Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Abortusz-tabletta fórum

Abortusz-tabletta (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. 9e32886f4a (válaszként erre: 13. - Jogica)
2010. dec. 16. 14:26
nem pont, én pl életemben nem szedtem fogamzásgátlót egészen 6 hónappal ezelöttig,és még is van cystám mind 2 oldalon se barátnöm akit mütöttek is ökölnyi nagyságú cystával és utána kezdte csak el szedni a gyógyszert. Nekem is hormonproblémám van. Tény viszont hogy manapság minden 2. nőnek van most már valami nőgyógyászati gondja. Nem is kezdtem volna el szedni a gyógyszert ha nem derül ki a hormon problémám és nem lett volna ennyire kellemetlen már az hogy annyira össze vissza jön meg a menseszem.
14. Jogica (válaszként erre: 6. - Elszabadult hold)
2010. dec. 16. 14:11

Ha Svájcban, kórházi körülmények között végezték, akkor szerintem nem lehet gond belőle. Svájc már egy elég fejlett ország!


A petefészekciszta is több okból jöhet létre, de a mellében lévő is. Vannak nők, akik nem is tudnak róla, és van a mellükben. A barátnőmnek is van, mondjuk ő kemény bagós. De tiniként nekem is volt, a doki csak úgy hívta, hogy kötőszöveti felhalmozódás. Egyszer csak elmúlt nyomtalanul.

13. Jogica (válaszként erre: 11. - 83e25137af)
2010. dec. 16. 14:09
Valóban, a fogamzásgátlótól lesz petefészekcisztás a nők többsége. Gondoljatok bele, évekig mesterséges hormonokkal dózerolják a petefészket, ami végül ellustul, aztán amikor abbahagyja a szedését valaki, csodálkozik, hogy a peték nem lökődnek ki, hanem cisztaként ott maradnak a petefészekben egymás hegyén-hátán. :S
2010. dec. 16. 11:24

Én olvastam jó pár cikket. Orvosi felügyelet nélkül nem használnám, de ha előbb tudtam volna, hogy nem távoli országban igénybe vehettem volna (nyilván teljes kórházi költség térítés mellett), akkor inkább választottam volna, még akkor is, ha sokkal drágább. Ezzel a módszerrel elkerülhető a méhszáj felesleges "feszegetése", ami a későbbi szülésnél növelheti a koraszülés esélyét.

szerintem jó lenne, ha engedélyeznék M.o.-on.


Amúgy nem hiszem, hogy ettől kapott cisztát, meg ez gyakorlatilag visszanyomozhatatlan. Amúgy sem tudják megmondani, hgy vki X dologtól lett íly mód beteg.

11. 83e25137af (válaszként erre: 10. - 9e32886f4a)
2010. dec. 16. 11:09

félreértettél :)


a cisztásodás játszat be fogigátló mellet nem a vetélés..

10. 9e32886f4a (válaszként erre: 8. - 83e25137af)
2010. dec. 16. 10:56
nem feltétlenül megy el a magzat sima fogamzásgátló tabletta mellett, én kapásból 6 ismerösömet tudom neked mondani köztük nővéremet is akik rendszeresen szedték a gyógyszert és még is terhesek lettek. Ebből nővérem volt az első és még 1 aki észre vette és időben eltudta vetetni, a többiek csak akkor vették észre mikor már túl voltak az 3 hónapon, és szerencsére egyiknek sem lett fogyatékos a babája.
2010. dec. 16. 10:53
én épp egyik nap néztem egy müsort és szóba jött a tabletta, elég veszélyesnek ítélik meg, mivel nagyon sokan külföldön neten rendelik meg és saját maguk orvosi ellenörzés nékül használják. a legtöbb esetben mindig balul sült el a dolog. Szerintem ha valaki teherbe esik függetlenül milyen módon gyógyszer - óvszer mellett vagy védekezés nélkül, felelötlenül, legyen már annyi benne ha nem kell a baba hogy elmegy és "normális" úton veteti el.
2010. dec. 15. 22:43
de amúgy hogy ha szed hormonális fogamzásgátlót attól is lehetséges.. és az erre való hajlam is belejátszik
2010. dec. 15. 22:41

simán lehet.. mivel durva hormonális beavatkozás. abban a cikkben elolvashatod amit az előző hsz-ben linkelt aduhil


amblokk mindegyik művi terhességmegszakítás kockázatos... durva beavatkozás hosszú távú egészségügyi és lelki károkat okozhat.. :(

2010. dec. 15. 22:37
Nem nekem kell - én még egy kalmopyrint se merek bevenni :) Viszont egy ismerősöm - fiatal nő - Svájcban ezt a módszert választotta a küret helyett, úgy két éve. Hogy ennek az utóhatása-e vagy sem, nem tudom, de azóta petefészekcisztája lett, sőt, a mellében is találtak egyet. Lehet ettől?
2010. dec. 15. 22:17

Magyarországon alkalmazható az abortusztablettás magzatelhajtás?


Hazánkban ez a módszer illegális, noha rendszeresen felbukkannak olyan weboldalak, ahol akár elvileg meg is rendelhetjük a tablettát. Nincs olyan hír, miszerint valamelyik hazai gyógyszergyártó a közeljövőben felvenné az abortusztablettát termékei közé.


A többit itt megtalálod:


[link]

2010. dec. 15. 22:16

Nem legális és nem valószínű hogy az lesz..!!!!


aki meg illegális úton ilyennel kísérletezik az csúnyán megjárhatja... el is vérezhet


tehát csakis orvosi felügyelettel kórházi körülmények közt LEGÁLIS módon folyamodj ilyenhez (már amennyiben neked lenne rá szükséged)

2010. dec. 15. 22:08
Nem legális Mo-on! Én úgy hallottam elég veszélyes....
2010. dec. 15. 22:08
Miért, ez már legális Magyarországon?
2010. dec. 15. 22:05
Ki használta már, milyen utóhatásairól tudtok?
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook