Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom szünetet kért fórum

A barátom szünetet kért (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. NomNom (válaszként erre: 77. - DbGirl89)
2020. máj. 3. 18:22

Szia,

ha megnézed 2019 január óta nem volt fent, szóval nem hinném.

De ha ide leírod a sztoridat akkor lehet találsz sorstársakat.

2020. máj. 3. 14:25
Sziasztok! Elsösorban a topiknyitóhoz szólna a kérdésem, ha még aktiv a profipja, hogy ennyi idö után hogy alakult a történeted? Nagyon hasonlo az én esetem is. És most olvasgattam el a hozzászólásokat. Hogy alakult az éved? Kivártátok a három hónapot? Hogy alakult azóta az életed? Köszönöm elöre is a választ!
76. Érdekes73 (válaszként erre: 41. - Mandy3020)
2019. jan. 3. 21:52
Szerintem az exek dolgai nem túl épületes beszédtémák. Egymással kell foglalkozni nem a múlttal. Ahogy írsz róla ez a hozzád képest "vénember" nem volt a te embered. Az élet meg nem versenypálya hogy kinek mikor jön össze gyerek férj stb...
75. Dickens88 (válaszként erre: 74. - Guruljka)
2019. jan. 3. 21:13
Csak a magam nevében beszélhetek, persze. Nekem ez a tapasztalatom, neked más. :)
74. Guruljka (válaszként erre: 73. - Dickens88)
2019. jan. 3. 19:40

Szerintem addig féltékeny, míg ki nem rúgják.

Ne állíts ilyen "igazságokat", csak tudom, hogy nem mentem félre! Az akkori élettársam állította, hogy nem volt a boltban olyan hosszú a sor.

2019. jan. 3. 19:37

Nagyon sajnálom, ami veled történt. :(

Akkor féltékeny valaki, ha okot adnak rá./ Párommal 3,5 éve vagyunk együtt, de egyikünk sem volt még féltékeny!/

Szerintem se várj 3 hónapig, időhúzás. Olyan, nincs, hogy nem tudja mit akar. Vagy veled akar lenni, vagy külön? Ez ilyen egyszerű. Állj oda elé, és mondd meg neki, hogy beszéljétek nyílt lapokkal, mondja meg, mit akar.

Ha pedig most minden rossz neki, ne rajtad vezesse le, nekem ez nagyon úgy tűnik, hogy minden negatív dolog rajtad csattan.

Addig is fel a fejjel, csak pozitívan, mindennek oka van! ;)

72. Asinel 75 (válaszként erre: 69. - Mandy3020)
2019. jan. 3. 17:09
Három hónap nagyon sok idő. Én biztosan nem mennék ebbe bele. Mond meg neki, hogy tiszteljen már meg annyival, hogy megmondja kerek-perec, hogy mit akar, ez így nagyon kegyetlen a részéről, három hónapig bizonytalanságban tartani valakit. Én is párkapcsolatban élek immár 18 éve, vannak hullámvölgyek egy kapcsolatban. Néha úgy tűnik, hogy menthetetlen, hogy vége. Viszont ha két ember valóban szereti egymást, akkor miután lenyugszanak igyekeznek helyrehozni a kapcsolatot és nem hónapokra félredobni a másikat, mint egy megunt kabátot. Persze lehet, hogy tévedek, mindenki másképp látja és tapasztalja meg a dolgokat. Ez is csak egy vélemény volt a sok közül. Kívánom, hogy mielőbb rendeződjön a kapcsolatotok.😊
71. 91c956613e (válaszként erre: 55. - Lapbarna)
2019. jan. 2. 10:32
Apakomplexus
70. Guruljka (válaszként erre: 69. - Mandy3020)
2019. jan. 1. 21:06

Összehasonlítod magad az előző nővel, bevallod, hogy volt benned félelem, most meg szorongsz, hátha mégis kidob.


Önértékelési zavarod van, a 3 hónap alatt dolgozhatnál ezen.

A féltékenységnek nincs helye egy kapcsolatban, a partner pedig nem egy kiskutya, akinek ezt megengedem, azt nem.

2019. jan. 1. 21:00

Mondta egyébként utólag, hogy azért is döntött idő mellett, mert szerinte túlságosan féltékeny voltam és nem bíztam benne.


Az igaz kissé az voltam.....


Amiatt is volt, mert némelyik exem akiben viszont megbíztam csúnyán átvert és bennem volt félelem.


Na meg egyre kevesebbszer voltunk együtt, uncsivá is vált...Úgy éreztem megváltozott viselkedése.


Persze hogy az voltam.


De kérte ne legyek az, és próbáljak bízni benne. (Innen remélem talán mégse másik nő van dologban, különben csak nem kérne ilyet).


Én még várok egy kicsit, ha azt látom egyre jobban eltávolodik tőlem, és távolságtartó (annak ellenére hogy igyekszem), akkor lehet inkább szakítok.


Minthogy 3 hónap után közölje velem, hogy vége.

2019. jan. 1. 20:53

"Volt párom, szép lakás egy szép helyen, és lehet ezeket elveszítem mind. Büszke voltam rá ezeket elértem."

- Szóval a külsőségek, a külvilág értékelése?

67. farfara8 (válaszként erre: 53. - Mandy3020)
2019. jan. 1. 20:37
Bátram szakíts és lépj tovább! Megalázó bárkire potyára várni! Gyászold el, köszönd meg a sorsnak amit kaptál általa...oszt sicc tovább! Ha Te vayg tőle társfüggő, akkor pedig menj el egy családállításra, hogy megtudd mi a társfüggésed oka?! Mert aki társfüggő, az mindig féltékeny lesz és egyikőtök sem tud boldog lenni ha összejöttök is! Engedd el és éld tovább az életed!!!
2019. jan. 1. 13:17

És az valaki mennyire akarja a szexet, nem korfüggő. Fiatal férfiak közt is lehet olyan, aki nem igényli annyira.


Egy 50-hez közeledő férfi is lehet aktív, lehet rá igénye. Ismerek nálánál sokkal idősebbet aki még mindig aktív.


Más lehet a háttérben csak nem mondja el.


(Na befejezem a magamban beszélést, megint csak ''vekegnék''):

65. Lizy92 (válaszként erre: 61. - Bless the child)
2019. jan. 1. 13:16
Ez is olyan buggyant, mint Ódri. Lehet ugyan az a személy van a két nick mögött. Örültek már pedig vannak..
2019. jan. 1. 13:15

Nem fogok olyan sokáig ''vekegni'', csak most....Majd eltűnök, de ha van fejlemény, ha tudok valamit visszatérek (ha el is tűnök).

Majd arról is beszámolok, hogy végződött 4 hónap után.


A több eset közül hozzájárulnék negatív/pozitív példával.

2019. jan. 1. 13:06

Terveztem elmegyek bulizni, de olyan ideges és stresszes voltam. Se aludni se enni nem tudok.


Amúgy nem Szilveszter előtt ''pattintott le''. Ez olyan...Karácsony után pár nappal történt.


Az hogy van-e új bula, vagy sem...Ezt ő tudhatja, nagyon nem lenne fair tőle ha igen. Nem ilyennek ismertem meg.


Igen, vekegtem...Nézz meg bárkit akinek párkapcsolati válsága van, szerelmi bánata. Persze mind mások vagyunk, bánom nem mentem el bulizni.


Majd bepótolom, máskor is lehet nemcsak Szilveszterkor.

62. lapbarna (válaszként erre: 61. - Bless the child)
2019. jan. 1. 13:02

Nem nagyon voltam tegnap, nem tudom, de hát azért elég beszédes, hogy a pasi szilveszter előtt pattintotta le.

Ott volt már neki az új bula, új buli.

61. Bless the child (válaszként erre: 59. - Lapbarna)
2019. jan. 1. 12:59
Éjjel is itt vekegett? Nem bulizott?
60. Bless the child (válaszként erre: 57. - Lapbarna)
2019. jan. 1. 12:58

Szerintem is


(Miről van szó?)

59. lapbarna (válaszként erre: 58. - Bless the child)
2019. jan. 1. 12:58

Csak sír szegény. Meg vekeng, hogy most akkor wtf.

Pedig azért elég egyértelmű.

58. Bless the child (válaszként erre: 55. - Lapbarna)
2019. jan. 1. 12:57
Mi a kérdés?
57. lapbarna (válaszként erre: 53. - Mandy3020)
2019. jan. 1. 12:56
Simán.
56. Bless the child (válaszként erre: 55. - Lapbarna)
2019. jan. 1. 12:56
Ok
55. lapbarna (válaszként erre: 52. - Bless the child)
2019. jan. 1. 12:55

Tudom, baileys+pezsgő 😂😘

Csaj 27, pasi 47. 2,5 év együtt, külföldön. Pasi azt mondta, szünetet kér.

2019. jan. 1. 12:55

Azt terveztük még ősz óta, még December elején is, hogy félreteszünk egy kis pénzt tavaszra vagy kora nyárra, hogy elmenjünk valami trópusi helyre....


Szerintem ez már kútba ment, meg se kérdezem erről, sejtem mit válaszolna.

2019. jan. 1. 12:50

Na ezen már én is gondolkodtam, ha tegyük fel talált magának másik csajt, vagy pedig csak kinézte magának és ismerkednek, ki tudja neki miket mond rólam.....


Pl. azt hogy régóta nincs köztünk semmi, csak együtt lakunk, de külön költözünk, talán azt is beadta neki hogy mi szakítottunk és csak nekem mondta azt hogy időre van szüksége.


Az is lehet engem is elmondott mindennek, hogy ilyen voltam meg olyan.....


Már arra is gondoltam, nem fogom kivárni ezt a szünetet, hanem inkább szakítok, véget vetek a kínzásnak.


Attól tartok erre azt mondaná. hogy jó....És nem érdekelné. Aztán majd ha írunk egymásnak online, akkor majd ritkán válaszolgat, de inkább nem ír, vagy elolvasta de nem válaszol.....És lehet valaki mással csetel közben, annak meg mindig írogat és válaszol rögtön. Ki tudja....

52. Bless the child (válaszként erre: 51. - Lapbarna)
2019. jan. 1. 12:48

Lényeg? Zanzásítva leírnád?

Még nem vagyok szalonképes

51. lapbarna (válaszként erre: 48. - Bless the child)
2019. jan. 1. 12:46
Ne is mondd! Csak görgettem lefelé, mintha sosem akart volna vége lenni...
2019. jan. 1. 12:45

Azon pedig hogy mennyire igaz vagy sem amit írtam, nem értem miért kell ezen annyit rugózni?


Aki nem hiszi el, ne olvassa, ne szóljon hozzá.


Bárcsak kamu lenne, bár ez csak egy rémálom lenne.....(Ill. az csak nem tudok belőle felébredni).


De sajnos nem az. Ez a valóság. Sajna az ünnepek és az Újév se kezdődik jól, életem legrosszabb Karácsonya és Újéve volt. :-(


Volt párom, szép lakás egy szép helyen, és lehet ezeket elveszítem mind. Büszke voltam rá ezeket elértem.


Némelyik ismerősöm szintén kint él, 4 év kapcsolat után 4 éve házas, van kisgyerek, lakás, vállalkozás....


Én meg elveszíthetek mindent, nekem semmi.


Ismertem a hoxát, nekem is kiadta kereső ha valaminek utána néztem, volt olyan topik amit olvasgattam.


Először regiztem és nyitottam meg topikot.


Nem érdekel ki hiszi el vagy sem, aki tud hasznos tanáccsal szolgálni, annak megköszönöm.


Komolyan azt szeretném, ha csak egy unatkozó emberke lennék aki kitalál történeteket mert nincs jobb dolga.


Bár ha ennyi időm lenne mesemondónak lenni, ezt az időt is inkább arra használnám, hogy pl. a kedvesemmel szervezzek programokat.


De szerintem nem fog hajlani semmi ilyesmire. :-(

49. Lizy92 (válaszként erre: 44. - Banános Zselé)
2019. jan. 1. 12:41
Nyilván erről lehet csak szó. :D :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook