Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A magyar tanár lelki terrorban tart mindenkit! fórum

A magyar tanár lelki terrorban tart mindenkit! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. szept. 26. 16:18

Először a járható utat: panaszt tenni ahol lehet.

Csak azután média. Nem is biztos, hogy ők rákapnak. Nincs benne testi erőszak, vagy szexuális zaklatás.

2011. szept. 26. 16:16

Persze,hiszen még tanuló én mondjuk nem néztem a korát az adatlapján!Segítséget kért nem?Vagy valahol kérte hogy oltsátok is le?Hmmm nem láttam ki írva!:-)))Lehetséges szemüveg kell!:-)Én kérek elnézést!


Szerintem!Média!A direkt rosszindulatú embereket meg tojd le!:-)Mindenki nem lehet magyarból profi!:-)Unalmukban pedig jobb ez nekik ha már ésszerű tanácsokra nem telik!

Sok sikert!Cupp

2011. szept. 26. 16:10

Lehet, hogy mégiscsak a tanulás lenne a megoldás? Inkább arra kellene energiát fordítani, mint arra, hogy ellenfeszültök neki.

Nekünk a matektanárunk volt nagyon kemény, de visszagondolva a matekot igazán megtanultuk. Ja és azóta sem kellett sehova egyetlen függvény sem;) Viszont nektek lehet, hogy pár év múlva jó lesz beszélgetni a Tartuffe-ről, Bán Bánról... szegényebb senki nem lesz tőle...

21. Miramira77 (válaszként erre: 16. - Mistakenstar)
2011. szept. 26. 16:10

Nem tudjátok kikészíteni. Erre megy!

Utána jönnek majd a szaktanárik. A mi beánkat, tudomásom szerint 8 éve próbálják kikészíteni...

20. Miramira77 (válaszként erre: 4. - Mistakenstar)
2011. szept. 26. 16:06

Lehetnek még rokonok! XD

Nekem is volt egy ilyen tanárom, azért gyanakodtam egyezésre.

Voltunk "hülye libák, funkcionális analfabéták, ostobák, bunkók, tudatlanok"

Váltig állította, hogy az én nézésemmel kábítani lehetne a marhákat a vágóhídon.

Én mindíg ötös voltam irodalomból nyelvtanból, és Engem majdnem megbuktatott.

2011. szept. 26. 16:02
unintelligens* jav
18. Szerénke83 (válaszként erre: 16. - Mistakenstar)
2011. szept. 26. 16:01
Nemcsak, hogy uninteligens, de elég éretlen is a hozzállás...
17. 9536810fa1 (válaszként erre: 16. - Mistakenstar)
2011. szept. 26. 15:58
"...előbb készítem ki őt, mintsem ő minket!!" ... ez nem kellett volna... hm... elég csitris megnyilvánulás volt. :)
2011. szept. 26. 15:58
Nagyon Köszönöm a választ! Szerintem mindent bevetünk, mert ez nem lehet bírni...! :\ Én nem fogom hagyni, hogy az osztálytársaimat teljesen kikészítse.. előbb készítem ki őt, mintsem ő minket!! utálom az ilyen embereket .. ahelyett, hogy elmenne nyugdíjba.. itt szórakozik másokkal..
2011. szept. 26. 15:57

Megverni a tanárt?

Khm, rendkívül intelligens megoldás...

14. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Mistakenstar)
2011. szept. 26. 15:57

1. A magyar nyelv tudása igenis, hogy mindenhova kell... alap! :)


2. Amit leírtál, írd le levélbe... írjátok alá (a szülők), adjátok be az igazgatónak, azzal, hogy amennyiben nem foglalkozik érdemben a problémával, az ügyet tovább adjátok a jegyzőnek, 30 napon belül valamit kell nyilatkoznia, ha nem akkor megküldeni a levelet a jegyzőnek is ajánlottan, tuti valami lesz.

Fel kell vállalni a problémát, és a következményeket mindenkinek... diáknak, pedagógusnak egyaránt, és nem folyosószinten pusmogni.

13. k_nm
2011. szept. 26. 15:56

nekem is a média lenne az ötletem, már ha tényleg olyan szar a helyzet


Bár...attól függ, honnan nézzük. A mi tanárunk is szigorú volt, volt olyan, hogy egy fél óra alatt végigment a névsoron, és mikor végzett, újrakezdte...aznap 60 db karót osztott ki. Szar napja volt...És ö irodalmat, nyelvtant, törit és filozófiát is tanított...és túléltük. Akkor marhára nem így gondoltuk, de azoknak, akik az ö kezei közöl kerültek ki, elég jó a fenti 4 tantárgyból az általános müveltségük. Íratott ö olyan röpdolgozatot, hogy 30 kérdés 30 jegy ha épp olyan kedve volt, tette mindezt úgy, hogy aznap írtunk nála témazarót is...voltak nálunk is, akik idegileg ki voltak borulva, utálták a tanárt, mint a szart (az osztály 70 %-a, mert a 10 humán tagozatos szerette), az iskolában terroristaként forog közszájon, aztán megis, érettségi után nem sok olyan ember van, aki nem köszöni meg, hogy tanította...persze, lehet, nálatok nem ez a helyzet

12. alidamolnar (válaszként erre: 7. - Diilke)
2011. szept. 26. 15:55
Ilyen lehetőség tényleg van, ismerősöm lányáéknál a fizika tanár csinálta ezt, és a szülők összefogtak, aláírást gyűjtöttek, és kérték a leváltását, vagyis más tanárt kapott az osztály.
11. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Mistakenstar)
2011. szept. 26. 15:55

Ilyen esetben a város jegyzőjéhez lehet fordulni,többen fogjatok össze szűlőkkel és tegytek panaszt,illetve az Alapítványnál párhuzamosan.

Ennek ez a menete. Város jegyzője illetve maga az alapítvány ami az iskolát működteti.

2011. szept. 26. 15:53
jav:felemel
2011. szept. 26. 15:53
Magyar tanár létére minősíthetetlen a beszéd stílusa.A viselkedése is!
8. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Mistakenstar)
2011. szept. 26. 15:53

Az én töritanárom(férfi),ha nem rajta van a 2 szemed,simán odavágja totál erőből a kulcscsomóját,felenged a hajadnál fogva,vagy a krétát lövi neked :)

Le sem merem a szememet venni róla,ezért egész órán nekem beszél!Sőt ha valamin mosolyogtam,azt mondta,kicsit több komolyságot! :)

2011. szept. 26. 15:52
Kérvényezni tudják a szülők és diákok összefogva a vezetőségnél a tanár leváltását. Nem feltétlenül a nyugdíjba küldést, egyszerűen adja le a csoportot...
2011. szept. 26. 15:50
Vagy ha az igazgató is tehetetlen, a fenntartónak...
2011. szept. 26. 15:49
Egy javaslatom van (tapasztalat): megemlíteni a kedves tanárnőnek illetve főként a feletteseinek, h esetleg a médiához fordultok....félnek ettől, mint a tűztől...ha ez sem segít, akkor semmi...:O
4. mistakenstar (válaszként erre: 3. - Mistakenstar)
2011. szept. 26. 15:47
ja bocsi.. nem jóra válaszoltam. Bocsi csak ideges vagyok meg minden.. nem amúgy K. Éva a neve..
3. mistakenstar (válaszként erre: 2. - Miramira77)
2011. szept. 26. 15:46
nem , ez J. Betti csak nem akrtam az ő nevét kiírni.. mert nem szeretem a valódi neveket ilyenkor használni.. :\
2011. szept. 26. 15:44
Telljesen véletlenül nem K. Bea nevű a tanárnő? (teljes nevet nem írhatok ki, ez az itteni szabályzat)
2011. szept. 26. 15:42

Hát hol is kezdjem.. megpróbálom érthetően leírni!


9.-ben történt még ,hogy év elején a "gólyáknak" a tanárok jöttek bemutatkozni stb. Nem tudtuk, hogy magyarból mi fog ránk várni, amíg nem hallottuk amiket a végzősök mondtak a magyar tanárról, akit mi is kaptunk.Mi csak viccnek fogtuk fel. Még az első 2 hónap laza volt, kivéve azt amikor jöttek át az évfolyamtársaink, és kérdezték, hogy ki az a Ági ? (pl.) Elsőnek meglepődtünk, hogy mit szeretnének tőle majd közölték vele, hogy a tanár elmesélte nekik, hogy Ági hangja nagyon ingerli, mert nyávogós, ezért kifogja buktatni év végén. (Hihetetlen, de ez tényleg igaz!!! ) A lányt se kellett félteni.. nem egy besz*ri lány volt, ezért számon kérte a tanárt az meg ott mentegetőzött.


Tavalyi évben egész végig kaptuk tőle az oltást, hogy senkik vagyunk, és el lehet menni szakmunkásképzőbe.. meg , hogy agyilag zoknik vagyunk meg lelki toprongyok.. és még ő van felháborodva, ha nincs "partnere" magyar órán.. ezek után, hogy folyamatosan szívózik velünk, mindennek elhord minket stb.. én nem csodálkoznék, ha senki nem merne jelentkezni az óráján, mert természetesen a rossz hozzászólásért is ad mínuszokat.. és ő akár 1 nap alatt megoldja azt is, hogy dupla 1-est kapjanak bizonyos emberek. A poén az, hogy már nyugdíjba kellene mennie, de nem akar! Azt mondta végig akar vinni minket, de mi ezt nem bírjuk!! Osztálytársam szó szerint remeg magyar órákon... :\ mert ő olyan szinten nem bírja.. :\

A poén, hogy szülőikre se jön be, mert egyszer a szülők már megakarták verni.. mert rengeteg panasz volt a tanárra. Majd egyik szülő egyszer külön beszélt a tanárral.. másnap a srác (Gábor) jól megszívta.. félévig szivatta.. elővette a naplót ,idézem: "na nézzük kinél nyílt ki a napló.. áhh csak nem Gábornál?!" és magyar órákon legtöbbször ő felelt..


Az a baj főként, hogy a magyar tanár szerint az irodalom és a nyelvtan nagyon kelleni fog továbbtanulásál, de szerintem ez attól függ ki milyen szakra megy. Már nem azért, ha nem humán szakra megyek, hanem infóra, akkor a büdös életbe nem fog kelleni a Tartuffe, vagy a Bánk-Bán, vagy akár a klasszicizmus.. amit ő szóról szóra bemagoltat velünk, ha nem tudod 1-es, és még feltesz utánna pár kérdést, amire 3-ával adja a mínuszokat! És egy óra alatt tádámm.. 2db. 1-es aztán jön azzal, hogy miért nem lehet tanulni... már nem azért felad 40 oldalt, és magold be, de még ha azt tudod is, akkor is max a 2-3-od van meg,mert olyan nyakatekert kérdéseket ad fel.. meg szerinte használjuk a latin szavakat, mert azok nem szitokszavak.. Mai nap is dogát írtunk.. hát túl sok jó jegy nem született belőle.. utánna szivatta megint az osztályt.. kijött 4 embernek az 1es..


Kérlek, aki tud segítsen! Az osztályfőnöknek is panaszkodtunk, de nem tud semmit tenni.. szerinte viseljük el, de ezt a lelki terrort nem lehet.. Az igazgató se tud főként azért, mert alapítványi suli.. és ha nem ők vették fel ,akkor őt is kirughatják, ha rendezkedik... Amúgy meg úgy bánik a gyerekekkel, mint egy utolsó senkikkel, akik semmire nem viszik az életben...


Tudom , hogy ez így hihetetlennek tűnik, de higyjétek el, hogy van sajnos ilyen, és az embert lelkileg nagyon tönkre tudja tenni...


Valahol van valami szövetkezet, vagy valami amivel nyugdíjba lehet küldeni, kiiktatni stb., vagy mit csináljunk? Már a szülők is mondták, hogy fogjunk össze, vagy valami.. már nagyon nem bírjuk.. Anno 4es voltam irodalomból, és most örülök, ha megvan a 2es.. :| és nemcsak én vagyok ezzel így! :| És nem csak a mi osztályunk!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook