Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A málnalevél teán kívül érdemes-e homeopátiás gyógyszert szedni a 36. héttől? Miket és milyen arányban? Szülés alatt? fórum

A málnalevél teán kívül érdemes-e homeopátiás gyógyszert szedni a 36. héttől? Miket és milyen arányban? Szülés alatt? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. Klauka_ (válaszként erre: 8. - Zsanna_85)
2013. jan. 5. 20:15
Szívesen. Mit lehet tudni rólatok? Hányadik hétben vagy? Első gyermek? Kisfiú? Kislány?
8. Zsanna_85 (válaszként erre: 7. - Klauka_)
2013. jan. 5. 20:13
Köszönöm a tanácsot!
2013. jan. 5. 20:08

A szülés megindulása előtt semmit nem ittam, ettem. Amikor megkezdődtek a fájások, akkor homeobogyóztam negyed óránként felváltva. 4-5 óra alatt teljese kitágultam, nekem sokat segített.

2 féle homeobogyó van szülésre, 700Ft körül van egy doboz, tehát ez összesen 1400Ft beruházás.

Szülésznőm szerint ha használ, akkor a vajúdás megindulásakor elkezdve is használ, nem kell a 36. héttől. Málnalevél teáról azt tapasztalta, hogy valóban gyors szüléshez vezet, de a teázók gyakran túlhordják a babcit.

6. Zsanna_85 (válaszként erre: 3. - Vikucka)
2013. jan. 5. 20:00
Igazából arra lennék kíváncsi használ-e valamit a vajúdásnál, esetleg könnyebb, rövidebb a tágulás stb..tapasztalatokat aki már szedett ilyeneket. Mert egyébként a málnalevél tea még megfizethető, de a homeos cuccokra nem biztos hogy megéri áldozni..
5. Zsanna_85 (válaszként erre: 2. - Bd55e3f068)
2013. jan. 5. 19:57
Magatartás & Protokoll óra, egyenlő arányban. Önbizalomtablettát mindenképp szedj a kommentelés alatt is!
2013. jan. 5. 19:57

Én szedtem, de így is nagyon nehéz és hosszú szülésem volt. Még szülés alatt is szedtem.

Meg szülés után az arnicát mint érösszehúzót.

2013. jan. 5. 19:52
Totál laikus vagyok ebben, de most a szülést akarjátok meginditani ezzel?
2013. jan. 5. 19:37
Szülés & ötórai tea, two-in-one arányban. Levegőt mindenképp szedj a szülés alatt is!
2013. jan. 5. 19:29
A málnalevél teán kívül érdemes-e homeopátiás gyógyszert szedni a 36. héttől? Miket és milyen arányban? Szülés alatt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook