Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abortuszra készülök fórum

Abortuszra készülök (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
76. DDD. (válaszként erre: 72. - Dobone78)
2013. márc. 23. 22:16
Koszonom.
75. DDD. (válaszként erre: 72. - Dobone78)
2013. márc. 23. 22:13
Nem konnyu.. Tudjatok a vegso dontes meg nincs meg.. Orlodunk.. es meg nem tudom, mi lesz.. Barki nevezhet majd gyilkosnak, alairom, ha elmegyek a mutetre. Ha nem, akkor sem lesz felhotlen, hiszen 4 gyerek, 4 gyerek. Mindenkeppen itt leszek, mert aki biral, azt is elfogadom. Aki mellettem all, azt is megkoszonom. Azz embert epiti az ilyen. De megis ugy erzem, nem vagyok egyedul, mert itt vagytok. A parom mellettem all, tamogat. De valoban mindket dontes rossz dontes.
74. DDD. (válaszként erre: 67. - Zsuliett5)
2013. márc. 23. 22:07
Igen, errol nem en tehetek. Nekem mar van 3, es tettem is ellene, hiszen vedekezes ellenere lettem terhes.. De az elet nem arrol hires, hogy igazsagos...sajnos. Hidd el, ha tehetnem, neked adnam a lehetoseget /nyilvan nem a gyerekemet/, hogy termekenyebb legy! Jo adni, es ha tehetnem, megtennem.. Es ebben nincs rosszindulat, vagy negativum.
73. b8103f009a (válaszként erre: 67. - Zsuliett5)
2013. márc. 23. 18:09

Hát igen, ilyen az élet sajnos. Mi nők 2 dologért tennénk meg sok mindent, h lehessen baba, vagy, h ne legyen.

Egészséges kisbabát kívánok neked!

72. dobone78 (válaszként erre: 56. - Krisz42)
2013. márc. 23. 17:42
Ezzel nem értek egyet. Örülj neki hogy te soha nem kerültél ilyen helyzetbe. Én mind a két végletet megjártam ,nagyon nehezen lett gyerekem ,sokáig gyógyszeres kezelésre jártam hogy egyáltalán peteérésem legyen ,természetesen akkor semmivel nem védekeztünk. Nagy nehezen meglett az első gyermekem majd ,a második babát is nagyon akartuk spontán 2-szer vetéltem el. Már lemondtam róla mikor meglepi lett. a harmadik gyerekemet is direkt akartuk és ő már gond nélkül sikeredet. Most a kicsi után 5 évvel védekezés mellett( mert 3 gyerek mellett nem lehetek felelőtlen ) teherbe estem. Annyi mindenen mentem keresztül hogy gyerekem lehessen ,és tudom hogy a 4-ik ajándék lett volna számomra, mégsem tarthattam meg bármennyire szerettem volna. Pedig boldog házasságban élek de az anyagi körülményeim nem engedték meg.
71. 4c1a787e8f (válaszként erre: 56. - Krisz42)
2013. márc. 23. 17:33
Én viszont mindegyikkel így lettem. Nincs igazán rendszeres ciklusom, peteérésem, semmim. Ennek ellenére nagyon könnyen leszek terhes.. Most csak esettől lehettem terhes, amikor a tankönyv szerint kizárt.. Ha valami rulett, ez az. Egyébként én egy műtét miatt nem szedhetek hormonális fogamzásgátlót, és én se bánom, még a gondok ellenére sem. Ebben egyetértek.. Úgyhogy én el fogom magam köttetni.
70. 4c1a787e8f (válaszként erre: 9. - DDD.)
2013. márc. 23. 17:30

Nagyon hasonló helyzetben vagyunk, én is a 4.-kel lettem most terhes.. Valahogy végül nem mentem abortuszra, mert nem bírtam volna megtenni, de igazából el se fogadtam a dolgot még teljesen, nagyon nem volt ez most tervezve.. A környezet regciójától is tartok. 18 évesen volt egy abortuszom, nekem szinte feldolgozhatatlan élmény volt.. Azért szinte, mert azóta már zajlik az élet, de attól még az..


De nálunk is csak egy hajszál volt, hogy nem mentem el most, és igazából nem is nagyon bízok magamban, hogy fizikailag ki tudom a mostanit hordani..


Nem könnyű döntések ezek, meg pláne aztán a következményei.. Bár a következményeknél én inkább az abortusz következményeit tartom rosszabbnak, mert egy baba születése legfeljebb nehéz, de azért csak jó, míg a másik (legalábbis számomra) egy örök kétség, hogy nagyon rosszat tettem, talán másként is lehetett volna..


Viszont van olyan helyzet, amiből az ember nem lát ki másként, tudom..

69. bd55e3f068 (válaszként erre: 68. - Krisz42)
2013. márc. 23. 17:29
Nem ertem az agymenesed, de biztos bennem van a hiba.
68. Krisz42 (válaszként erre: 66. - Bd55e3f068)
2013. márc. 23. 17:26
Nemtudom hogy csúszik be egy filmtől?
2013. márc. 23. 17:23
én meg arra hogy minden áron meg maradjon a babám !!!!! 5 hetes vagyok és már volt egy vetélésem !!!!!! de nem ítélek el senkit csak sajnálom hogy van akinek nem KELL a baba én meg ösze tenném a két kezem ha meg maradna :(
66. bd55e3f068 (válaszként erre: 65. - Krisz42)
2013. márc. 23. 17:19
Miket nem mondasz... es ezek kik, akik akarnak gyereket, vagy akik nem? Vagy ez egy kivaltsagos kaszt, akik nem akarnak gyereket, de ha becsuszik lesz?
65. Krisz42 (válaszként erre: 63. - Bd55e3f068)
2013. márc. 23. 17:15
De,pl.vannak kabinok,ahova egyedül menbek be,ill.egy film társaságában.Vagy vesznek vmi játékszert azért,mert élvezetesebbé akarjâk tenni a dolgot vagy másèrt.
64. b8103f009a (válaszként erre: 60. - Krisz42)
2013. márc. 23. 17:08

A 100%-os módszer a no szex.

Ezen kívül, semmi nem az.

És ha becsúszik egy nem kívánt terhesség, nem biztos, hogy mindig minden körülmények között meg kell tartani, van, hogy felelőtlenség.

Én sem vagyok abortusz párti, nekem sem volt sosem, és remélem nem is lesz, de igenis vannak helyzetek, amikor nem marad más megoldás. Emiatt elítélni senkit nem lehet.

63. bd55e3f068 (válaszként erre: 62. - Krisz42)
2013. márc. 23. 17:08
Akik gyeret akarnak, azok nem mennek szexshopba, meg azok sem, akik nem akarnak. Magyarul senki nem megy szexshopba, ugyhogy nincs is mirol beszelnunk.
62. Krisz42 (válaszként erre: 61. - Bd55e3f068)
2013. márc. 23. 16:57
A fogamzásnak mi köze a szexshophoz?A szexhez van,de akik babát akarnak nem hiszem,h odamennek,akik nem akarnak,azok se.
61. bd55e3f068 (válaszként erre: 32. - Csengu)
2013. márc. 23. 16:54
ilyen gyoposen akarsz te szexshopot nyitni?
60. Krisz42 (válaszként erre: 59. - B8103f009a)
2013. márc. 23. 16:53
Te nem vagy tisztában azzal,amiről én írok.Nem a megszakított közösülés és társai azok,de ha azt vesszük,a fogamzásgátlón kívül is van módszer,ami biztonságos,főleg,ha kombinâlják.Ha becsúszna,megtartanám,de nem csûszik be.Egyébként tavaly lettem felvílágosìtva úgy,h mennyi mindennek kell összejönnie,h megfoganjon egy baba.Olyantól,akinek nem sikerült,pedig már régóta szeretett volna egyet.
59. b8103f009a (válaszként erre: 56. - Krisz42)
2013. márc. 23. 16:47
Hát akkor ha nálad csúszik be egy nem kívánt terhesség, legalább elmondhatod, h tényleg a felelőtlenségetek következménye. Ugyanis ez a módszer a legbizonytalanabb, ez orosz rulett. Ha picit is világos lenne számodra, hogy működik az emberi test, te is tudnád. Van aki ezt évekig megússza terhesség nélkül, van aki az első alkalommal az lesz. De, hogy nem megbízható módja a fogamzásgátlásnak, az biztos.
58. b8103f009a (válaszként erre: 47. - DDD.)
2013. márc. 23. 16:43
Szorítok neked, hogy ne kelljen ezt a fájdalmas döntést meghoznod. De legalább nem szülnél felelőtlenül, olyan alapon, hogy ahova báránykád az a jó Isten, oda......
57. Bugs02
2013. márc. 23. 16:37
Ilyenkor az ész és az érzelmek harcolnak egymással, az egyik legnehezebb döntés ez a világon,nem kívánom a legrosszabb ellenségemnek sem ezt a vívódást....
56. Krisz42 (válaszként erre: 51. - Kisj)
2013. márc. 23. 16:30
Igen és bénák is voltak-ezt írta.És ha neked vki azt mondja ugorj le 10m-ről,mert ő is túlêlte,akkor te leugrassz?Ez nem túl jó hasonlat,de a fogamzásgátló se 100%-os.Én soha nam szedtem,mert több a káros hatása,mint a jó,viszont a férjemmel 7éva vagyunk együtt.Nem lettem terhes,csak 5éve,mikor úgy gondoltuk,szeretnénk egy közös gyereket az én kettőm mellé.Se előtte,se utána nem védekeztem,nagyon gyakran szerelmeskedünk-egyikünk se bírná sokáig szex nêlkül-de nem lettem terhes máskor.És ez nem a véletlenen múlt.Ha már itt tartunk,a nő szüli a gyereket,stb.,de a ffiaknak kellene megtanulniuk és tudniuk,hogy lehet orgazmusuk is úgy,h ne legyen terhes a nő.Nem mindig volt gyògyszer-mondjuk òvszer igen-,de arról mindenki tehet,h senki nem azt tanulja meg,ami a hétköznapi élethez kell,de ha valaki még nem tud valamit,az nem mentesíti minden alól.
55. Bugs02 (válaszként erre: 39. - DDD.)
2013. márc. 23. 16:29

Figyelj, talán később úgy fogod érezni, hogy nem jól döntöttél, de most ha másra nem futja ez a legjobb döntés.

Inkább most, mint később fájjon, hogy mégsem tudod úgy őt nevelni ahogy kell.

Akik meg ítélkeznek, azok még nem voltak hasonló cipőben, ne foglalkozz velük, nem érdemes, csak azt tedd ami neked a legjobb most.

54. Bugs02 (válaszként erre: 45. - Pzm3)
2013. márc. 23. 16:26
Igazad van!!!!
53. Bugs02 (válaszként erre: 48. - Krisz42)
2013. márc. 23. 16:24

ne haragudj, de nem tudod mit írsz...bárki kerülhet hasonló szituba még a legnagyobb védekezés közepette is...sajnos.

Nem értem ezt az ítélkezést...

52. Bugs02 (válaszként erre: 1. - DDD.)
2013. márc. 23. 16:22

Nem értem, hogy mire vagy konkrétan kíváncsi?

Mert ha már eldöntötted nincs kérdés.

51. kisj (válaszként erre: 48. - Krisz42)
2013. márc. 23. 16:13

Ha már ilyen okos vagy:

Leírta, hogy védekezés ellenére!!! lett terhes.


A többi szívhez szóló dologról amit írtál meg nem is mondok semmit.

50. dobone78 (válaszként erre: 23. - Csengu)
2013. márc. 23. 16:12
az az igazság a mai világban nem csak egy tányér ételről van szó.
49. dobone78 (válaszként erre: 9. - DDD.)
2013. márc. 23. 16:10
ugyan ilyen helyzetben voltam egy hónpaja mint te. 3 gyermekem van és védekezés mellett lettem terhes. Nekem is nehéz döntés volt.
48. Krisz42 (válaszként erre: 42. - Kukacc)
2013. márc. 23. 16:00
Egy dolgot elfelejtesz,h két felnőtt emberről van szó.Inkább vigyâzni kellett volna...ez nem is jó szò rá.Mindenki úgy irogat,mintha csak valami tévedés folytán probléma adódott volna,amit egyszerű,bár lelkileg kicsit fájdalmas megszüntetni.A magzat is él.Egy gyereket nem ölne meg senki.Ráadásul a nemzők hibája,felelőssége,ha ő ott van,nem ő akart megfoganni.Én ezért ítêlem el az abortuszt.
47. DDD. (válaszként erre: 46. - Bea0124)
2013. márc. 23. 11:49
utolso m-02.12-en volt.. igy 5.het.. es elkuldtek, h menjek vissza 1 het mulva.. mert nincs a mehben meg.. bar ne lenne..ha kivul lenne, az egy fokkal jobb lenne..
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook