Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Konyhafőnök - Visszavágó 9 fórum

A Konyhafőnök - Visszavágó 9 (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
274. Szasza4 (válaszként erre: 272. - Piroska52)
2019. dec. 1. 18:58

Én sem tudom kinek drukkolok?! :D

Csak azt tudom, hogy kinek nem! :DDDD

273. Szasza4 (válaszként erre: 271. - Napsugár8)
2019. dec. 1. 18:57

Nekem sem tetszett amit csinált Laci a rántott combbal!

Tetszett viszont, hogy Jenő is jól megmondta neki, pofátlanság volt a combot tálalni, mert nem az volt a feladat! Laciban nagy az "akarat", sokszor az sem jó.

Ha tojásos feladat lesz, remélem tudni fogja, hogy aki szereti a tojást, nem biztos, hogy tojni is tud?! :DD


Róka Adrival kapcsolatban nekem tetszett Jenő hozzáállása. Mivel a férjjel, Kabát Petivel jó barátságot ápolnak, Jenő nem vette be a csapatába Adrit.

Megmondta, nem akarja, hogy elfogultsággal vádolják majd. Így került Ákos csapatába Adri. 

2019. dec. 1. 08:40
nem tudnám megmondani kinek drukkolok,mert tuti az esik ki legközelebb,
271. Napsugár8 (válaszként erre: 270. - Szasza4)
2019. dec. 1. 07:49

Ákos direkt megmondta Lacinak, hogy fel ne tegye a rántott combot erre az új feladatra, mint bizonyítást, mert agyonvágja vele a tálalást. Laci ennek ellenére mégis odapakolta, bizonyítva hogy tud ő cs.combot rántani. Ez a verseny nem arról szól, hogy amit előzőleg elbaltáztam, azt majd a következő lépcsőfoknál ugrom meg.

Én azt hittem, hogy rögtön kiejtik.

Ez a Róka Andi nekem sem szimpi, de valamiért nagyon támogatják. Az Enikő szimpatikus kis csaj. Teót én is kezdem megkedvelni.

270. Szasza4
2019. nov. 30. 22:34

Visszanézve a pénteki adást, Rippel Feri jutalma lett, hogy bejutott a középdöntőbe és a társait a karzatról nézhette. Az első körös teljesítmény alapján csatlakozhatott Róka Adri. (Aki egy más műsorból kifolyólag nekem roppant antipatikus. Attól még főzhet jól)

Domonkos Laci nagyon meg akart felelni, de hiányos, nem igazán mutatós tányért vitt ki első körben. A másodikban nagy akarással, de tányérja még rosszabbra, parasztosra sikeredett!  Első perctől ez jellemezte tálalását, de az ízeitől meg elájultak?!

Győző buggyantott tojása nem aratott sikert.Jól főz - mondták a séfek -, de lassan halad a cél felé. 

András mindkét alkalommal humorral, jó kedvvel hidalta át a tányérján lévő hiányosságokat.

Enikő két alkalommal is mutatós, szép tányérokat vitt ki, némi hiányossággal.

Fruzsi "láma-álma" nevű kompozíciója elfogadható volt  Majd a kistányéron kivitt "anyaghiányos" étele szinte, értékelhetetlen volt.


A fentiek ellenére Domonkos Laci (BK Attila) és Varga Győző (IHMirigy) került a kieső zónába.

A zsűri nem tudott dönteni a kieső személyéről, ezért újból versenyeztette őket, padlizsánkrém erejéig. Laci jutott tovább. Szerintem igazságtalanul.  Győzőben több volt, mint Laciban. Fruzsi a hebrencskedésével és Zé nyomásával középdöntős lett.

Fruzsi helyett, Nyári Diának kellene még versenybe lenni, de nem így lett. Nem tetszik nekem sem, hogy Fruzsinát  Fördös Zé mindig tovább rugdossa!

Viszont óriási meglepetés számomra az ÉNB két szereplője András (Bécy) és Gábor (Teo). A sorozatban nagyon antipatikus a karakterük. Itt viszont remekelnek. Azt hittem, csak bohóckodni fognak, és hamar kifognak esni a műsorból. András akár a döntőig is eljuthat, szerintem.

269. Napsugár8 (válaszként erre: 267. - Napsugár8)
2019. nov. 30. 09:54
Az este már tudtam, hogy nem András, de most már ismét csak nem vagyok biztos, talán Győző???? De most már mindegy, mert az este elbúcsúzott.
2019. nov. 30. 09:48
Sunyi róka!
267. Napsugár8 (válaszként erre: 266. - Napsugár8)
2019. nov. 29. 11:34
Vagy nem Andrásnak hívják azt, akivel Laci (=Attila) párban dolgoztak? Nem Bécy Andrásra gondoltam, bár ő is nagyon ügyes. És jó a humora. :))
2019. nov. 29. 11:33
Úgy néz ki, (ismét) hogy Ákosnál pofára megy a döntés, ki megy, ki marad. És már most az az érzésem, hogy a legvégén Laci és András között fog az elsőség eldőlni. Jelenleg mintha Andrást jobban segítenék, Lacit inkább "csak" elismerik.
265. cika58 (válaszként erre: 262. - Napsugár8)
2019. nov. 29. 09:19

Szerintem is a másiknak kellett volna kiesni, az a nő olyan sokat gondol magáról. Az első perctől kezdve nem volt nekem szipatikus.

Sajnálom Fruzsit nagyon.

2019. nov. 29. 08:50

ha belegondolunk,az azért rendesen kicseszés,1-óra alatt 3 sütit csinálni,

még profiknak is,ezek meg amatőrök,

263. Piroska52 (válaszként erre: 262. - Napsugár8)
2019. nov. 29. 08:49
csak az a fene nagy egó,az nem engedte,
2019. nov. 29. 08:40
Sajnáltam Fruzsit tegnap. Nem őneki kellett volna eltűnnie, hanem a másiknak. Csak ő még a szőnyeg szélén is azt hitte, arra várt, hogy majd amaz bevallja, hogy ő volt hunyó. Nem volt Ákosnak igaza.
261. Napsugár8 (válaszként erre: 260. - Piroska52)
2019. nov. 17. 11:25
Én is kanállal, kis porcelán tálból tanultam... a kis tál még mindig itt van a szekrényemben, abban kavarom meg a mai napig. :)
260. Piroska52 (válaszként erre: 259. - Napsugár8)
2019. nov. 17. 09:30

nekem is van kétféle,de simán kiszaggatom kiskanállal is,

eszem megáll ennyi bénán,

259. Napsugár8 (válaszként erre: 258. - Piroska52)
2019. nov. 17. 09:03

[link]


Egy ilyenem van, de fakanállal dúrom át rajta a tésztát. Kizárt, hogy valamit nem talált volna a szekrényben.

Bár Ákos is megkérdezte tőle, hogy mit csinál, és nem szólt, hogy van a kellékek között, csak keresse meg. És ezen is csodálkoztam. :)

258. Piroska52 (válaszként erre: 257. - Napsugár8)
2019. nov. 17. 08:59

még én is úgy tanultam,de a hajam égnek állt,mikor láttam mit csinál,

most már szaggatóval csinálom,de biztos ott is volt ilyen,de hogy kézzel,meg reszelővel,most komolyan,

257. Napsugár8 (válaszként erre: 256. - Piroska52)
2019. nov. 17. 08:47
Azt én is csak néztem. Nem talált szaggatót, így kézzel csipkodta bele a tésztát a vízbe! És nem zavarták haza!!! Amikor én tanultam a nokedli készítést, még fel sem találták a szaggatót. Vagy kanállal szaggattuk tálból, vagy kis vágódeszkáról késsel, de hogy majd kézzel könyékig belemászok, olyat nem tanítottak. Csak lestem, mint Laci a moziban.
2019. nov. 17. 08:18

Azon még mindig nem tudom magam túltenni,hogy Lukács Miki mire kapott kötényt,?

meg azon se,hogy valaki nokedlit ne tudjon főzni?

akkor mit tud?

2019. nov. 17. 07:44
Semmi logika nincs benne,hogy ki miért kapott.
254. Napsugár8 (válaszként erre: 253. - Kicsi Fecske)
2019. nov. 17. 07:38
Nekem már a tavalyi versenynél is volt olyan érzésem, hogy előre megrendezett az egész, a fülétől a farkáig. Vannak valóban kintről jelentkezett versenyzők, akik előbb-utóbb kipotyognak, és vannak az előre lezongorázottak, akik a legvégére maradnak. Mi pedig rághatjuk a körmünket. És ehetjük a kefét, ha a két séf nem úgy látja, ahogy mi. :)
2019. nov. 16. 22:11

A " köténykiosztás " nem volt követhető számomra. Sokan kaptak könytényt, akik nem érdemelték meg és sokan voltak akik megérdemelték volna, de nem kaptak.

(Dehogy nem a teljesítmény alapján volt kiosztva, az biztos. Szerintem.)


Mindegy is, lényeg, hogy a forgatókönyv alapján megvannak a csapatok. :D

(Nekem is megvan a csapatom! Megvannak a szimpik, meg a pottyantósak! :DD)

252. Napsugár8 (válaszként erre: 247. - Piroska52)
2019. nov. 15. 18:36
Egyetértek
251. Piroska52 (válaszként erre: 250. - Kicsi Fecske)
2019. nov. 15. 18:31

sosem birtam elviselni,az meg hogy a reggeli műsorban ,, Mikikézik,,

na attól meg visitórohamot kapok,

igy aztán reggeli műsort nem is nézek,

bár nálam a többi is kiveri a biztositékot,

250. Kicsi Fecske (válaszként erre: 247. - Piroska52)
2019. nov. 15. 17:04

Egyetértek!

(A nevetése - hörgő röhögése - lebetegít!

Kétszer kapok lábon kihordott infarktust tőle)

249. cika58 (válaszként erre: 244. - Piroska52)
2019. nov. 15. 17:03
Kiesett Vivi, nem szerettem én sem, azzal a lobonc hajjal az idegeimre ment.
2019. nov. 15. 17:01

Görgényi Fruzsina a Bk-ban (Gigiként)  az egyik kedvenvem. Itt a Konyhafőnökben  nekem nem ez a kedvenc Gigi/Fruzsi van jelen.

Hogy mi az oka rejtély, számomra is. És még azt sem mondhatom, hogy a kamerák frusztrálják. Tegnapi viselkedése, amikor kötényt kapott, mint egy óvodásé! Ahogy a két öklével törölgette a szemét nevetséges volt. Esetlen, szerencsétlenke, egyáltalán nem egy vagány, talpraesett lánynak látom. Messze van a "Gigis Fruzsitól!". Szerintem.

Remélem, változni fog a műsor folyamán.

247. Piroska52 (válaszként erre: 246. - Napsugár8)
2019. nov. 15. 16:53

na én,Lukács Mikin akadtam ki,

az a kaja olyan volt mint egy kutyakaki,háromfelé törve,

és lássunk csodát,kapott kötényt,

2019. nov. 15. 10:52

Osztogatják már a kötényeket. Coocy egyre jobban tetszik, attól hogy nem volt menzás, és soha életében nem evett vadast, mégiscsak rakott valamit a tányérra.

Féltem a végén, hogy Fruzsit kiejtik, remélem azért még 1-2 körön keresztül látjuk. Szeretem azt a csajt itt is, + amott is.

2019. nov. 13. 22:48

A mai adásról:

Ez a harmadik " 12-es fogat " már nem volt egyáltalán egy vidám csapat, mint a tegnapiak! Szerintem.


Molnár Andrea, Sztarenki Dóra,  Gesztesi Máté, Taka a sebész orvos (X-Faktor énekese), Nagy Bogi,  Kiss Péter Balázs jól teljesítettek.

Cooky a francia kajájával sikert ért el, akárcsak Domonkos László, de László (BK Attila) seggnyalós alázkodása nem tetszett.

Somorjai "Miss Bee" Ilona trehányul dolgozott, a tányérja is az volt, meg is jegyezték a séfek, hogy milyen rendetlen. Úgyszintén ez vonatkozik ez Völgyi Zsuzsira is, aki ráadásul jó ízekkel dolgozott, de a tálalása kifogásolható volt.

Gerendásy "ÉNB Teo" Gábor tálalása is igen zavarosra sikeredett. Róka Adrienn tányérja rendkívül szép volt, első blikkre. (Sajnos Adrienn az első Nyerő Párosban tanúsított viselkedése miatt, ahogy férjével Kabát Péterrel őrmesterként bánt, antipatikussá is vált!)


Az első részben Domonkos László nyert. Antipátia ide-, vagy oda, de az az igazság, hogy Róka Adrienn tányérja fényévekkel szebb volt. Szerintem.

Meglepetésemre Kiss Péter Balázs (BK Peti) esett ki. Viszont, kapásból tudnék három embert is mondani, aki Petinél sokkal silányabbul teljesített.


A második fordulót már nem néztem, mert curva soknak találtam a reklámokat én is. Elkapcsoltam!

Egyébként a második menetben, tengeri herkentyűk voltak az alapanyagok (  utálom azokat is, mint reklámokat! :D )

Remélem, majd elmeséli valaki.........


Ja, és borzasztó amikor a hosszú hajú lányok haja teljesen belelóg az ételbe, asztalra, edényekbe! Jó, hogy a tálba lógó műhajukat  (mint első nap Vasvári Vivien póthaját ) nem darálják bele az ételbe. Brrrrrr

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook