Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom szünetet kért, légyszi segítsetek! fórum

A párom szünetet kért, légyszi segítsetek! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
12. Enix (válaszként erre: 8. - Linksys)
2009. nov. 20. 17:43
köszi. én nagyon akarom de ő annyira össze van zavarodva:S
11. noysee
2009. nov. 20. 17:43
raktok*
10. noysee (válaszként erre: 3. - Enix)
2009. nov. 20. 17:43
Figyu..sztem is jobb tisztázni a dolgokat mielöbb.Mert tudod, igy csk kínzod magad. És igen..ha felhívod pontot rakrok az i-re...lehet nem az lesz amit vársz ( de ki tuggya:) )...csk mondom...de legalább tod mi a pálya és könnyebben tovább tudsz lépni és új életet kezdeni...:)
9. Szonja27 (válaszként erre: 6. - Enix)
2009. nov. 20. 17:42

ebbe sose legyél biztos!!!

csak magadba lehetsz biztos.

2009. nov. 20. 17:42

Szia! Hááát..lehet, hogy ha nagyon szeretitek egymást, akkor a szünet meghozza a hatását és rettentően hiányozni fogtok egymásnak és átértékelődnek a dolgok.És mindenki átgondolja, hogy mit is akar valójában a másiktól.De lehet a fordítottja is,hogy mindenki máshol keresi majd a boldogságot.


A kérdés az, hogy valóban szeretitek-e egymást, mindketten és ugyan azt gondoljátok-e egymásról...ha igen, akkor még nincs semmi sem veszeve..az unalmas napokat pedig fel kell dobni egy kis extra dologgal...a szerelem-szeretet határtalan és minden belefér..

Sok szerencsét hozzá és nagyon akarjátok a dolgot és menni fog:)))

7. Enix (válaszként erre: 5. - Szonja27)
2009. nov. 20. 17:42
azt mondta kábé 2 hét, ebből egy letelt.
6. Enix
2009. nov. 20. 17:41
köszi. a másik lány dolog kizárva. nem azért mondom mert igy akarom hinni, hanem mert van egy különleges oka amiért ebben biztos h nem hazudna, meg másban sem szokott. mindig őszinték voltunk 1mással.
5. Szonja27 (válaszként erre: 2. - Noysee)
2009. nov. 20. 17:41
ebben igazad van.én is anno szakítottam a párommal ott én akartam szünetet de rájöttem hogy attol csak rosszabb lesz az egész.én azt tanácsolom hogy hívd fel és tegyetek pontot a dolog végére.és hidd el valahogy fog alakulni.meddig huzná a pasid a szünetes időt?
4. Gofrika (válaszként erre: 1. - Enix)
2009. nov. 20. 17:40

Szia!Nekem egy 5 éves kapcsolatom ugyanígy ért véget...Nem kerestem,és közben rájöttem hogy így kellett lennie. Egy másik lány volt a dologban,akkor már hónapok óta. Ez csak utólag derült ki. Adj magadnak egy kis időt még,az idő segít!!!!

Minden jót!

3. Enix
2009. nov. 20. 17:39
tudom én is így gondolom, de nem volt tőle akkor valami korrekt dolog ez a szünet:( mert én így csak várok és reménykedek, őt meg közben már talán nem is érdekli a dolog. nem tudom
2009. nov. 20. 17:38
Személy szerint én azt vallom, hogy olyan h "szünet" nincs...vagy vége van, vagy nem...ha nagyon szeret harcol érted úgy is:)
1. Enix
2009. nov. 20. 17:36
Úgy alakult a dolog, hogy eltávolodtunk egymástól, keveset találkoztunk, és ha találkoztunk is akkor sem csináltunk együtt sokmindent.Ez természetesen a mi bűnünk és tisztában is vagyunk vele mindketten. CSak odáig fajult a dolog hogy ő már nem tudja, hogy mit érez pontosan és át akarja gondolni, hogy akarja-e folytatni. Én ezt hagyom is neki, nem beszéltünk egy hete. Direkt nem keresem, nem zaklatom. Ezenkívűl minden rendben volt nálunk, csak kissé unalmassá vált. Nyáron nagyon jó volt, de a suli óta nagyon elfoglalt lett, és nekem is kevesebb a szabadidőm, és ha együtt voltunk csak lustiztunk:S nem kellett volna belátom,de most már megtörtént. Én nagyon helyre akarom hozni, de azt nem tudom hogy ő mit akar mert ő sem tudja pontosan:(. Mikor elváltunk, ő is nagyon sírt, és magától kérdezgette hogy: "Miért csinálom ezt? Olyan hülye vagyok!" szóval látok reményt, de nagyon félek, hogy a szünet miatt mégjobban eltávolodunk...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook