Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A mosógép kiszakítja a ruhákat, mi okozhatja? fórum

A mosógép kiszakítja a ruhákat, mi okozhatja? (tudásbázis kérdés)


7. jucika33 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2021. ápr. 9. 06:47
Nem tudom, hogy ilyesmire jár-e garancia, de majd utánakérdezek.
2021. ápr. 9. 06:46

Kiegyensúlyozást nem tudom hogy kéne. Összevissza kirándul centrifugálás közben. De most már a garanciális szerelésnek utána fogok nézni, csak idáig annyi egyéb bajom volt, hogy a mosások után meg is feledkeztem róla.

Valóban olyan, mintha nekinyomná a guminak. Én is erre tippelek.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2021. ápr. 7. 21:57

Jól ki van egyensúlyozva a gép?

Másik lehetőség, hogy a dob valahol sérült - csere.

2021. ápr. 7. 20:41
Nem kizárt, hogy dobcsere lenne a megoldás. Jó pár éve Whirlpool mosógéppel jártam hasonlóan. Négyszög alakban sarkosra tépkedte időnként a mosott holmit. Kártérítést és dobcserét kértem.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2021. ápr. 7. 20:00
Nincs arra még garancia?
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2021. ápr. 7. 19:59
Miért nem éltél a garanciával? Ez nem normális, hogy így "mosson". Ha nekem lenne ilyen problémám, akkor mosózsákba tenném a ruhákat, más nem jut eszembe. Vagy hívj szerelőt. Lehet nem áll jól a dob, és pörgés közben a tömítőguminak nyomja a ruhákat.
2021. ápr. 7. 19:43
Van egy előltöltős Indesit mosógépem, ami másfél éves. Új kora óta rendszeresen, pár mosásonként egy ruha a kukában végzi. Olyan folt és szakadás lesz rajta, mintha valami guminak nyomná és ott tépné el. A régi 17 évig működött, soha nem csinált ilyet. Vigyázok, hogy ne pakoljam tele, hátha az a baj, de nem jöttem rá a megoldásra. Van valakinek hasonló gondja, esetleg megoldása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook