Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szeretőm és én fórum

A szeretőm és én (beszélgetős fórum)


1 2
5. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2011. dec. 9. 10:18

Ezt nem vágom.

A te szeretőd, azaz neked van valakid. Miért társkeresőzöl?

4. irgum-burgum (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2011. dec. 9. 10:17
Nézzd ilyen tapasztalatom nincs,de egyet tudok,nem szabad játszani az érzéseivel.Vagy kezdjél vele komolyabb kapcsolatot és elfelejti az exet,vagy hagyd a francba a pasit.
3. csgybzs (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2011. dec. 9. 10:16

Nem úgy tűnik, mintha ez a pasi komolyan venne, nem hiszem, hogy érdemes rá várnod, vagy neki szentelni az energiát. Keress egy érzelmileg független pasit és legyél neki Te a világ!


Ha a pasi is hasonlóan igényelne téged, már rég lépett volna....

2011. dec. 9. 10:15
Szerintem tipikus patthelyzet, mindegyikőtöknek azért kell a másik, hogy legyen valaki, míg betoppan az igazi kapcsolat. Jól kihasználjátok egymást, de ebből véleményem szerint úgysem lenne jól működő kapcsolat, mert a bizalom eleve nem is létezik. Legyetek boldogok külön másokkal. Szerintem.
2011. dec. 9. 10:12

Egy szeretős topikba írtam már néhány napja egy jó hosszú hsz-t, de régi topik volt, nem jött rá reagálás.

Szóval, egy pasi és én, a pasi már másodjára a szeretőm (volt egy rövid kapcsolatom). Egyikünknek sincs párkapcsolata, de hozzá az exbarátnője feljárkál időnként és kiszolgáltatja magát. A pasi szenved ettől a helyzettől, érzelmileg kötődik az exéhez, ugyanakkor tudja (és mondja is), hogy őt kihasználja az a nő. Valamilyen szinten hozzám menekül. Eleinte fura volt a szex is, nem volt igazán jó, aztán lazultunk egymás társaságában, és most tök jó, sok beszélgetés, kényeztetés, simogatás, gyengédség, bújás. Összecsiszolódtunk egy kicsit, jól érezzük magunkat együtt.


A probléma az, hogy ő agyal nagyon sokat, és ennek azért vannak jelei, és bár ő ritkán fogalmazza meg egy gondját konkrétan (mert konfliktuskerülő), azért lehet érezni. Pl. tudja, hogy nem tőle várom a szerelmet, és társkeresőzök, amit ő zokon vesz, és mellőzve érzi magát, holott még csak most kezdtem, és még egy randim sem volt. Mondjuk meg is értem az ő érzéseit is, mert mondtam neki, hogy ha párra találok, akkor nem találkozhatunk többet.

Vannak olyan megjegyzései, ami alapján biztos, hogy gondol arra, hogy köztünk lehetne több is, mint szeretői viszony. Én ezekre sorra nem reagálok, mert közben meg tudom, hogy az exnőjéhez is kötődik, de azért elgondolkodtat és bizonyos értelemben össze is zavar ezzel. A múlt héten egy közös barátunknak úgy fogalmazott, hogy ő nőügyileg most két tűz között van.


Nem őszinte velem. A múltkor vagy egy hétig csak én kezdmeményeztem felé kommunikációt (sms, telefon, skype), ő meg úgy beszélt velem mint egy haverral. Rákérdeztem, hogy mi a baj, gondoltam ha velem van baja, megbeszélhetnénk, de nem volt hajlandó elárulni, csak hogy magával van baja, hogy alulértékeli magát, stb., ami nem volt válasz a kérdésemre. Aztán találkoztunk, és nagyon jó éjszakát töltöttünk együtt, holott én már abban a hitben voltam, hogy nem is akar velem lenni kettesben (ha egyszer képes olyan lerázóan kommunikálni...). Mondtam neki, hogy ha gondolja, beszélgessünk, én szívesen meghallgatom, mire eljátszotta, hogy fogalma sincs, miről kéne beszélgetnünk.


Nem tudom, hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet, elveszíteni nem szeretném. Részemről csak akkor lehetne esetleg több, ha a másik nővel megszakítaná a kapcsolatát, de őszintén szólva esélyt sem látok erre. Ő, a szeretőm nem kérhet arra, hogy ne társkeresőzzek. Szóval pöttyet bonyolult a helyzet. Akinek van tapasztalta, segíthetne, bármilyen jótanács jól jönne.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook