Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom kellemetlen helyzetbe hoz engem, tanácsokat várok, segítsetek! fórum

A párom kellemetlen helyzetbe hoz engem, tanácsokat várok, segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
2008. dec. 2. 10:01
rendezz jelenetet...hátha attól észhez tér....
2008. dec. 2. 09:59
Az én párom is szokta nézni a nőket, bár náluk más a helyzet. Nézzük mi a pasikat is, és megmondjuk egymásnak a véleményünket. Mindenféle féltékenység nélkül. :)
20. corinna (válaszként erre: 17. - 86a3fa430b)
2008. dec. 2. 09:57
ez tök jó!!!!!!!!!!!!:)
19. pemete (válaszként erre: 18. - Pemete)
2008. dec. 2. 09:51
Bocs, nem tudok írni, a második mondatba nem hogy kell, ráadásul h nélkül, hanem mert:)
18. pemete
2008. dec. 2. 09:50

Nem értem az ilyen kapcsolatokat! A férfi és a nő nem ellenségek!!! Egy kapcsolat azért van, ogy egymás támaszai, társai, legjobb barátai, és ennél sokkal töbek vagytok egymásnak. Az a párod, akire bármikor, ármilyen helyzetben számíthatsz, és a szövetségesed az életben!!!

Nem pedig egyfolytában szívja a véredet, és az idegeiden táncol. Legalábbis nálunk így működik a dolog.

2008. dec. 2. 09:48

Sziasztok

Szerintem ha egy not bamul kezd el bamulni te is es beszeld meg vele hogy tenyleg milyen jo no csak kar hogy annyi penzt kene ra kolteni hogy ilyen is maradjon

2008. dec. 2. 09:40
Mióta vagytok együtt? A párod mit takar? Férj, barát? Élettárs?
15. Nik23 (válaszként erre: 8. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 2. 09:40

Egy másik fórumban azt írtad, hogy el fogod hagyni a pasidat, hát tedd meg, ez a pasi nem ér meg ennyi bánatot. Ha valaki szeret az nem okoz neked ennyi bánatot.

Így akarod leélni az életedet? Ha igen akkor csak így tovább. Ha most elhagyod és fontos vagy neki, akkor úgy is keresni fog, ha meg nem akkor ettől csak jobb lesz, mert előbb utóbb nem csak nézegetni fogja többi nőt. Szerinted, ha nem vagy vele akkor mit csinál a többi nővel?

14. c0c88e77c0 (válaszként erre: 12. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 2. 09:35
Ezt nem mondod komolyan,igaz ? :)
13. c0c88e77c0 (válaszként erre: 11. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 2. 09:34
biztos vannak jó tulajdonságai,ezt nem is vitatom :) Neked kell mérlegelni magadban,hogy ezen jó tulajdonságok kompenzálják-e azon cselekedeteket melyeket nehezen viselsz el a részéről,ha igen akkor az jó,ha nem, akkor lehet húzni a kapcsolatot, de értelme nem sok van! szerintem legalábbis!
2008. dec. 2. 09:31
Ha nem megyünk sehová akkor nincs gond.Lehet az lenne a megoldás ha soha sehova nem mennénk együtt.
11. 20eebe3d4c (válaszként erre: 10. - C0c88e77c0)
2008. dec. 2. 09:29
Vannak jó tulajdonságai is azért,hisz különben nem lennék vele.De már a kapcsolatunk legelején is ilyen volt,már akkor sem tetszett ez a dolog.Akkor kellett volna faképnél hagyni,persze sosem késő.Arra is gondoltam már hogy egyszerűen csak balfasz hogy nem tudja diszkréten csinálni amit csinál.
10. c0c88e77c0 (válaszként erre: 7. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 2. 09:27

nem semmi :o) nekem ilyen pasi nem kellene az :)


azt írod : "Ordított róla hogy bosszantja az,hogy nem tépkedheti az idegeimet és ez felingerelte"


Neked ez jó ? mármint,hogy abban leli örömét a "kedves",hogy tépkedi az idegeid ? én el nem viselném,az tuti!

2008. dec. 2. 09:25
Egyik alkalommal az egyik étteremben direkt figyeltem más párokat,hogy vajon ott is ilyen e a pasi.És nem.Más párok ahogy együtt voltak,ott a férfi soha nem nézett másfelé.Egyik sem.Csak a partnerére.Szóval...
8. 20eebe3d4c (válaszként erre: 4. - Nik23)
2008. dec. 2. 09:24
Az exeim is megnézték a szép nőket,soha nem volt ebből problémám,mert egyik sem volt olyan gyesznyó,hogy ilyen kirívóan és feltűnően tegye a dolgot.Csak ez ilyen.
2008. dec. 2. 09:22
Nyaralni voltunk a magyar tengernél a nyáron és kimentünk a strandra is persze.A párom azt hitte hogy majd teli lesz a strand jó kis csajokkal és majd széthúzhatja vele az agyamat hogy nézegetheti őket.A valóság az volt azonban hogy a strandon átlagos emberek voltak,nemigazán volt egy műmelles kirívóan jó csaj sem.Ezen úgy felhúzta magát lányok,hogy semmi nem volt jó neki.Ordított róla hogy bosszantja az hogy nem tépkedheti az idegeimet és ez felingerelte.Az is baj volt hogy túl meleg volt,aztán túl hideg volt,aztán szomjas volt,aztán túl sok volt a homok ésatöbbi.A végén már én is bepöccentem és mondtam neki hogy tudom mi a baja.Aztán hogy jól beolvastam a képébe a nyűgjének a valódi okát,egyből megnyugodott.Ekkor jöttem rá hogy szerintem neki az tetszik,ha én idegbeteg vagyok attól,hogy ő stíröl más nőket.Szóval direkt csinálja,mert azt hiszi hogy ezzel kiválthatj a féltékenységet vagy nem tudom.
2008. dec. 2. 09:17
Van egy ötletem,most jutott eszembe.Azt fogom csinálni hogy ha vele megyek valahová,akkor piszokul kiöltözöm,feltűnően és kihívóan.Akkor majd engem is néznek a férfiak és meglátjuk neki hogy esik.Amúgy megnéznek kiöltözés nélkül is,de ezt a párom vagy nem veszi észre az esetek 99%-ban vagy ha észre is veszi,akkor úgy tesz mint ha nem venné észre.
5. sands (válaszként erre: 3. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 2. 09:16
Légy olyan,hogy rajtad akadjon meg a szeme folyton.
4. Nik23 (válaszként erre: 1. - 20eebe3d4c)
2008. dec. 2. 09:15

Olvastam már pár hozzászólásodat, nekem úgy tűnik, hogy nagyon sok gond van ezzel a pasival, nem becsül meg téged. Dobd ki a pasit, ha fontos vagy neki akkor nagyon fog teperni utánad és talán meg is változik, ha meg nem, akkor jó döntés volt dobni.

Hidd el van más pasi a földön akinek te leszel a világ közepe és rá sem fog nézni más nőkre. Biztos fájni fog eleinte, főleg ha te szereted őt, de ezt nem teszi meg veled egy olyan pasi aki viszont szeret.

Én is most maradtam egyedül, de szép fényes jövő vár rám remélem.

3. 20eebe3d4c (válaszként erre: 2. - Pemete)
2008. dec. 2. 09:14
Próbáltam és bár szerintem legbelül eszi a fene olyankor,még is képes megállni hogy közömbösséget mutasson.Azt nemszereti ha engem néznek mások nyálcsorgatva,de a férfiak olyanok sajnos hogy ha egy nő más férfival van,akkor valahogy tiszteletben tartják ezt és nem nézik ki a nőt mellőle.Persze ez a páromra nem vonatkozik.Borzasztó hülyén érzem magam ilyenkor és nem tudom hogy maradjak hűvös és mi a jó cselekedet.Ne vegyem észre?Ez képtelenség mert annyira feltűnően csinálja hogy a vak is észrevenné.Igazából én szégyellem magam miatta ilyenkor,égés mások előtt hogy ilyen a pasim.Mindig elszomorodom inkább egy egy ilyen eset után.
2008. dec. 2. 09:09
Azt próbáltad már, hogy te is csorgatod a nyálad más pasikra? Hátha észhez tér, és rájön milyen érzés neked, amit ő csinál. Próba cseresznye, nem igaz?!
2008. dec. 2. 09:06
Kedves nőtársaim.A következő témát nem nyafogásképp indítottam,hanem hogy okosabb nőtársaim segíthessenek egy problémában,amiben totál tanácstalan vagyok.Bizonyára mással is előfordult már hogy a párja meg megnézett egy csinosabb nőt az utcán.Ezzel nincs is semmi baj,hisz azért van a szemük.Az én páromnál viszont az a helyzet,hogy ő nem megnézi a nőt,hanem majd kiesik a szeme.Szabályosan levetkőzteti a szemével az illetőt,ordít róla a vágyakozás.Ha szóba hozom,akkor a válasz az,hogy nehogy már ne is nézhessen más nőre sem.Tanácstalan vagyok ezzel a kellemetlen helyzettel kapcsolatban.Úgy érzem hogy leblokkolok és képtelen vagyok a helyzetet(a kellemetlen helyzetet) okosan kezelni.Tanácsotokra lennék kíváncsi,ti hogy oldanátok meg anélkül hogy bokán és tökönrúgjátok a pasitokat,vagy hogy cirkuszt csináljatok a dolog miatt.Mi ilyenkor a helyes cselekedet?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook