Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok fórum

Adiponix Szuper zsírégető tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2011. júl. 24. 15:19

Sziasztok! Én is gondolkodom, hogy kipróbálom ezt a bogyót... Holnap szerintem megveszem és belevágok!

Napi hány szemet kell szedni belőle? Olyanok tanácsát várom elsősorban, akik fogytak tőle! Köszönöm!

68. Nőci1 (válaszként erre: 67. - SKYNET)
2011. júl. 22. 18:44
Remélem sikerül és be válik neked,sajnos nekem még nem ment le semmi!!! lassan beszedem az egyhavi adagot,nem tudom folytassam-e? Már kezdek éhes is lenni,de nincs nagy éhség rajtam,de azért ennék,csak nem teszem :-))Mindenkinek más válik be,nekem is jó volt az adipex,de gyenge a szívem én nem rizikózom. Minden jót,írj majd ,hogy megy a fogyás :-))
67. SKYNET (válaszként erre: 69. - Nőci1)
2011. júl. 21. 22:40

SZIA MINDENKI!

ÉN CSAK ANNYIT SZERETNÉK MONDANI HOGY NEKEM AZ ADIPEX NAGYON BEJÖTT SEMMI KÁROS HATÁSA NEM VOLT SŐT MONDHATNÁM MÉG JOBBAN ÉREZTEM MAGAM TŐLE, A LIBIDÓMAT IS MEGDOBTA KISSÉ ÉS FOGYTAM 13, 5 KG!TERMÉSZETESEN SOKAT ITTAM MELLETTE SIMA VIZET, ÉS ZÖLDTEÁT!MOST AZ ADIPONIXET TESZTELEM HÁTHA LECSÚSZNA MÉG AZ AZ 5 KG DE HA NEM FÉLÉV MÚLVA VISSZATÉREK AZ ADIRA.SOK SIKERT ÉS KITARTÁST MINDENKINEK!!!

66. magyi22 (válaszként erre: 64. - Almácska75)
2011. júl. 15. 00:54

Szia Almácska75!

Úgy ahogy mondod, minden szervezet más és más.Én 2,5 hónap alatt 11 kilót fogytam az adiponixtól.Első hónap elteltével meg csak 1-et.

Én már regisztrált törzsvevőjük vagyok,minden családtagomnak már vettem egyet.Innét tudom hogyha,az adiponixos weblapjukon a rendelési oldalon 2db -ot rendelsz és a telefonszámod után oda írsz még egy superwelles terméket ,azt már ingyen kapod.Lehet még egy adiponix is.Ja és a postaköltség ingyenes.Sok sikert!

65. Nőci1
2011. júl. 14. 19:24
Hát én nem vagyok éhes,de nem remegek,nem csinál szívproblémát. Az tény sokat kell inni ,vizet,de nem csinál szomjúságot,hanem az eszembe kell tartani,hogy igyak.Eszem gyümit,vizet és pici hús és kész,pékárú szinte semmi!! kilóban még nem néztem magam,mert nem akarok csalódni!!
2011. júl. 13. 10:36
Sziasztok! Én még új vagyok itt, és azért írok most, mert kb. 2 hete vettem Adiponix-et, a fele el is fogyott, de nem igazán érzek semmit... Az étvágyam sem csökkent. Ez vajon normális? Valószínű, hogy minden szervezet másként reagál rá.
63. Nőci1
2011. júl. 11. 17:09
sziasztok. vettem én is adiponixet,nem ezt akartam,de nem kaptam sehol kaktusz slimet. Viszont a patikus azt mondta ez is jó és jóval olcsóbb :-)) Szedem kb-4 napja,és hát sokat csökkent az éhségem.Nem fogytam még,de nem is mérem magam,mert piros betűs napok jönnek,ilyenkor dagadok és éhes vagyok,most megállom a kajálást.Ilyenkor már,túl vagyok pár kocka csokin,és persze falok ha megakar jönni,most semmi,iszom eleget,amit nem szoktam.lehet ,hogy jó ez a fogyasztószer,ja nekem nem vált be a hoodia vagy hasonlók :-(((Még jelentkezem,ha van fogyás :-)))
62. breaker (válaszként erre: 61. - Tundike77)
2011. júl. 11. 11:41

Ugyan lányok ne várjatok csodát semmilyen szertől ez csak egy KIS plusz a fogyáshoz.

A lényeg a kalóriadeficit és az egészséges táplálkozás. Ha pedig nem formátlanul akarsz vékony lenni akkor kell a mozgás mert a formát az izmok adják.

Ha kell a lelkednek ez a rásegítés akkor rendben ,de ne hidd, h egy tabletta mindent megold.

Az én tanácsom. Menj el egy body-terembe és fogadj egy szemályi edzőt aki ne csak edzéstervet adjon, hanem étrendet is.

61. tundike77 (válaszként erre: 59. - Kisbaris)
2011. jún. 25. 21:22
:)
60. tundike77 (válaszként erre: 58. - "ÖNMAGAM")
2011. jún. 25. 21:22
Köszönöm a tippet,olvastam utána. Megpróbálom,bár a kislányom után én vagyok a konyhamalac :)és az őszintét bevallva nem is a kenyér hiányzik,hanem a többi(Krumpli,tészta rízs). De érdekes diéta,és van benne valami :)
59. kisbaris (válaszként erre: 57. - Tundike77)
2011. jún. 25. 12:20
Teszem hozzá, még nem szültem.. :)
58. "ÖNMAGAM" (válaszként erre: 52. - Tundike77)
2011. jún. 24. 21:25
inzulinrezre:paleolit táplálkozás
57. tundike77 (válaszként erre: 56. - Kisbaris)
2011. jún. 24. 21:20
Szerencsés ember vagy:) Kicsit irigyellek:)
2011. jún. 24. 18:44
én itt vagyok, de csak hallgatóságnak, nem fogyózom :)
2011. jún. 24. 18:36
:(
2011. jún. 24. 18:36
Sehol senki?
53. 0a987f35f3 (válaszként erre: 52. - Tundike77)
2011. jún. 17. 23:47

Szia!

Igen igaz. Én is szívből kívánom hogy sikerüljön,nem lehet könnyű így de egy fogyókúra mikor volt könnyű?!:) Persze neked ezt így jóval megnehezíti,kitartás!

Majd beszámolok én is,a barátnőm részéről hogy hogy hatott a szer.:)

52. tundike77 (válaszként erre: 51. - 0a987f35f3)
2011. jún. 17. 22:02
szia! biztosan mindenkinél más és más a reakció,hisz nem mindegy,hogy kinek milyen "baja" van,az elhízás mellett.Nekem pl.IGT-m van,és már évekkel ezelőtt megállapították az inzulinrezisztenciát+ PCOS-t.Ezek miatt megy nehezen a fogyás :( De remélem a barátnőd is sikerrel jár,és persze remélem,hogy én is :)
2011. jún. 17. 21:22

Sziasztok!:)

Az egyik barátnőm most kezdte el szedni.Kíváncsi vagyok hogy lesz-e eredménye. Bár nem tudom hogy ez most szervezet függő-e,ki hogyan reagál rá?!Majd kiderül!

2011. jún. 16. 21:41
sziasztok!Én új vagyok itt,de sajna látom,hogy az adi szedők most nem aktívak :( Én most kezdtem el szedni 5 napja. Nekem sajnos nincs meg az a hatása,hogy elvegye az étvágyam :( de várom a csodát :) magamról csak annyit,hogy 95 kg-os voltam 20 hónapja,amikor szültem,jelenleg 67 kg vagyok,de szeretnék 60-ra lemenni,mert 158 cm vagyok. Diéta,és sport van,de valahogy megrekedtem.az adiponixtól várok egy kis segítséget.Remélem lesznek még aktív beszámolók :)
49. ktotyi
2011. jún. 16. 11:58

Sziasztok!!

MISS.DIOR a méz és fahéj keverékéről sokat olvashatsz neten. Itt a fórumon olvastam róla. Ird be a keresőbe és kihoz sok-sok érdekességet. Bár elkezdtem de gyorsan abba is hagytam, ugyanis elkezdtem Zumbázni. Szerintem annál jobb nincs amikor az ember mozog. Utána olvasgattam neten és volt olyan aki 30 kg-t is fogyott tőle. Én egy hónapja csinálom, semmi diéta, és semmi önsanyargatás. Azt eszem amitt eddig. sokszor még este is eszek a gyerkőcökkel és 4-5 kg már lement. Szóval nekem a zumba nagyon bejött. Netről lehet letölteni, és utána már csak hozzá kell fogni, és peregnek lefelé a kilók. Ha meg még egy kicsit oda is figyel az ember arra hogy mit eszik, akkor tuti a siker.

Szóval szerintem Zumbára fel. Megmozgatja az ember minden porcikáját. Én hétfőtől péntekig szoktam 1-1 órát zumbázni, a hétvége az pihi. És 4-5 kg igy ment le.


Sok sikert hozzá annak aki kedvet kapott.

48. c6f679efc5 (válaszként erre: 47. - Kisbaris)
2011. jún. 12. 18:08
tényleg!!!!!!!
47. kisbaris (válaszként erre: 46. - C6f679efc5)
2011. jún. 12. 14:24
tényleg? azt hogy?
2011. jún. 12. 12:02
végre egy fogyasztó,aminek a hatását már az első napon éreztem:)))))
45. c6f679efc5 (válaszként erre: 44. - Encifinci)
2011. jún. 10. 23:49

hát tény,hogy rengeteg hamis ,engedélynélküli fogyasztó van a neten,írhatnak rá bármit,rosszat úgysem írnak róla,csak nem mki hülye!

fogyni akarok,de nem úgy,hogy rámenjen az egészségem,főleg,hogy 1-2 féle betegségem van,amikre előírt gyógyszereket szedek évekóta!

nekem még nincs gyerekem,de majd akarok 1-2 év múlva,szóval nem akarom roncsolni a szervezetem akármivel!!

ma megvettem a gyógyszerészem által javasolt cactuslim fogyasztókapszulát,ami állítólag fogyaszt,sokan dicsérik!

fontos nekem benne,hogy természetes alapanyagból áll,és nincs semilyen mellékhatása sem,napi 2x1-et kell bevenni!

reggel kezdem el majd a kúrát,természetesen diéta mellett!remélem sikerül tőle majd fogyni!

írok majd a hatásokról,ha lesz valami!!

44. encifinci (válaszként erre: 43. - C6f679efc5)
2011. jún. 10. 18:42

hát ne is kockázztass sztem semi bovlival

Én most fogyózok de már nem hsizek a csodában.

Ajánlom a kalóriaszámlást a norbi updatet mert éhezned sem kell,és mozogn is kell,nah ezt nem nagyon szeretem.Nekem most 3 hét alatt 4kg lement.

Max vegyél hozá méregtelenítő teát vagy a Csala teét de nem ismerem azt sem.Én babát akarok így nem szedek semmit

43. c6f679efc5 (válaszként erre: 42. - Encifinci)
2011. jún. 10. 01:06

szia!

azért nem szedem ujra a fatminátort,mert megpróbáltam a 2-ik műtétem után is azt szedni,de már semmit nem hatott sajnos:(((

azt ,hogy mértnem nemtudom:(pedig azt is úgyan úgy gyógyszertárban vettem mint az előző alkalomnál!!ezért gondolom valami erősebb,hatásosabb lenne jó,amitől már másnak is sikerült fogynia....

mivel csak a gyógyszertárakban akarom venni ,így elég nehéz,nem akarok olyat ami hamis,de viszont a gyógyszertárakban egyáltalán nem is ismerik a neten olvasott,talált fogyasztókat:((( így tanácstalan vagyok...hogy a neten olvasott fogyasztók ,akkor mind hamisítványok lennének???szóval nemértem ezt az egészet,neten meg félek rendelni:((( mit tegyek???

42. encifinci (válaszként erre: 38. - C6f679efc5)
2011. jún. 8. 04:45
ha a fatminátor hatott akkor mért nem azt szeded megint?
41. c6f679efc5 (válaszként erre: 40. - Ktotyi)
2011. jún. 8. 03:49

szia!

még nem hallottam erről ,hogy a méz és fahéj párosítása fogyasztana!

azt tudom,hogy sok fogyasztószerben megtalálható a fahéj,de hogy mézzel kombinálva ez fogyaszt -e??gőzöm nincs!!te hol hallottad ezt? és hogyan kell ezt fogyasztani??kapható valahol összekeverve? vagy otthon kell elkészíteni??

írd már le ,légyszi,hogy hol hallottad ezt és mire jó ez?köszy előre is....

40. ktotyi
2011. jún. 6. 17:54

Sziasztok!


A méz-fahéj párositást már próbálta valaki?? Van hatása a zsirpárnák ellen?? :-))

Tapasztalatotok van már ezen a téren??

Szép napot!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook