Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig fórum

A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig (beszélgetős fórum)


2007. szept. 29. 07:39
Jó reggelt!
86. 120c31c524 (válaszként erre: 82. - Kobagabi)
2007. szept. 29. 07:36
Ja,a kérdésedre a válasz kb 3-4hetes!
85. 120c31c524 (válaszként erre: 81. - Kobagabi)
2007. szept. 29. 07:26

Mi az a poharas teszt??????????

Erről én még az életbe nem hallottam!!!

84. 120c31c524 (válaszként erre: 82. - Kobagabi)
2007. szept. 29. 07:23

bÖLCSI,,,JAJJJ DE IMÁDTAM.Mikor a törpikém oda járt.

Na,az se most volt!

Ha valami bánt,nyugottan írj nekem,megpróbállak felvidítani.Jó persze,ez azért nem olyan 1szerü.De ne keseregj,biztosan neked is összejön.

Köszönöm a jó kívánságokat!

MAJD CSAK A VÉGÉRE ÉRTEK,AZ ÉPÍTKEZÉSNEK IS!!!!

Vigyázz magatokra!

És írj,ha úgy érzed!

Sok puszi!

Szép napot mindenkinek!

83. Alexa77 (válaszként erre: 81. - Kobagabi)
2007. szept. 29. 07:06
Koszi a tippet, ki fogom probalni, ez a mostani teszt sajna negativ :-(((. De persze soha rosszabb elfoglaltsagot, mit hogy az elkovetkezokben ragyurjunk a babaproject-re! :-))
82. kobagabi (válaszként erre: 74. - 120c31c524)
2007. szept. 28. 22:17

Köszi, jól vagyunk, és örülük, hogy te is jól vagy. A legkisebb fiam beszokott a bölcsibe úgyhogy lassan (január 2-ától) dolgozom. Egy kicsit talán elvonja majd a figyelmemet, és pénzileg is helyrerak minket kicsit! Építkezünk ezerrel! Holnap a tetőfedést fejezik be.

Gyerekek nem betegek. Csak én egy kicsit, na meg lelkileg sem vagyok túl fényesen. Biztosan érted!

Nekem is most kell megjönnie holnap. Nemérzek semmit! Azt sem hogy meg akarna jönni, és azt sem hogy nem! Nemtudom! Félek egy kicsit! Tudod miért!

Na de neked sikerült!!!! Úgyhogy vigyázz nagyon magatokra! Hány hetes is vagy?

2007. szept. 28. 22:13

Lányok! Van valami poharas teszt is, most nem jut eszembe a neve, de nekem az nagyon korán kimutatta a terhességet! A többibe nem nagyon bízok! Volt hogy terhes voltam én negatívat mutatott, még akkor is mikor már a másik ugyanaznap már határozott kétcsíkos volt! Elmentem gyorsan vérvételre, és pisire, az meg már kimutatta!

Ja egyébként laboros terhességi vizsgálatot is lehet kérni, az nagyon hamar kimutat mindent.

Majd jelezzetek mizujs!

80. Alexa77 (válaszként erre: 79. - Jemma)
2007. szept. 28. 20:58
Amit en vettem, az a teszt allitolag a beagyazodast koveto 3 nap mulva kimutatja. Nem tudom, neked milyen van, de szerintem probald meg! Addig ugyse leszel nyugodt... De ha most netan negativ is lesz, azert ellenorizd par nap mulva! Sok sikert!
79. jemma (válaszként erre: 78. - Alexa77)
2007. szept. 28. 20:54

szorítok neked és köszi a választ:)


majd megírod, hogy mi az eredmény, mert nagyon érdekel!


és szerinted érdemes tesztet csinálnom a mensi előtt 5 nappal?

78. Alexa77 (válaszként erre: 77. - Jemma)
2007. szept. 28. 20:38
Nem ismerem, de erdekelne! Amugy mar tobb, mint ket hete, azzal egyutt is, hogy nekem mindig ossze-vissza van a ciklusom, sajnos orokoltem anyutol! Szoval nalam a ket honap sem ritka, de mar azon is tul vagyok. Nem tudom, mit erzek, mi az, amit esetleg bekepzelek. Az elozo teszteket azert csinaltam, mert allandoan emelyegtem, de ez mar elmult. Viszont folyton faj a derekam (menseskor szokott, de annak hire-nyoma sincs), feszulnek a melleim, ket hetig alomkoros voltam, de mar ezen is tul vagyok, amugy semmi mas. Fogalmam sincs, mi ujsag, de holnap reggel - ha lesz hozza batorsagom - megcsinalom a tesztet. Nagyon szeretnek egy hatarozott ketcsikosat!
77. jemma (válaszként erre: 76. - Alexa77)
2007. szept. 28. 20:32

köszi, hogy írtál:))


állítólag van egy olyan teszt, amely már a fogantatás 3. napjától kimutatja az eredményt és körülbelül 800,-Ft-ba kerül. nem tudom, ezt ismered-e?


neked mióta késik? vannak tünetek?

76. Alexa77 (válaszként erre: 75. - Jemma)
2007. szept. 28. 20:18

Szia! En a Medi Lab-ot hasznaltam, a gyogyszereszno megeskudott, hogy szuper, de nekem egyszer pozitivat mutatott, masnap negativat, szoval meg most se tudom, mi van, mindenesetre mar elegge kesesben van a mensesem. Ma vettem egy ujabb tesztet, bar azt irjak, hogy nem kell hozza a reggeli elso vizelet, de holnap azzal csinalom meg. Szoval nem tudom, nekem nem igazan valt be, de van akinek igen.

Szoritok neked! Majd ird meg az eredmenyt!

75. jemma
2007. szept. 28. 19:42

szia mindenkinek:)


még nem jártam itt, de szeretnék kérdezni.

mondjatok már nekem legyetek szívesek olyan tesztet, amely a legkorábbi terhességet kimutatja!

jövő hét végén kellene menstruálnom (remélem nem fogok...) és arra gondoltam, hogy tennék egy próbát.


...vagy korai még megcsinálnom?


előre is köszönöm: jemma

74. 120c31c524 (válaszként erre: 71. - Kobagabi)
2007. szept. 28. 16:59

Szia Kobagabi!


Köszi,hogy kiváncsi vagy rám.

Minden rendben van velem,eddig háááááááála isten!

Bár a sok pisitől,kész vagyok,ezt leszámítva semmi gond!

És te?ti?hogy vagytok?

73. ice kuszi (válaszként erre: 72. - Tücsi29)
2007. szept. 28. 14:12

:-((((

Sajnálom! Hát igen, azt mondják 1 év sikertelenség után lehet gyanakodni, úgyhogy nyugi, még van időtök!

2007. szept. 28. 13:10

sziasztok!

sajnos megjött a 28-on:(((

pedig aszittem...nem bánkódom,legalább pontos volt:)

végülis kb április óta nem védekezünk,és nem számoljuk a napokat..nem olyan sok idő igaz lányok??

:))

71. kobagabi (válaszként erre: 69. - Tücsi29)
2007. szept. 28. 13:02
Én is kíváncsi lennék tücsire, és Are-ra is, ha nem gond! Ne hagyjuk el ezt az oldalt, hisz olyan szupi!!!
70. Elizabeth3 (válaszként erre: 69. - Tücsi29)
2007. szept. 28. 09:05

Szia Tücsi!


Mi a helyzet veled, ha még eddig sem jött meg,lehet, hogy babaás vagy.:-) csináltál már tesztet?

2007. szept. 25. 11:37

sziasztok!

ma reggel egy pici rózsaszín-világosbarna jött, azóta megint semmi...és ez a 27dik nap..nálam ez rekord..max 24-25 napos szokott lenni

éjjel hányingerre ébredtem..bár lehet h már csak bebeszélem

...sztem meg fog jönni:((

2007. szept. 24. 13:01
A dokim azt mondta, hogy érezni fogom a beágyazózást. Addig biztos semmit. A beáagyazódás után már érezhetek jeleket. De a teszt még ilyenkor tényleg kétséges.
67. komoki (válaszként erre: 65. - Tücsi29)
2007. szept. 24. 12:59

Még korai a teszt, ilyenkor csak a legérzékenyebbek és az is a reggeli első vizeletből tud esetleg pozitív eredményt mutatni.


Ha alul a hasad kemény, akkor meg fog jönni.

2007. szept. 24. 12:53
Még várj kb 1 hetet!
2007. szept. 24. 11:40

sziasztok!

tud valaki segíteni...nekem általában 24-25 napra jön meg, volt h21, előtte barna cucc szokott folyni..most a 26-dik napon vagyok és semmi, de tényleg semmi nem jön belőlem!!a ahsam kicsit fáj,nem feszül a mellem..a teszt negatívat mutat(ennyi idő után ki szokta mutatni egyáltalán??..türelmetlen vagyok..jó elnne tudni h mi van..tanács???

2007. szept. 23. 19:09

Szia Kobagabi!


Édes vagy,köszönöm!

Te már jól ismered a storymat!

Talán az első,akinek írtam.

Köszönöm a jó kivánságokat,,,nagyon rám fér!

Remélem nem lesz semmi baj!

puszi mindenkinek!

63. kobagabi (válaszként erre: 39. - 120c31c524)
2007. szept. 23. 14:44

Are nagyon örvendek! Igazán megérdemelted, hogy végre babád legyen, hisazen te is sok mindenen keresztülmentél! Szorítok, hogy most minden oksi legyen! Majd küld egy e-mailt, ha dokinál is voltál.

A többieknek is szorítok, remélem nemsokára én is köztetek lehetek.

Februárban volt egy vetélésem, azóta semmi!

62. EvelynRoe (válaszként erre: 61. - Alexa77)
2007. szept. 19. 12:07
Oksa! Addig is minden jót mindenkinek.
61. Alexa77 (válaszként erre: 58. - Alexa77)
2007. szept. 19. 11:25
Majd azert szamolj be rola, mit mondott a doki! Szoritok!:-))
60. Alexa77 (válaszként erre: 59. - EvelynRoe)
2007. szept. 19. 11:24
Holnap reggel utazunk Erdelybe, egy hetig leszunk ott. Ha azalatt nem tortenik semmi, itthon csinalok egy ujabb tesztet es akarmi lesz is az eredmenye, valoszinuleg elmegyek dokihoz.
59. EvelynRoe (válaszként erre: 58. - Alexa77)
2007. szept. 19. 11:03
Hasonlókat viszont. Mész dokihoz?
58. Alexa77 (válaszként erre: 56. - EvelynRoe)
2007. szept. 19. 09:58
Szia! En ezt jatszom tobb, mint egy hete, de a teszt negativ. En is elgondolkodtam, en vagyok a hulye, vagy teved a teszt. Remelem, az utobbirol van szo! Minden jot neked!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook