Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A rossz alvásról! fórum

A rossz alvásról! (beszélgetős fórum)


1 2
márc. 7. 07:43

Ahogy Globus írja:

- szellemi fáradság kipihenésére a fizikai munka, vagy intenzív gyaloglás, friss levegőn való mozgás

- fizikai fáradság esetén gagyi-sorozat, unalmas könyv, hasonlókkal terhelni az agyat. :))


Ebéd után le szoktam egy kicsit dőlni. Hogy biztosan el is aludjak, a kisrádiót a fülem mellé teszem, de csak akkora hangerővel, hogy az agy kénytelen legyen erősen odafigyelni. Hamarosan elfárad az erős koncentrálásba, és sikeresen belealszom. Pontosan egy óra múlva ébredek. :))

3. globus (válaszként erre: 1. - Violetta6)
márc. 7. 07:15
Ha szellemileg vagy leterhelve, arra fizikai kiegyenlítődés hozhat gyógymódot. Tapasztalatom szerint ezért nem segít regenerálódásra az 1-2 napos szabadság, mert ezt általában leeresztésre használja az ember, miközben nem aktiv, irodai hüleség meg ugyanúgy forog az agyában. Jó kirándulás a természetben, friss levegő, sport érnek annyit, mint bármilyen gyógytermék.
márc. 7. 07:09
Kelj hajnalban, dolgozz 14-16 órát, utána irány az edzőterem, majd haza, egy jó zuhanyt követően egy iszonyú gagyi sorozat, aztán garantáltan megy az alvás. :)
márc. 7. 04:52
Kinek mi vált be,a jobb alvás érdekében. Már gyerek koromban is rossza alvó voltam, de a változó korban ez még rosszabb lett. Sok mindent kipróbáltam, de nem sokat segit.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook