Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A nemi szerved tisztább lehet, mint a kezed vagy a szád... fórum

A nemi szerved tisztább lehet, mint a kezed vagy a szád... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A nemi szerved tisztább lehet, mint a kezed vagy a szád...

1 2 3 4 5 6 7 8
204. f1e23b97ee (válaszként erre: 202. - Veronika27)
2012. febr. 24. 13:23
Persze, hogy nem volt fogalma , hiszen nem volt televízió, ahonnan ömlesztették volna rájuk a szennyet Most másról sem papolnak csak arról vedd meg ezt vedd meg azt. Valahogy értékesíteni kell a termékeket az eladóknak. Erre a legegyszerűbb, ha rettegésben tartják az embereket.
203. f1e23b97ee (válaszként erre: 201. - Veronika27)
2012. febr. 24. 13:18

Gondolom a Tisztelt fórumozó társunk arra gondolt, hogy a higiénia elhanyagolása következtében a fertőzések miatt csökkent a nemzőképesség.


Én erre válaszoltam.

202. Veronika27 (válaszként erre: 200. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 13:17
Valószínű üknagypapinak meg üknagymaminak fogalma sem volt, mi az az AIDS, meg a hpv és még sorolhatnék rengeteg betegséget...
201. Veronika27 (válaszként erre: 199. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 13:15

"Gondold át legyél szíves még egyszer mit írsz. A putrikban általában nincs az a fene nagy higiénia és akkor még nagyon finoman fogalmaztam és mégis születik majdnem minden családnak 6-8 gyereke."


Biztos bennem van a hiba, hogy nem látom ebben a mondatban a higiéniával való összefüggést.

200. f1e23b97ee (válaszként erre: 197. - Bionet58)
2012. febr. 24. 13:13

Ükapáinknak és ükanyáinknak semmiféle fertőtlenítő szer nem állt rendelkezésre , a legtöbb helyen egyszerű kerti budi volt mégis éltek 80-90 évet.


Továbbá a szántóföldekre sem vittek magukkal sem törlőkendőt sem egyéb más ilyen eszközt, az ebéd előtt jó, ha a kezüket leöblítették egy kis csapvízzel, amit a ceglédi kannában magukkal vittek. Mégsem lett semmi bajuk. 80 éves korukban olyan egészségesek voltak, mint a Hoxa fórum összes felhasználója együtt véve, pedig itt mindenki most pisilés előtt, alatt és utána is kezet, a nemi szervről nem is beszélve.

199. f1e23b97ee (válaszként erre: 197. - Bionet58)
2012. febr. 24. 13:08

Gondold át legyél szíves még egyszer mit írsz. A putrikban általában nincs az a fene nagy higiénia és akkor még nagyon finoman fogalmaztam és mégis születik majdnem minden családnak 6-8 gyereke.


Akkor ez hogy van?


A szervezetünk pedig pont az ilyen túlaggódás miatt gyengébb. Megpróbálunk magunknak mindenhol steril körülményt kialakítani, majd ha jön egy kis bac és ilus a szervezetünk egyáltalán nem lesz ellenálló.

198. bionet58 (válaszként erre: 195. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 12:54

Igen ezt így gondolja a többség. Szidva a saját sorsát tudatosan alakító kissebbséget.


Evvel nem arról van szó, hogy túl kell aggódni, hisz az aggódások nagy része felesleges. Pusztán csak arról, ami egy mozdulattal elkerülhető azt tegyük meg.

197. bionet58 (válaszként erre: 194. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 12:51

Igazad van, jobb inkább veszekedni az ember párjával baj esetén, szidni az orvost, a politikát, okolni mindenki mást a rövid, beteges, kurta, furcsa életért mint saját magunkat.


Tudomásul kell végre venni, hogy már sokkal gyengébb a szervezetünk mint 100. évvel ezelőtt. No meg azt, hogy útban vagyunk, hiszen sokan vagyunk a földön. Táhát vannak akik nagyon örülnek az ilyen felfogásnak.


És persze 100. évvel ezelőtt ezek a kütyük sem voltak, amik mára a nagy rohadt fejlődésnek a csodás egészségügyi sorscsapásává vált.

Igaza van az előttem szólónak abban, hogy a te dolgod, mit csinálsz saját magaddal. Viszont csak sajnálni tudom azokat a nőket, gyerekeket, akik ilyen felfogású férfi társaságában élnek.


Vígasztaljon, vagytok igen sokan. Haltok is meg bőven, hiszen a férfiak átlagéletkora a rövidebb. Hát vajon miért? A nőknél mindig volt egy kicsit nagyobb odafigyelés mindenre, és az már több évet jelentett eddig is.


Ja és persze a nemzőképesség vajon miért csökken évről évre? Boldogságára a háttérhatalomnak akik minél előbb 500.millió embert akarnak a világon.

196. Veronika27 (válaszként erre: 195. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 12:44

Igen, valóban ebben igazad van.

De nem minden embernek egyforma az immunrendszere, sőt nagyon sokaké születéstől fogva hibás.

Pl. én régebben mindent elkaptam, legyen az nőgyógyászati dolog, vagy csak egy egyszerű megfázás. Szóval nekem egyáltalán nem volt mindegy, mennyire ügyel a higiéniára a partnerem vagy azok, akikkel együtt éltem.

Amit lehet, azt védjük már ki. Amit meg nem, azzal úgysem tudunk mit csinálni.

2012. febr. 24. 12:38

Ez az egész kicsit nekem ahhoz a meséhez hasonlít mikor az egész család sír, hogy mi lesz akkor, ha a meg sem született kisgyerekre a malomkő ráesik és agyonnyomja.


Bárhogy védekezik az ember, ha valami meg akar történni akkor megtörténik.

194. f1e23b97ee (válaszként erre: 193. - Veronika27)
2012. febr. 24. 12:36

Ha így vesszük, jobb ha ki sem megyek az utcára, mert ott is érhet bármi.


Bezáratom magam majd egy steril szobába és ott élem le a hátralévő életem.


Távirányítóktól, klaviatúráktól, és mindentől távol.

193. Veronika27 (válaszként erre: 192. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 12:31

Távírányító is a csoportba tartozik :)

De nekem mindegy, mit csinálasz a "pöcsöddel".

192. f1e23b97ee (válaszként erre: 191. - Veronika27)
2012. febr. 24. 12:27

Ha valahonnan hazamegyek, akkor az az első megmosom a kezem. De ha csak otthon ülök, tv-t nézek és érzem feszengeté húgyhólyagom, akkor nem fogom lefertőtleníteni az egész testem egy pisilés miatt.


Különben pedig én ezt az egész dolgot túlzásnak érzem , mint már leírtam egy korábbi hozzászólásomban. Az alapvető higiéniai szabályokat tartsuk be, de a többit teljesen felesleges dolognak tartom.

191. Veronika27 (válaszként erre: 190. - F1e23b97ee)
2012. febr. 24. 12:20
"ha olyan helyen jártam..." Milyen helyen? Bőven elég, ha megfogod a kilincset vagy a billentyűzetet, netán az autód volánját. Nem egy kutatás volt már arról, mely helyek hemzsegnek legjobban a baciktól.
190. f1e23b97ee (válaszként erre: 187. - Bionet58)
2012. febr. 24. 12:11
Ha olyan helyen jártam az az első, hogy megmosom a kezem ez természetes. De egy pisiléshez csak ne kelljen már frakkot vennem a pöcsöm tiszteletére.
189. Veronika27 (válaszként erre: 188. - C1bd61610d)
2012. febr. 24. 12:08
Mondjuk lehet magadnál tartani fertőtlenítős oldatot (nekem van picikében, elfér bőven a zsebben), vagy kendőcskét.
188. c1bd61610d (válaszként erre: 187. - Bionet58)
2012. febr. 24. 12:07

Jó de én favágó vagyok.

Most húzzak magam után zsinóron egy mobil WC-t?

2012. febr. 24. 12:04
Érdekes ha már a nők is tulzásnak tartják a vizelet előtti, és utáni kéz, illetve nemi szerv tisztítását. Akkor mit szoljanak a férfiak. A cikk ugyanis arról szól, hogy a nemi szervükkel sok gondot idéznek elő a párjuknak, hiszen a mindenfélét összefogdosott kezükkel fogják meg a nemi szervüket, vizelésnél, és hiába az esti fürdés, bizonyos fertőzések, gombás betegségek már megkezdték áldásos tevékenységüket, és így egyenes az út a tovább fertőzéshez. Tehát a férfiaknál a vizelés előtti kézmosás még fontosabb mint az utáni. Ami meg a kutya, macska nyalogatását illeti, tökéletesen igazad van, rendkívül fertőzésveszélyes, és egészségtelen, gusztustalan. A gyerekét pedig mindenki saját belátása szerint teszi beteggé, beálva abba a sorba, amit egyébként is az élelmiszer, és a gyógyszer lobbi oly nagy elánnal tezs. Mit is? Tudatosan népességcsökkentésre játszik, profitszerzés mellett. Mindent elkövetve azért, hogy már pici baba kórtól az egészségtelen termékeire legyen költve, majd a gyógyszerekre minél előbb, ugyanis az dupla profit, és egy bizonyos idő után jöhet a halál. Elvégre sokan vagyunk a földön, és a széndioxin kibocsátást csökkenteni kell. Hát így kedves honfitársaim, csak álljatok be a sorba. Keressétek a pénzt, arra, hogy beteggé tegyétek már a kisgyerekeket, és utána arra, hogy az orvosra, és a gyógyszerekre, majd a t...re költsétek. Mindezt önként és dalolva. Hát ez is oka a népesség csökkenésnek, meg a depressziónak.
2012. febr. 24. 10:19

én egy szupermarketben dolgozom, egy mosdonk van a vevőkkel.. És annyian de annyian olyanok, hogy mielött bemennek se mosnak kezett, igaz, ahogy írta a fórumindító, nekünk elég egy papír , nem úgy mint a férfiaknak, de miután kijönnek SE mosnak kezett. Van aki teljesen simán kimegy úgy,van aki csak megnyitja egy kicsit a csapot alátezi a kezét, és már zárja is el, és megy kifele a boltba fogdossa a kenyeret...

És nem csak fiatalok, hanem középkorú nők is.

És hát lehet tudni milyen piszkos a női wc. :D Undi :)

185. Veronika27 (válaszként erre: 182. - 4ecb5c1130)
2012. febr. 24. 10:09
Jogos. Szerintem sem való lakásba a kutya.
184. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 182. - 4ecb5c1130)
2012. febr. 24. 09:44
Engem meg kiröhögtek, amikor popsitörlővel törölgettem a kutya, macska fenekét:))
183. Csipkerózsika (válaszként erre: 182. - 4ecb5c1130)
2012. febr. 24. 09:42
Ha elég rostot fogyaszt az ember, akkor nem "keneget" semmit sehova, a wc papíron sem marad semmi, mert olyan a végtermék halmazállapota... Kutyánál ugyanez a helyzet, bár ettől még én sem értek egyet a lakásban történő kutyatartással.
2012. febr. 23. 23:55

Teljes mértékben igazad van kedves cikkiro. Viszont nálunk seggmoso is van. Mikor megtörlöd magad nagy wcés után papirral,lehet lejön a nagyja,de marad is boven,amit ossze vissza kenegetsz magadon. Ezért kell,söt muszáj minden wc és és pisilés után megmosni magunkat alulrol. Meg számos oka is van,denem irom le.


Itt inkább az a fura,ha már higié ia,de nem ide tartozik,fujongunk,ha egy ember kop az utcán,de mikor a cart veszi fel a kutya után az ugye nem undorito,vagy leviszik azt a kis korcsot sétálni,hugyozik,carik,felmegy a lakásba és leul a kanapéra,fotelra,de akár a szonyegre is. Vagy nyalogatja a hátsoját és a nemiszervét aztán megy puszit adni a gazdinak,vagy a babának,mert az milyen CUKi dolog......stb,stb a sor végtelen

181. Ncilány (válaszként erre: 180. - Veronika27)
2012. febr. 22. 12:04

Első két szakasszal egyet értek.

Az nálunk is előfordult, otthon, és a nagymama adott neki így sárgarépát azt hiszem. Épp észrevettem mikor, nem örültem neki. Még jó hogy otthon volt, nem idegen helyen.

Nem szívbajos az ismerősöd. Nem is gondolnánk, mennyi minden dolog zavarhatja a másik " ízlését ".

2012. febr. 22. 11:30

Pisilés utáni mosdást én is túlzásnak tartom, de "nagydolog" után nedves törlőkendő normális szerintem. Sőt, alap kellene, hogy legyen!

WC-t heti szinten fertőtlenítem belül, kívül is fertőtlenítős tisztítókendővel törlöm át.

Szerencsére a férjem a pisilést is ülve intézi, így nincs az, mint anyósoméknál, hogy a wc melletti mosógép oldala tiszta sárga a kicsapódó húgytól.. Fujj!

Utána mindig kezet mosok, meg úgy általában minden után, ezért is van eléggé száraz bőröm a kezeimen.


Ja, a legjobb eddig az volt, mikor egy ismerőssel és a picijével beültünk egy cukrászdába és anyuka először megrágta a kaját, aztán adta a pici szájába...

179. c1bd61610d (válaszként erre: 154. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 21. 21:03
Ööö...mire gondolsz? Teniszkönyök?
2012. febr. 21. 20:23
Bocs: egy masik no koszos szajaba tette, igy akartam irni:)
177. f758a7200f (válaszként erre: 176. - Bionet58)
2012. febr. 21. 20:22

Hat errol az jut eszembe, hogy vegeredmenyben sosem lehet megtudni, hogy tenyleg megcsalt-e, mert a fertozest a koszos kezevel is okozhatta de okozhatta az is hogy egy masik no (koszos)szaja okozta, nem?:))))


Topik cime: nemi szerv tisztabb mint kez vagy szaj...

176. bionet58 (válaszként erre: 31. - F1e23b97ee)
2012. febr. 21. 19:45
Ezzel eléggé eltértél az eredeti témától. Mert ott arról van szó, hogy a nemi szerven keresztűl olyan fertőzést terjeszthetnek különösen férfiak a partnereiknek, ami sok esetben veszekedés, válás a vége, álmeggyőződéssel arról, hogy megcsalták őket.Továbbá a száj piszkosabb, fertőzőttebb mint a nemi szerv, és nem célszerű, sőt ........... a gyerek cumiját, és egyéb tárgyait a szájba venni.
175. bionet58 (válaszként erre: 17. - MelisUK)
2012. febr. 21. 17:50
Szerinted a vesének mi a dolga? Nem a tisztítás? Na hát ha az, akkor igen is, hogy a vizelettel baktériumok távoznak. Az is tény, hogy aki elég tiszta folyadékot iszik, akkor a vizelete víztiszta. De ez NEM azt jelenti, hogy nincs benne baktérium, amit a vese kiválaszt és ürít.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook