Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A totális lebőgés, avagy Hedon a konyhában csak mosogasson fórum

A totális lebőgés, avagy Hedon a konyhában csak mosogasson (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A totális lebőgés, avagy Hedon a konyhában csak mosogasson

1 2
4. gne2
2012. febr. 6. 09:26

Én nem szoktam vadételeket készíteni, de a pácolást nem 1-2 nappal előtte kellett volna kezdeni? A vadhúsok szálkásabbak, idő kell, hogy a páclé átjárja.

Sajnálom, hogy így jártál, egyszerűbb ételekkel könnyebb kezdeni a sütés-főzést! :)

3. mothertiger (válaszként erre: 2. - Cel)
2012. febr. 6. 09:21
Egyetértek! :)
2. cel
2012. febr. 6. 09:17

Aranyos, humoros kis írás, jót derültem rajta.

Jó tanács: Vendégvárásra soha ne készítsünk olyan ételt, amit előtte még soha nem készítettünk.

Vendégvárónak ajánlatos olyan ételt választani, amit úgymond a kisujjunkból is kirázunk.

2012. febr. 6. 09:08
Írás arról, milyen hatalmas nehézségekbe ütköztem, mikor őzcombot akartam készíteni. A vad fiatal volt, gyönyörű, barna húsú, de sikerült elbaltáznom. Rágós és kemény lett, és jellegzetes vad illatát sem tudtam elfedni. Ráadásul, a barátnőm és szülei előtt is lebőgtem vele…

Ugrás a teljes írásra: A totális lebőgés, avagy Hedon a konyhában csak mosogasson
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook