Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szőkék miért fekete szemöldököt tetováltatnak? fórum

A szőkék miért fekete szemöldököt tetováltatnak? (beszélgetős fórum)


1 2
11. levarosbukta (válaszként erre: 7. - Csontsovány)
2017. aug. 22. 20:50
Rohadt nehéz lenne még azt a pár betűt beverni ugye?
10. globus
2017. aug. 22. 20:41
Kit érdekel? Mások csináljanak, amit akarnak. Lényeg, hogy mi szépek legyünk.
9. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 7. - Csontsovány)
2017. aug. 22. 20:35
Szép mondatok.
2017. aug. 22. 20:32

Fessék... :'D

Addig is több esélyem van míg ők boszorkánynak néznek ki.

2017. aug. 22. 19:28
Szia vki vagyok.Őszes vok.Sose vok festett .
2017. aug. 22. 19:27
Ha annak idején nem szólnak neked még mindig fekete lenne a tiéd is.
2017. aug. 22. 19:22
Ja, én természetes szőke vagyok, nagyon agresszív lenne a tekintetem a fekete szemöldöktől de soha eszembe se jutott, hogy olyat kérjek.
4. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Rica Maca)
2017. aug. 22. 19:21
Kezdetektől világosbarnára tetkóztattam, ami nem lesz soha narancssárga, úgy keveri ki, hogy világosbarna, ami a szőkéknek jól áll. Mert már sötétbarna sem áll mindenkinek jól. Szinte csak azoknak illik a fekete szemöldöktetkó, akiknek eredetileg fekete hajuk van és így mindenük sötétebb, szemöldök, szempilla, szem körüli bőr is kicsit sötétebb karikák. Ha valamiért ők mindenáron szőkék akarnak lenni, hát természetellenes vagy sem a szőkéhez a fekete szemöldök, nemigazán van más választásuk (lásd Madonna).
2017. aug. 22. 18:50
A kis*izet erdekli, hogy miert feketet...
2017. aug. 22. 18:37
Kit érdekel, amíg az enyém szép? :)
2017. aug. 22. 18:36

Vki meg tudná mondani? Nem vok szépségszakember, egyszerűen nem értem, zavar?, hogy miért? A barna sokkal, de sokkal jobban állna nekik. Vörös hajú vok, kb. 20 évig nekem is fekete volt, aztán egy csoporttársam mondta, hogy a barna jobban állna. Addig észre sem vettem, hogy van barna szemöldök... Azóta barna vagy inkább már vöröses... A szempillám is barna, bár nyilván nem látszik barnának, de feketének sem.

Kedves, drága szőke hajú lányok, nők, próbáljátok már ki - az én kedvemért - a barna szemöldököt, mert jó néhány sorstársatok nem nézne ki boszorkának...

Nem akarlak benneteket megbántani, ha vki mégis úgy gondolja, akkor bocsánatot kérek tőle így, látatlanul.

De csak a szőkékre vonatkozik a javaslatom, a szőkésbarnákra, árnyalatokra nem!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook