Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A mai gyerekek miért ilyenek? 11évesen némelyik gyerek olyan felnőtt akar lenni... fórum

A mai gyerekek miért ilyenek? 11évesen némelyik gyerek olyan felnőtt akar lenni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. dec. 30. 12:02

sziasztok! 21 éves vagyok,, előrebocsájtom... szerintem én voltam az utolsó korosztály aki még igy-ugy normálisan nőtt fel. Engem felháborít ahogy a nálam 3-6 évvel fiatalabbak viselkednek.

Lehet sokan fogtok ellenkezni, de szeritnem a rendszerváltáskor kezdődött el a változás. Addig hatalmas nagy cenzúra volt, nem jelenhetett meg akármi a sajtóban, és a médiában. Nemvolt az nyíltam mint most. Szerintem azóta változott nagyot a világ... (még mielőtt kinevetnétek, tudom, hogy a rendszerváltozáskor születtem, de hallomásból, és egyéb forrásokból gondolok erre) :)

4. sorceress87 (válaszként erre: 2. - 7ed48e33ee)
2009. dec. 30. 11:59
Velem többször is előfordult, h 10 év körüli gyerekek leszólítottak, h menjek már be a boltba, és vegyek nekik cigit, mert nekik nem adnak. Én mondtam h nem veszek, erre elkezdtek anyázni meg mindenféle ocsmányságot kiabáltak utánam. Ez nem normális.
2009. dec. 30. 11:56
Én is emiatt vagyok kétségbe esve, mert ha lesz gyerekem, hiába akarom jóra nevelni, ha mindenhol (tv, rádió, iskola, haverok...) csak a rosszat látja...
2009. dec. 30. 11:56
Néha megyek az utcán és látom 10 akárhány éves gyerek cigizik...ez nem normális....a szülő hol van???Egyesek minek csinálnak gyereket?? Ha nem tud nevelni, tanítani??
2009. dec. 30. 11:53

Sziasztok!

elkeseredtem nagyon,és megmondom őszintén, szeretnék gyermeket, de megkérdezem magamtól minek??

Azért, hogy a gyerekem már 11 évesen kis felnőtt legyen? Párom huga 11 éves...kérdezem tőle mit hozott a Jézuska?? erre ő nevet ti mi még így hívjátok??? Kérdi????Én 11 évesen hittem a Jézuskában a Télapóban....sőt 31 évesen is tudok örülni a Télapónak a Jézuskának....a mai gyerekek fásak, nem érdekli őket semmi....sok gyermek 12 évesen már túl van sok dolgon...szerintetek hova vezet ez a nagy fejlődés???Mi lesz ezekből a mai gyermekekbőL

Érdemes szülni? Igaz nevelés kérdése minden....de ennyi buta szülő lenne akik nem foglalkoznak a gyerekükkel??? Ha megkérsdem párom hugát mit csinálsz? válasz-SEMMIT ez a válasz...és olyan dolgokat ír ki msn-re hogy uncsi az élet meg hasonlók!! El keseredtem mi lesz a mai gyermekeből ha már gyerekként agresszivek, deviánsak stb.....Akinek nem inge nem veszi magára én ezt látom sajnos, vagy ti is találkoztatok ilyen gyerekkel?

Remélem írtok sokan.....:-)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook