Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Adománygyűjtés saját célra fórum

Adománygyűjtés saját célra (beszélgetős fórum)


14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Sz123)
2022. júl. 14. 18:27
Köszönöm szépen,megnézem Őket neten
13. Sz123
2022. júl. 14. 15:41

nem tudom, merre laktok, én a Tündérkör alapítvány gyűjtéseivel szoktam találkozni, ők korrektnek tűnnek.

Egyébként tényleg így van, nem nagyon szokták reklámozni, mi az, amit kedvezményesen vagy ingyen tudsz igényelni...

12. Bichi (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2022. júl. 14. 12:30
Bizony nem :D
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 55Judit)
2022. júl. 14. 11:45
Tudom.Nem vettem támadásnak,elnezést kérek ha úgy tűnt 🙂
10. 55Judit (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 11:44
Nem rosszindulatból írta, ne vedd támadásnak.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2022. júl. 14. 11:39
Szia!115 centi és 16kiló.Kaptunk volna eddig is csak senki nem mondta hogy jár,illetve aki mondta,azt is hozzátette hogy nagyon sokba kerül,és láttam is mikor utánanéztem a segédeszközös oldalakon hogy ki van írva az ára az ilyen kocsiknak,3-400ezer forint.Csak nincs odaírva hogy támogatás nélkül annyi.Sajnos már vagy 60babakocsin túl voltunk,nem találtam már olyat ami neki jó lenne így vettem fel a kapcsolatot a gyógyászati segédeszközös hölgygyel aki segített a babakocsi ügyben,illetve voltunk ortopédián is többször,nem írta fel a doki egyik sem az ülőkorzettet,ez a hölgy abban is segített,illetve állítógépet is kapunk,csak azokra még várnunk kell egy kicsit.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 11:33
Mekkora, hány centi a kislányod, hogy 13 éves, és most kaptatok neki államilag támogatott babakocsit?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2022. júl. 14. 11:27
Köszönöm szépen a kedves hozzászólásod,de amint látod még csak érdeklődésképpen írtam ki,természetesen ha oda jutunk akkor fogom vállalni az arcomat,mindent papírokkal fogok igazolni,mert bármilyen hihetetlen is van egy jó nagy paksaméta papír,amihez a sok sok év alatt még fog több is gyűlni.És tudom így bárki mármit gondolhat,nem vagyunk csalók,férjemnek rendes bejelentett munkahelye van,én GYOD-on vagyok itthon kislányunkkal.És még van 2 egészséges gyermekünk is.Úgyhogy nem ingyenélő segélyért kuncsorgók vagyunk.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 11:21

Először is nem anonim fórumot kell nyitni, hanem nyíltan kell vállalni, hogy ki is vagy, és mire is gyűjtesz. Ezeket nyilvánossá tenni, értelemszerűen hozzáadni bármit is, ami igazolja, hogy nem csak az ezer csaló közül egy vagy.

Szerintem hacsak nincs valami hatalmas ismeretségi köröd, akkor ez alapítvány vagy nyilvánosság nélkül nem fog menni.

De hát ugye számtalan eset van, amikor egy facebook bejegyzésből indult országos gyűjtés...

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2022. júl. 14. 11:17
Azért ott is volt már rá példa hogy sok-sok tízmillióval többet gyűjtöttek mint amennyire igazából szükségük lett volna az adott dolog miatt.Ne essék félreértés,nem sajnálom sem tőlük sem más olyan emberektől akik rászorulnak mások segítségére,de ott sincs rá biztosíték hogy arra megy mind a pénz amire igazából kérik.És látom én is sajnos facebook profilok alapján hogy kérnek beteg gyermekre hivatkozva,és már már palotává alakították az otthonukat.
2022. júl. 14. 11:11
Leginkább annak adományoznak az emberek, akik a fókusz műsorában be vannak mutatva, és számlaszámot onnan tudnak kérni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Papája)
2022. júl. 14. 11:03
Igen tudom.Sokan kihasználják az emberek jóhiszeműségét.Igazából nekünk a kislányunk 13 éves,még soha nem kértünk senkitől semmit,nemrégen kaptuk meg az első OEP altal támogatott mozgaskorlátozott babakocsiját.Ezekáltal nem vagyunk jártasak ilyen dolgokban,azért is írtam ki a kérdést.
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 10:59
Ennek a lehetőségét már sokan eljátszották, így semmi jóra ne számíts.
2022. júl. 14. 10:50
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék hogy egy pénzbeli adománygyűjtés mennyire lehet működőképes,ha nem alapítványon keresztül,hanem saját magunknak indítjuk.Sok mindent olvastam ezzel kapcsolatban,hátha van itt valaki aki tapasztalt már ebben a dologban.Mi nem élelmiszerre vagy ilyesmire szeretnénk gyűjteni.Köszönöm ha valaki ír ezzel kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook