Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A páromhoz vissza akar térni a volt felesége. Hogyan viselkedjek? fórum

A páromhoz vissza akar térni a volt felesége. Hogyan viselkedjek? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Iodine (válaszként erre: 14. - Katinkaboszi)
2013. nov. 19. 20:07
Hirtelen azt olvastam,hogy " ugy leutlek"...:D
15. Borostyán. (válaszként erre: 3. - Licsi)
2013. nov. 19. 19:56
Én is így látom...ha bele tudsz menni egy másik kapcsolatba, akkor valami kisiklott. Adj egy esélyt a kézilabdásnak :).Lehet, hogy ő lesz az igazi és vele leszel boldog. Őket pedig hagyd, hadd vergődjenek...hiszen látható, hogy egyik sem tud zárni, lezárni. ők már sérültek...gondolom te jobban nem akarsz.
14. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Problema002)
2013. nov. 19. 19:50

Úgy, leültetek már a pároddal beszélgetni, hogy csak ketten voltatok a lakásban, senki nem zavart benneteket és igazán el tudtátok mondani az érzéseket, amiket belőletek ez kiváltott?


Azt ne mond el, de ha visszamegy netán a gyerekei miatt, hogy együtt legyen a család, akkor sem fogja nejének megtartani, legfeljebb most a párodnak lesznek mellette szeretői.


Azt nem javaslom, hogy t e légy az, inkább lépj ki most, mint később, több fájdalommal és esetleg egy picivel a karodon.


Annyit azért mondj meg neki, hogy a gyerekekre ne hivatkozzon, mert ők jól el vannak veletek, de látják az egészet, érzik is, csak hát kedvezni akarnak az anyjuknak.

2013. nov. 19. 19:48

A madárnak van párja.

Életük végéig.

Ez nem az a szituáció.

2013. nov. 19. 19:46

Valahol olvastam, nem pontos, de a lényeg:


A férfiak sosem a nekik jobban megfelelő nőt választják, hanem a rosszabbat.


Ezek szerint ez igaz.

2013. nov. 19. 19:44

A harmadik a megoldás.

Nem szállnék ringbe volt feleséggel, a gyermekek anyjával!

Itt másodhegedûs maradsz mindig!

Egy független, gyermektelen hímnemû a végleges megoldás, akinek te lehetsz az elsô felesége.

10. Zamila
2013. nov. 19. 19:44
Osztom kiscsibe kicsibe véleményét.Nem hiszem,hogy tényleg valóban szeretitek egymást,inkább max jól érzitek magatokat egymással.Tudod én 3 éve nem élek a gyerekeim apjával,azóta új kapcsolatom van,ha a férjem felakarná újítani a kapcsolatunkat,nekem még gondolat formájában sem fogalmazódna meg az,hogy Ő még lehet férfi az életemben,nemhogy még ki is mondjam,valószínű azért,mert én tényleg szeretem a páromat,el sem tudnám képzelni most mással az életemet.Ha a Te párod,eltudná magát képzelni az ex-el,és még fontosabb hogy eltudná képzelni az életét nélküled,akkor az már elég veszett fejsze..
2013. nov. 19. 19:30
Kommunikáció mindenek előtt. Üljetek le, beszéljétek meg, hogyan gondoljátok a jövőtöket. Lesz-e egyáltalán közös jövőtök. Ő azon gondolkodik, hogy visszamegy a gyerekek miatt, Te pedig azon, hogy félrelépsz.... bárhogyan döntötök, beszéljétek át rendesen a kapcsolatotokat.
2013. nov. 19. 19:28
Bocsi, de én úgy látom, hogy egyikőtök részéről sincs mély érzelem a másik iránt, hiszen ha lenne, akkor a Párod nem gondolkozna, hanem elhajtaná az exét, és te sem filoznál azon, hogy félrelépsz! Így viszont mi értelme van a kapcsolatnak????
2013. nov. 19. 19:21

Tudod nekem az nem tetszik,hogy a párod attól fél,hogy mit fog majd a gyerekeinek mondani?Hát az igazat.Ha ez akkora gond,akkor annyira bizonytalan,hogy én semmi jót nem várnék tőle.

Ha te viszont őszintén szereted,akkor miért fordul meg a fejedben,hogy félrelépsz?Vagy úgy gondolod,hogy a jelenlegi kapcsolatot befejezed és a kézilabdással belemész egy futó kalandba?

6. ef7b486c67 (válaszként erre: 1. - Problema002)
2013. nov. 19. 19:20
Nézd ..vannak olyan pasik akik okos feleségek hülye férjének születtek...sajnálom...Ha Ő ilyen engedd el..csináljanak belőle dupla majmot...Te meg éld az életed..Ennyi:)))
2013. nov. 19. 19:17

Tudod, ez a helyzet nem neked a legrosszabb, hanem a párodnak. Nyilván könnyebb lenne neki, ha a felesége tartotta volna magát a váláshoz. De így. Mivel nem a párod akart megválni tőle, és mégiscsak együtt voltak 20 évig (nyilván jó okkal ennyi ideig), nehéz lehet neki elszakadni a gyerekei anyjától.

A helyedben leülnék megbeszélni vele a dolgokat, aztán pedig a gyerekekkel.

Ha szereted, ne ugorj bele egy kalandba, a leírásod alapján nem vagy már tinédzser, hogy úgy viselkedj.

A nehézségeket megoldani kell, támogatni egymást, nem elszaladni.

Rossz a bizonytalanság? Találjátok ki együtt, mit akartok egymástól, és azt hogyan valósíthatjátok meg.

A gyerekek nem a szüleiket akarják együtt látni, hanem újra "nagy boldog család" akarnak lenni. De azt biztos nem akarják, hogy apu és anyu egymás mellett legyenek boldogtalanok...

2013. nov. 19. 19:17

Ne menj bele futó kalandba, az igazán csúnya dolog lenne az új férfival szemben!!


Először zárd le ezt a mostanit, aztán tiszta lappal nyiss új kapcsolatot!!

3. licsi (válaszként erre: 1. - Problema002)
2013. nov. 19. 19:16
Láthatóan te sem szereted annyira, hogy kitarts mellette, és ő sem szeret téged annyira, ha egyáltalán megfordult a fejében az, hogy visszamegy. Engedj a csábításnak, mindketten jobban jártok. :)
2013. nov. 19. 19:14
passz....
2013. nov. 19. 19:11

Amikor megismerkedtünk, tőle akkor költözött el a felesége 20 év házasság után, én az egyedülálló nők hétköznapjait éltem. Fantasztikus napjaink, éjszakáink vannak egymással, őszinte szerelmet érzek iránta. A párom a házassága alatt mindvégig hűséges volt, a feleség többször is felszarvazta. Két gyerekük van (2000-ben és 2003-ban születtek). A válópert a feleség indította, a gyermekelhelyezési pert a párom. A vagyonmegosztásban folyton problémákba ütköznek, a megegyezést már kétszer is felrúgta a volt feleség. A legutóbbi bírósági tárgyalást elhalasztatta - betegségre hivatkozva. Azóta gőzerővel teper, hogy a párom újra visszafogadja őt, már válni sem akar. A gyerekek elfogadtak engem és én is őket, de természetesen az anyjukat is szeretik és szeretnék a szüleiket együtt látni.

A párom döntésképtelen, arra hivatkozik, hogy mit fog a jövőben mondani a gyerekeinek, ha megkérdezik, miért nem fogadta vissza az anyjukat. Állítólag nem találja vonzó nőnek, nem tudna egy szobában aludni vele.... Az ex persze teletömte a gyerekek fejét, hogy a családjuk miattam nincs együtt (csak az ő különköltözésük után két hónappal ismertem meg a párom).

Időközben egyre hevesebben ostromol egy kézilabdázó pasi, akinek még nem engedtem a csábításának, de a bizonytalanság mindinkább felőröl. Szégyellem magam, de már az is megfordult a fejemben, hogy belemegyek egy futó kalandba vele, úgy legalább véget vethetek a kapcsolatom bizonytalan kimenetelének. A biztos rosszat is elfogadhatóbbnak érzem, mint ezt a bizonytalanságot, ami teljesen felőröl. Mit tennétek a helyemben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook