Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A takarítónőd (ha van) mennyiért vállal heti 1 alkalom takarítást? fórum

A takarítónőd (ha van) mennyiért vállal heti 1 alkalom takarítást? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. jún. 12. 05:11
van mit pótolnom !
331. forrest2010 (válaszként erre: 330. - Burkuska)
2014. jún. 11. 22:54
De jó ! v kéne szerezni egy ilyen emberkét , v + kéne tanulni ezt a praktikát !
330. Burkuska (válaszként erre: 326. - Forrest2010)
2014. jún. 11. 21:33
Elég:) Láttam már profi ablakmosó emberkét.Gyakorlatilag lemossa,aztán lehúzza a gumis lehuzójával és tovább áll:)
2014. jún. 11. 18:35
Esetleg ha valakit érdekelne lakás-takarítás Győrben heti 1 alkalommal (egyedül élek, 2 szobás lakásban, 3 órát fizetek 1000 Ft/óra díjjal) jelentkezzen! :)
2014. jún. 11. 18:32
Köszi MelisUk! :) Úgy számoltam hogy ezeknek 3 órába mindenképpen bele kell férniük, ha kérek extrákat, pl. ablakmosás, szekrények belsejének kimosása stb. azt természetesen extrába fizetném, de egy 2 szobás lakásban ahogy egyedül élek nehogy már 4 és fél óra kelljen egy sima takarításhoz! :D Ez szerintem is vicces meg is mondom a nőnek, ha holnap jön, hogy 3 órája van rá és kész! :)
327. forrest2010 (válaszként erre: 312. - Rita-1)
2014. jún. 11. 13:21
A Te hirdetésed volt eddig a legszimpatikusabb ! / igaz , h én sose kerestem segítséget , de ha tenném , akkor csakis így !!!!! /
2014. jún. 11. 13:19
Bocsi , most olvastam vissza ! háááááát , szerintem olyan , h 1/4 óra alatt 9 ablak + 2 bejárati ajtó = olyan hihetetlen ! mekkorák azok az ablakok ? még ha 2 hetente takarítják , szerintem ez akkor se elég idő rá !
325. forrest2010 (válaszként erre: 324. - MelisUK)
2014. jún. 11. 12:51
2 óra ?! mekkora az a ház ? Te is megtudod csinálni 2 óra alatt ? / bár az az igazság , h az egyik ismerősöm azt mondja , ahova takarítani jár , annyira vigyáznak a rendre , tisztaságra , h pillanatok alatt végig szalad a házon , jó abba nincs se ablakpucolás , se mosogatás + ilyenek ! / Mikor a lányom Angliába bébicsőszködött ott a mosás-vasalás .... benne volt
324. MelisUK
2014. jún. 11. 12:02

A fő kérdésre válaszolva mi Skóciában élünk, mi megmondjuk előre, hogy két óra van az egész ház kitakarítására és erre adunk 20 fontot, azaz óránként 10 fontot, ami mostani árfolyammal 3788Ft/óra.

Szerintem úgy érdemes csinálni, hogy előre le kell fektetni, hogy hány óra van a takarításra és mit kell az idő alatt megcsinálni.

323. MelisUK (válaszként erre: 322. - MelisUK)
2014. jún. 11. 11:57
Félreírtam, két skót takarítónőnk van helyett két skót takarítónőnk volt-ot szerettem volna írni.
322. MelisUK (válaszként erre: 321. - Babóca01)
2014. jún. 11. 11:56

Nekünk 4 hálószobám van, plusz nappali, ebédlő, konyha, két fürdőszoba. Erre két órát adunk a takarítónőnek és ennyi idő elég is neki. Már hosszú évek óta van takarítónőnk, most a harmadik dolgozik nekünk és mindenki képes volt ezidő alatt kitakarítani plusz rendet rakni, még ágyneműt is cserélni. Volt olyan is, hogy mindennel végzett az egyik korábbi takarítónőnk, így kiment a kertbe és végigszaladt a fűnyíróval. De olyan is volt, hogy írt egy cetlit, hogy fél órával korábban elment, mert már nem volt mit tenni, a pénzt következő alkalommal visszahozza, amivel így többet fizettünk.

Skóciában élünk, két skót takarítónőnk van, most a legújabb egy magyar lány, mindannyan képesek 2 óra alatt végigmenni a házon és nálunk takarításon kívül bőven van rendrakási feladat is. Vasalás, mosás nincs, de előfordult már, hogy ment a mosógép mikor elmentünk itthonról, akkor járt le, mikor itt volt a takarítónő és még ki is teregetett, pedig meg se kértük rá. Az ablakokat más takarítja, egy egyéni vállalkozó, aki ebből él. Két hetente jön és letakarítja az ablakokat, meg a két bejárati ajtót. 9 ablak és 2 bejárati ajtó van, kb negyed óra alatt végez velük, nagyon profi. :)

2014. jún. 11. 11:32
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy egy 50m2 lakást mennyi idő alatt lehet kitakarítani? Porszívózás, felmosás, portörlés, fürdőszoba, wc takarításra gondolok. Az egyik jelöltem azt mondta 4, 4 és fél óra, amit én soknak talállok, nem akarom hogy átcsesszen és eltollászkodja az időt, szerintem 3 órába ezeknek bele kellene hogy férjenek egy ekkora lakásnál. Mosnia, vasalnia nem kell! Köszi!
2014. jún. 2. 17:01

XI.kerületi wellness központba takarítónőt keresünk váltott műszakos beosztással.

Akit keresünk: hosszú távra tervez, szeret és tud csapatban dolgozni, nem okoz gondot számára a váltott műszakos beosztás, illetve 4 hetente a hétvégi munkavégzés, büntetlen előéletű /felvétel esetén erkölcsi bizonyítványt kérünk!/

Amit kínálunk: hosszútávú, bejelentett munkalehetőség, szép, modern munkakörnyezet, fix bérezés.

Jelentkezés: Kizárólag személyesen 2014.06.04.-én szerdán, 15.00 órakor a Liget Wellness Központban /XI.kerület, Budapest, Nádorliget utca 5/b, fszt/. Jelentkezés kizárólag személyesen és ebben az időpontban lehetséges! Fényképes önéletrajzot kérjük hozzon magával!

319. lilli77
2014. máj. 28. 19:05
Budapesten a Nyugati tér közelében lévő 35 nm2-es lakás takarítására keresek nagyon megbízható, leinformálható takarítónőt. Fényképes önéletrajzokat a lilliesprimehome@gmail.com e-mail címre várom.
2014. máj. 18. 08:22
De jó , h erre rájöttetek , h itt is lehet keresni ! annyi emberkének van szüksége egyik + másik oldalon is !!!!
2014. máj. 18. 05:56

Takarítást vállalok!


Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.


Vállalok:


-heti/kétheti rendszeers takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat


Magyarországon élő külföldi családoknál is vállalok munkát(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem).


E-mailben önéletrajzot és képet küldök.

Kérem írjanak bizalommal!


e-mail: takaritobudapest@gmail.com


tel :0620 801 3627

316. zina33 (válaszként erre: 308. - Vitae88)
2014. ápr. 21. 19:09
Érdekelne a munka lehetőség,ha aktuális még
315. enemi28
2014. ápr. 11. 14:45

Üdvözlöm!

Budapest egész területén vállalok 29 éves, értelmiségi hölgy személyében általános és nagytakarítást, alkalmi és rendszeres jelleggel is.

Privát üzenetben várom szíves megkeresésüket.

Szép napot!

314. szaturnusz74 (válaszként erre: 308. - Vitae88)
2014. ápr. 11. 09:16

Szia!

Aktuális még a hétvégi munka?

Várom válaszod.

Andrea

313. Wolffie
2014. ápr. 4. 07:51

Üdvözlet Mindenkinek!

Már nem keresek takarítót. Köszönöm mindenkinek a reagálást.

Üdvözlettel,

Wolffie

312. rita-1
2014. márc. 20. 14:40

Keresek takaritásra kedves szerény

ügyes nyügdijas hölgyet aki nekem segitene a takaritásban Budapesten hetente 1 alkalom,lehet vidéki

nő.Kicsi lakás,

és könnyu munka itt jelenkezzen vagy E-mail : rita-1@freemail.hu . vagy privat üzenetben várok! Üdv.rita-1

311. Wolffie
2014. márc. 18. 14:00

Üdvözlet Mindenkinek!

Takarítónőt keresek! A munkavégzés a 2. kerületben lenne, ahol egy 70 nm.-es lakást kellene takarítani. Első alkalommal nagyobb takarításról lenne szó, majd kölcsönös megfelelőség alapján rendszeres munkavégzésről kölcsönösen elfogadott áron. Fontos, hogy referenciával rendelkező munkájára igényes, és precíz személy jelentkezzen, aki alkalmilag egyéb lakással kapcsolatos feladatokban is segítene előre megbeszélt munkadíjért cserébe. Kérem, hogy itt jelentkezzen privát üzenettel, melyben adja meg elérhetőségét, nevét. Visszahívom, illetve levélben jelentkezem.

Köszönöm!

Üdv,

Wolffie

2014. márc. 2. 14:28

Sziasztok, üdvözlök mindenkit !


32 éves megbízható,rendszerető,pontos,precíz nő vagyok.

Alkalmi,vagy rendszeres takarítást vállalnék Budapesten az V.,VI.,VII.kerületben,vagy/és a West End City 5km-es vonzáskörzetén belül.Családi háznál vagy lakásnál az 5.emeletig.

Ha szükséges,tudok kommunikálni a következő nyelveken alapfokon : angol,német,olasz.

Hétfőtől vasárnapig,reggeltől-estig tudok munkát vállalni.

E-mail címem : rendszeretet@citromail.hu ,részletek és telefonos elérhetőség privátban. Szép napot :)

2014. febr. 27. 17:08

Tisztelt Fórumozó Háziasszonyok!



Önmagára és környezetére igényes, középkorú, nemdohányzó nő vagyok. Hosszútávra szeretnék elszegődni :) olyan családhoz, aki hozzám hasonlóan odafigyel környezetére és szívesen bízná rám lakása/háza heti rendszerességű rendbentartását.Igény szerint vasalást is vállalok.



Várom megtisztelő levelét az otthontisztasag@gmail.com e-mailcímre.

308. Vitae88
2014. febr. 21. 15:38

Sziasztok!


Megbízható, leinformálható takarítót keresek. A lakás az v. kerültben van, 50 nm-es. Egyedülálló nő vagyok, szóval nem túl sok munka, heti 3-4 óra. Csak hétvégi takarítás jöhet szóba. Érdeklődéseket privát üzenetben várok.

307. béju (válaszként erre: 297. - TakaritasBp)
2014. jan. 23. 23:21
Elnézést, előző levelemet Izának küldtem volna:)
306. béju (válaszként erre: 297. - TakaritasBp)
2014. jan. 23. 23:14
Nem elkeserítésként. Hozzám előzete megbeszélésre, cég jött, számlás munkára. Elképesztően fogalma sem volt a takaritásról a kiküldött munkatársnak. Mégis vállalkozásként működik, tehát másnak megfelel.
305. béju (válaszként erre: 304. - Adlene)
2014. jan. 23. 23:05
Szép órabér:)
304. Adlene
2014. jan. 21. 19:50
Heti háromszor hat óra, reggelivel és ebéddel havi 700 euro.
303. 273206364e (válaszként erre: 302. - Nadi84)
2014. jan. 20. 20:36
Mit jelent az önálló munkavégzésre képes?Neked kellene fogni a partvis nyelét?:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook