Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A túl csinos nőktől tényleg tartanak a pasik? fórum

A túl csinos nőktől tényleg tartanak a pasik? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
344. 032b6d3bda (válaszként erre: 341. - MentsVár)
2015. okt. 11. 16:53

Hétköznapi emberek között is lehet ilyen.

De ha valaki savanyú uborka, az egyéb remek adottságai ellenére unszimpatikus. Hányan estek már gödörbe, mert csak a külsőre hajtottak.

343. Mutáns Jane (válaszként erre: 341. - MentsVár)
2015. okt. 11. 16:53
Nagyon nem. A feltételezésed ráadásul durván sértő is, mert azt sugallja, hogy a nők mindegyike megvásárolható, csak az áruk a változó. Egyszer egy blogban valaki belinkelt egy fórumot a Gyakorikérdésekről, amelynek a nyitó felvetése egy jól menő vállalkozó panasza volt arról, hogy rengeteg pénze van, mégsem akad nője.
2015. okt. 11. 16:49

"Eladó az egész világ."

Aki "neten keresés" nélkül megmondja, hogy ez miből idézet, az okos.

341. MentsVár (válaszként erre: 339. - Globus)
2015. okt. 11. 16:47

Ismétlem.

1 millió dollárral a zsebben tök mindegy hogy nézel ki.

Nem jól gondolom?

340. Mutáns Jane (válaszként erre: 339. - Globus)
2015. okt. 11. 16:38
Tökéletes másik, és az enyémnél sokkalta ismertebb példa. Így van. Gratulálok. :-)
339. globus (válaszként erre: 330. - Mutáns Jane)
2015. okt. 11. 16:36
Valószínűleg Danny deVitonak sem :)
338. Mutáns Jane (válaszként erre: 335. - MentsVár)
2015. okt. 11. 16:34
Csak példának (esetedben az általad fölállított sztereotípiára való ellenpéldának) hoztam föl, és azért őt, mert viszonylag jól ismerem. Egyébként egyértelmű, hogy még W. S. sem tudta nyilván elsőre fölhívni a figyelmet a csodálatos intellektuális képességeire és érzékenységére, mert az első benyomás mindig a külső alapján alakul ki. Mi tehette tehát azonnal vonzóvá a "nők" szemében? És itt jön egy olyan faktor, ami neked eszedbe sem jutott, és amire ő, mivel volt / van önreflexiós képessége, nyilván azonnal rájött. Megmondom, még ha az átlag férfi ettől hülyét is kap. A CUKISÁG. Megtalálta magában mindazt, amitől egy nő szemében ő cukinak számít. Akkor kezdtem ezt sejteni, amikor az említett filmben arról mesélt, hogy színházban játszotta "A Mester és Margarita" c. darabban a fekete macskát. (Gondolom, nem kevés önkritika és önkifigurázó képesség is benne van mindebben részéről.) Na, erre varrjál gombot. Szerintem az általad ismert kicsi, szemüveges okostojásoknak ehhez sem elég fantáziája, sem elég bátorsága nincsen.
337. MentsVár (válaszként erre: 336. - Mutáns Jane)
2015. okt. 11. 16:26

Nagyon érzékeny húrt pendítettél meg.

De ez a fórum a túl csinos nőkről szól.:)

(Egyébként a kérdésedre nem tudok válaszolni.)

2015. okt. 11. 16:23
De ha már itt tartunk, talán ideje lenne megvizsgálni a másik oldalt. Gondolom, rengeteg intelligens, érzékeny, külsőre viszont nem a legjobban eleresztett nő akad, na, velük mi lesz? Most nem túlsúlyról beszélek, hanem arról, aki a kicsi, kopasz, jelentéktelen külsejű férfi "női ellenpárja". Őket ki sajnálja meg, velük ki létesít kapcsolatot? Az ő genomjuk is el fog veszni? És azért vajon nem kár?
335. MentsVár (válaszként erre: 334. - Mutáns Jane)
2015. okt. 11. 16:21

Meg még gazdag is - most már. Egy király!

Egyébként ki a fa.kot érdekel ez a mókus????

Akármilyen is.:DDDDD

334. Mutáns Jane (válaszként erre: 333. - MentsVár)
2015. okt. 11. 16:16

Én sosem szerettem a nagypofájú férfiakat, ha már itt tartunk. Persze nyilván a saját nevemben beszélhetek csak. Meg az IFBB versenyző izomzatot sem a magamfajtának találták ki. Viszont a puhányságot meg a túlsúlyt is utálom.

Na, pl. Wallace Shawn, ha már őt emlegettem, amellett, hogy kicsi, kopasz, amellett hízásra hajlamos alkat is, viszont SOSEM ENGEDTE EL MAGÁT, és most, idős korában szinte jobb formában van, mint a 30-as éveiben... tehát ez viszont alapvető, hogy igényes magára. Egy deka felesleg nincs rajta.

333. MentsVár (válaszként erre: 332. - Mutáns Jane)
2015. okt. 11. 16:02

Akkor pedig minden bizonnyal okos beszélgető, kellemes az ágyban, stb.

Erről beszéltem.

Ha megismered a "kis, kopasz, szemüvegest", akkor lehet, hogy megszereted, bár első pillantásra, a "nagyizmú, dúshajú, nagypofájú" tetszett.

332. Mutáns Jane (válaszként erre: 331. - MentsVár)
2015. okt. 11. 15:55
Hát, ezzel most nagyon melléfogtál. Nézd csak végig a "Vacsorám Andréval" c., Louis Malle által rendezett "dokumentum-játékfilmet", ami róla és barátjáról André Gregory színházi rendezőről szól. Az egész film azzal kezdődik, hogy ő gyerekkorában valóban gazdag volt (olyan családba született), de most (akkor) felnőtt korában filléres gondokkal küszködik, tiszta ideg, és mégis volt akkor is barátnője, Debbie, aki kettőjüket tartotta el, akkor éppen pincérnőként...
331. MentsVár (válaszként erre: 330. - Mutáns Jane)
2015. okt. 11. 15:52
És gazdag. :DDDD
330. Mutáns Jane (válaszként erre: 329. - MentsVár)
2015. okt. 11. 15:49
Hát erre azt tudom mondani, milyen érdekes, hogy az olyanoknak, pl. Wallace Shawn (aki csak azért lett sokat foglalkoztatott karakterszínész, mert eredeti szakmájából, a drámaírásból nem tudott megélni), sosem voltak nőproblémái. Pedig ő kicsi és kopasz... :-)
329. MentsVár (válaszként erre: 328. - Mutáns Jane)
2015. okt. 11. 15:38

Csak az én férfi ismerőseimet veszem sorba.

Barátok, kollégák, család.

Van közöttük "ránézésre jó pasi" is, sőt, a dumájuk is jó, olyanok, akiktől szívesen veszik a nők a figyelmet, örömmel állanak velük szóba.

Ezeket a fiúkat ismerem agyilag és "partner kezelő" szempontból is... :(

És elgondolkodom... (ritkán, de szoktam)

Ezek viszik tovább a férfi genomot?

Igen. Sokkal gyakrabban ők, mint a "kis, kopasz, szeműveges".

328. Mutáns Jane (válaszként erre: 327. - MentsVár)
2015. okt. 11. 15:14
Lehet, hogy nem értem, de számomra a legenyhébben szólva sem lenne ideális kapcsolat, amelyik így kezdődik. Ha már a témánál vagyunk, én is jobban szeretem, ha inkább meghallgatnak, nem bámulnak, mivel elsősorban ember vagyok, nem kiállítási tárgy. De ha a hímnemű másik fél ragaszkodik a bámulásomhoz, akkor ahhoz meg én ragaszkodom, hogy nekem is legyen rajta mit bámulnom, tehát ha neki fontos az én külsőm, akkor elvárom, hogy ezen a térem ő is nyújtson nekem kedvemre valót. Ha nála az is beletartozik az igénylistába (akár csak a saját maga számára titokban előírva is), hogy szép és vonzó legyek, rendben van, de akkor számomra meg lehessen az elvárás, hogy én az ő külsejét vonzónak és érzékinek érezzem a saját mércém szerint (ebbe beletartozik a mimika és a testbeszéd is). Ugyanazért ugyanazt. A nőre-férfira előzetesen leosztott szerepekben meg én személy szerint sosem hittem. Kicsi koromban sem. Ehhez túl spontán vagyok.
327. MentsVár (válaszként erre: 326. - Mutáns Jane)
2015. okt. 11. 14:50

Nem értesz egy ilyen rövid üzenetet sem... :o?

Ennél egyszerűbben nem tudom elmagyarázni.

326. Mutáns Jane (válaszként erre: 325. - MentsVár)
2015. okt. 11. 14:13
Hát, nekem ilyen kapcsolat mondjuk biztosan nem kéne. Kb. a "lakógyűlések rémei" jutnak róla eszembe (egyen voltam, de az is bőven elég volt), azok a férfiak, akik ha egyszer szót kapnak, kb. 2-3 óráig el sem eresztik, és nagyjából szerelmesek a saját hangjukba...
325. MentsVár (válaszként erre: 324. - 2ab16d5612)
2015. okt. 11. 10:55

A nőt meg kell látni, a férfit meg kell hallgatni

Ez az ismerkedés alapszabálya.

324. 2ab16d5612 (válaszként erre: 314. - Csukamáj)
2015. okt. 11. 10:39
Hát.. Ez hülyeség. Ha a külseje nem mozdít meg a nőben semmit.. Akkor halott ügy... Nekem legalábbis.. Mivel az intimitás nem az eszén meg a belső értékein múlik hanem azon hogy beindul-e tőle a fantázia.. :)
323. 5fc54ca4aa (válaszként erre: 314. - Csukamáj)
2015. okt. 11. 10:30
Férfiként mondom, hogy dehogynem.Az első benyomás mindenképpen vizuális, az meg kevéssé hihető, hogy akár férfi, akár nő egy rosszabb küllemű embert tenne vágya tárgyává egy nívósabbal szemben.
322. Mutáns Jane (válaszként erre: 316. - MentsVár)
2015. okt. 11. 09:06
Abszolút. Most arra gondolok, hogy a mimika finomsága, ami tűpontos mutatója az értelmi ÉS érzelmi intelligenciának, mennyire meg tud változtatni (= szexivé tud tenni) egy különben átlagos arcot.
321. Csukamáj (válaszként erre: 320. - MentsVár)
2015. okt. 11. 01:26
De a kevés általában a több :-)
320. MentsVár (válaszként erre: 319. - Csukamáj)
2015. okt. 11. 01:21

Kevés a látó manapság.

Inkább sokkal több a nézelődő.

319. Csukamáj (válaszként erre: 318. - MentsVár)
2015. okt. 11. 01:20
Akkor jó :-)
318. MentsVár (válaszként erre: 317. - Csukamáj)
2015. okt. 11. 01:18

Én tudom.

Kevesen tudják ezt.

De olyanokkal élek, akik látnak.

317. Csukamáj (válaszként erre: 316. - MentsVár)
2015. okt. 11. 01:16
Azt akkor látod meg, ha hagysz magatoknak elég időt meglátni.
316. MentsVár (válaszként erre: 315. - MentsVár)
2015. okt. 11. 01:10

Lehet az ész is szépség?

Nem akarok elbizonytalanodni.

315. MentsVár (válaszként erre: 314. - Csukamáj)
2015. okt. 11. 01:09

Köszi. Én is ebben reménykedem. :)))

Szépségem nincs, de észért lehet, hogy kétszer álltam sorba.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook