azért jelezd.

A gyerekeimben nagy törést nem okozhatott a dolog, mert kitűnő lett mindkettő:) (Igaz, még kisiskolások)

Szerintem jobban jártak, ha nem voltam otthon, mert néha a vizsgák környékén nem voltam túl szórakoztató:(

374. buschne (válaszként erre: 372. - R.m.)
2010. szept. 13. 09:15
Bemelegítés+koreográfia+húzott izomcsopira erősítő gyakorlat.
373. buschne (válaszként erre: 370. - R.m.)
2010. szept. 13. 09:15
Nem, semmi extra. Kiegészíteném még a koreografált órával, ami vidéken ritka, mint a fehár holló...No ilyenkor érdemes máshoz menni.
372. r.m.
2010. szept. 13. 09:01
és tényleg, és tényleg... a vizsgán milyen gyakorlati feladat van? Aerobik koreográfiát kell bemutatni, vagy lehet mást is választani?
371. picur08 (válaszként erre: 369. - Buschne)
2010. szept. 13. 07:19

Szia!

Én csak emailben értekeztem Árpival, azt (is) kérdeztem, hogy lesz e plusz költsége a gyakorlati óráknak, erre ő azt írta, hogy nincs a tanfolyamnak plusz költsége. Utána találtam Rátok és olvastam, miről van szó.

Közben én is úgy gondoltam, hogy mivel muszáj első nap ott aludnom (mert éjszaka érnék haza), szombatonként még elugranák/elugranánk 1-2 órára.

Van esetleg valami hely, ami Neked bejött?

Eléggé görcsölök még azon, hogy a gyakorlati képzésekre nem fogok 9-re odaérni a közlekedés miatt. Árpitól is kérdeztem, szerinte csak szóljak az aktuális oktatónak, hogy kések, de érdekelne a Te véleményed is. Volt más is, aki nem ért oda 9-re?

A gyerekeid hogy viselték a távollétedet?

370. r.m. (válaszként erre: 369. - Buschne)
2010. szept. 12. 13:24

szerintem sem sok a heti 2-3 aláírás...


nagyvonalakban milyen témákat vettetek végig - mármint amiatt kérdezem, hogy milyen óratípusokat kell(ene) nagyjából végiglátogatni? aerobik, step, kondi, alakformáló, vagy egyéb extrákat is?

369. buschne (válaszként erre: 367. - Picur08)
2010. szept. 12. 09:40

Szia!

A 10 órát -elmlékeim szerint- egy hónap alatt kell teljesíteni.

Tehát 1x2 van olyan hét, hogy becsusszan a 3. óra, amit meg kell oldani. De! Ha pl. elmész egy kongresszusra, ott 1 nap alatt akár 5-6 aláírást is begyűjthetsz:)

Mindig olyan óratípust ajánlanak látogatni, amilyennél épp az anyag tart.

Én is vidéken lakom, de két gyerek mellett is megoldottam, hogy Pesten is lássak egy-két órát pl. a tanfolyamról haza fele menet "beugrottam" egy majdnem útban lévő órára. Összebeszéltünk másokkal is. Jó buli:)


No ekkor nagyon megdicsért a Gréta, hogy ennyi helyre eljárok.

A vége felé már úgy jött ki, hogy legtöbbször a szokásos helyi edzőmhöz mentem és nem szúrtak le érte...Max. nem tapasztaltam ennyit.

Szóval mindenki maga érzi, hogy mennyi áldozat éri meg neki a saját érdekében.


Hogyhogy rákárdeztél és nem mondták az óralátogatást?

Nekem már az első telefonhívásom alkalmával mondta, hogy ilyen lesz.

A vizsga úgy volt, ahogy írtad. Is-is.

368. r.m. (válaszként erre: 367. - Picur08)
2010. szept. 10. 20:35
erről jut eszembe: megmondják, hogy milyen típusú órára kell menni? Vagy mehetek én alakformáló/kondi/bodyart vagy akármilyen órára is? Vagy csak aerobikot fogadnak el?
367. picur08 (válaszként erre: 366. - Buschne)
2010. szept. 10. 19:11

Szia!

Ez így van, én is járok heti 2x, ennyit tudok megoldani. Nem is ez a problémám, hanem hogy nem beszélnek róla a tanfolyam előtt, látod még így sem, hogy rákérdezek-persze ott már nem lesz visszaút. A környezetemben nem sok lehetőség van, és ha megszabják, milyen órára kell menni, akkor gondban leszek. Mégis mennyi idő alatt kell összegyűjteni pl. a 10 aláírást?

És már ha így "beszélgetünk", hogy voltak a vizsgák? Lement a tanfolyam, közben témazárók, aztán a végén minden tantárgyból plusz a gyakorlat? Gondolom, a vizsgák is hétvégén voltak. "Tömbösítették" vagy 1 vizsga 1 nap?

366. buschne (válaszként erre: 365. - Picur08)
2010. szept. 10. 18:59

Igen, de ezt általában akkor is kiadja az ember, ha nem jár aerobic edzőire:)

Hisz' heti 2-3 óráról van szó.


Annyit azért edzünk, nem?

365. picur08
2010. szept. 10. 16:50
Egyébként még egy érdekesség: épp a minap írtam egy mailt a Tóth Árpinak, hogy van-e valamilyen plusz költsége a tanfolyamnak, arra gondolva, hogy pl. napijegyet kell vennünk--azt írta vissza, hogy semmi plusz költség nincs. Erre olvasom Tőletek, akik oda jártok/jártatok, hogy 50 aláírást kell begyűjteni, ami 50 óra önerőből.
364. picur08 (válaszként erre: 362. - Fesehuga)
2010. szept. 10. 16:48

Szia!

Megírtam neked priviben az elérhetőségeimet. Örülök én is, hogy nem leszek egyedül-vagyis tudom hogy nem, annyira nem vagyok elveszett ember, de ez nekem is új helyzet. Besétálok veled szívesen :), bár én fél 9-körül futok be a Keletibe majd.

363. fesehuga (válaszként erre: 345. - Weberkitti)
2010. szept. 10. 16:15

Szia!

Amúgy akkor gyakorlatilag ők azok az emberek akik az egész tanfolyam alatt végigkísérnek? Mármint úgy értve, hogy más tanár nem lesz rajtuk kívül? Mindent ők küldenek az elméletnél is??

362. fesehuga (válaszként erre: 360. - Picur08)
2010. szept. 10. 14:07

Szia!

Na végre már egy ember aki jön a tanfolyamra!

Ha gondolod és van valami elérhetőséged (msn,facebokk akármi) akkor beszélgethetünk, legalább nem egyedül fogok az első nap besétálni tök idegen emberek közé!:)

361. picur08 (válaszként erre: 350. - Tündérfüli)
2010. szept. 9. 15:47

Szia!

Sikerült döntened? Tudom, csekély vigasz, én két kisfiút hagyok itthon, ha menni kell és én sem vagyok budapesti, sőt 300km-ről utazom majd. De most jött úgy össze minden, hogy jelentkeztem, majd lesz valahogy :)

360. picur08 (válaszként erre: 340. - Fesehuga)
2010. szept. 9. 15:40

Sziasztok!

Én is most jelentkeztem a Fitness Company aerobic edzői tanfolyamára és szívesen ismerkednék olyanokkal, akik most kezdik. Remélem, jól választottam iskolát.

359. fesehuga (válaszként erre: 350. - Tündérfüli)
2010. szept. 9. 15:39

Szia!

Igen én már jelentkeztem a tanfolyamra és Budapesti vagyok!

Mondjuk nem nagyon tudok neked tanácsot adni, mert még én sem tudom,h milyen ez az egész, de én csak jókat hallottam róluk, nekem a nyílt nap is nagyon bejött, szóval a picit megtudod valahogy oldani szerintem kezd el!!

358. maroon85 (válaszként erre: 353. - R.m.)
2010. szept. 8. 11:24
esetleg az a valaki, akitől az e-mailt kaptad, nem tudna kicsit élménybeszámolózni, ha nagyon szépen nézek rá is meg rád is virtuálisan? :)
2010. szept. 8. 09:46
igen, ebben valóban van. én is úgy érzem, jobb lesz, ha a megérzéseimre hallgatok. csak zavar picit, hogy nem találtam eddig senkit, aki akadémiára járt volna, és tudott volna egy-két konkrét dolgon mondani az ottani dolgokról. hogy vannak a gyakorlati órák, mennyit követelnek, izgik-e az elméleti tárgyak, milyenek a tanárok, ilyesmi. lehet, ha kicsit előbb kapok észbe, akkor találok segítséget. :) no mindegy. hajrá aerobikosok! én már totálisan be vagyok sózva! :)
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook