Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom mért nem akar gyereket? fórum

A párom mért nem akar gyereket? (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. 8de751c033 (válaszként erre: 1. - 174749af59)
2011. nov. 7. 11:37
lehet, hogy mégsem szeret téged igazán? én erre tudok gondolni
2011. nov. 7. 11:36
Akkor bűn, ha akarata ellen teszed Őt apává!!!
2011. nov. 7. 11:34
Gyermekként álmokat szövünk arról hogy milyen szép lesz a felnőtté válás. Család karrier szerető férj. Mihamarabb fel akarunk nőni hogy álmainkat teljesíthetjük. Az idő múlásával rá kell jönnünk arra hogy ez nem ilyen egyszerű. Rá találni a szerető férjre már ez problémát okoz. 19 éves voltam mikor találkoztam a párommal 10 évvel idősebb tőlem. Nagy elsöprő szerelem volt két hónap után össze is költöztünk. Két év elteltével vettünk egy lakást eszembe se jutott hogy ne bízzak benne ezért minden az ő nevére került. Egy kis idő után elkezdtem tervezgetni a jövőnket házasság gyerek. De a párom közölte velem hogy nem vesz el feleségül mert nem látja értelmét a házasságnak. Mivel ő már egyszer fiatalon volt házas és elvált rossz élményei vannak ezzel kapcsolatban.Az első kifogás nem a papír tartja össze az embert. Szóba jött a gyerek szerinte túl fiatal voltam hozzá. Évek óta ezen vitázunk. Ha nem akar elvenni megértem elfogadom de már 27 éves elmúltam és még mindig nem akar gyereket most pld. a politikai helyzettel takarózik és azzal hogy nem akar még gyereket pedig már 37 éves. Lakás végett is vitázunk ha vele történne valami nem én örökölnék hanem a szülei kértem tőle csináljunk egy végrendeletet. De ezt is csak halogatja hogy majd de a legjobb beköpése hogy ne akarjam eltemetni még. éjjel nappal dolgozom én is hogy a lakás hitelt fizetni tudjuk és apródonként feltudjuk ujítgatni.De sokszor úgy érzem hogy ő ezt semmibe veszi. Tavasszal rájöttem arra hogy társkereső oldalakon regisztrált és egy nővel levelezgetett mellette egy közös barátunk barátnőjével telefonon beszélgetett a hátunk mögött. A párom szerint túl erőszakos vagyok rá akarom erőltetni az állmaimat és a vágyaimat. Bennem van a hiba? Bűn az ha attól akarok gyereket akit szeretek. Néha azt gondolom el kellene mennem ki kell lépnem ebből a kapcsolatból. De viszont azt is érzem hogy szeret a párom. Miért csinálja ezt velem?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook