Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A kiwi.com megbízható oldal? Érdemes repülőjegyet vennem onnan? fórum

A kiwi.com megbízható oldal? Érdemes repülőjegyet vennem onnan? (tudásbázis kérdés)


nov. 7. 09:31
Rendeltem ott jegyeket, szerintem megbízható oldal, de nagyon idegesít, hogy az oldal ugyanazokat a jegyárakat tudja mutatni, és amikor a fizetés pillanatáig érsz az oldalon azonnal kiírja, hogy drágultak .
18. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 16. - Titkoskert)
nov. 7. 07:29

Nagyon ormótlan méreteim vannak, de tényleg...

184 cm magas, 86 kg nehéz vagyok.

Ilyen méretek mellett én fel sem engedném magam egy repülőre...-))

17. timycat (válaszként erre: 15. - 5d8fd6c5cb)
nov. 6. 21:07
Nincs túlfoglalás, a csomagod is élhető méretű és még veled is utazik, nem késnek "normál körülmények" között is órákat, elvisznek és érted is mennek. Szívtam már fapadossal eleget. Arról nem beszélve, hogy rommá hajtják a pilótákat, volt osztálytársam volt pilóta fapadoson ifjabb korában, mondta hogy volt olyan beosztása, hogy azt se tudja egyáltalán hogy ért oda meg vissza, napi x fel- és leszállás erősen kiveszi az embert, persze szabályozzák a repült órákat, de pl az igazán melós részt a napi fel-leszállást nem és ők mindig határon repültek, sőt, fapadosnál havi 190 óra duty, ebből amennyire csak lehet a maximális 100-hoz közel levegőben a megengedett 6 napos etapokban, az évi maximálisan engedett 10 hónapban tuti, míg egy normál társaságnál szezonon kívül lehet csak 30-40 órát repül, a többi duty timeban pedig otthon malmozik. 30 pár éves "vén" pilótaként már nem bírta a strapát és átigazolt egy rendes légitársasághoz.
16. Titkoskert (válaszként erre: 15. - 5d8fd6c5cb)
nov. 6. 20:46

Biztos magas vagy, esetleg még nagyobb darab is, akkor érthető, meg végül is a Te dolgod.

Az én méretemnek megfelel, igaz nem is mindegy a közel 600 € sem, inkább kevésbé kényelmesen utazok ennyi pénzért.

15. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 12. - Titkoskert)
nov. 6. 17:56

Egy fapados járat összepréseli az utasokat egymás hegyére hátára, tojnak arra, hogy neked mi a jó...

A lényeg a profit, az utas meg le van nagy ívben tojva...

A minőségnek ára van, nem mindegy, hogy 58 €, vagy 640 €, de az utazási komfort nem lebecsülendő élmény...

Én így láttam.

14. Fisica
nov. 6. 17:06

Minden tapasztalt utazó azt mondja, repülőjegyet csak a légitársaság oldalán érdemes venni.


Ha valami gubanc van, a többi oldallal nagyon nehéz zöld ágra vergődni.


Mi is kiwi-n nézzük, de nem ott vesszük meg.

13. Titkoskert (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 12:38

"Meg azt nem tudom, hogy ha átszállásnál késés van, akkor az oldal (akár a kiwi akár más) intéz-e nekem más járatot ingyen" Ez nem jellemző.


Általában annál a légitársaságnál rendelem a jegyem, amelyikkel utazom.

12. Titkoskert (válaszként erre: 7. - 5d8fd6c5cb)
nov. 6. 12:35

Megkérdezem, mit tudtak tízszeres áron abban az egy órában nyújtani, amit a fapados nem?

Biztos én vagyok a carrágó fazon, de 1-4 órás útra biztos nem fizetnék többszörös árat, még 4 óra alatt sem éhezem meg, ha mégis, a fapadoson is, még 3 órás úton is 2 x felszolgálnak, lehet rendelni.

nov. 6. 12:06
Eszembe jutott, hogy a repjegy.hu-t is megnézem. Régen rajtuk keresztül foglaltam állandóan a főnökömnek gépeket, gondolom azóta is megbÍzhatóak és legalább magyar cégnek fizetek.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
nov. 6. 11:53
Igen én is erre gondoltam és lehet, hgoy az lesz, csak kicsit bonyolult volt a különböző oldalakon keresgélni. Meg azt nem tudom, hogy ha átszállásnál késés van, akkor az oldal (akár a kiwi akár más) intéz-e nekem más járatot ingyen vagy mi a metódus mert ha külön veszem meg saját magam a jegyeket, akkor tutira nincs ilyen biztosítás. De lehet, hogy majd felhÍvom ezeket a repjegy árusító oldalakat, hogy mi a policy.
nov. 6. 11:19
Skyscanner.net-en kinézed, utána megveszed a légitársaság oldalán amit kinéztél.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Violet18)
nov. 6. 10:58

kÖSZI szépen. Akkor jól értem, hogy a kiwi.com-on keresztül vetted a jegyed és minden ok volt tehát nem kamu az oldal?

A 2 óra átszállás nem lett volna elég amúgy?

7. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 6. 09:58

Én az utolsó repcsiutamon lekéstem a Wizzair járatomat Frankfurtban.

5 nappal később sikerült új helyet találnom egy Lufthansa járatra ca. 10 x-es áron de tökéletes volt a kiszolgálás.

Többet nem utazom fapadon.

nov. 6. 08:57
Van még a hu.gotohate.com, érdemes ott is körülnézni 1x ott is sikerült jót kifognom 😀
nov. 6. 08:56
2x utaztam velük nekem nem volt gondom, de ha ryannel mész inkább náluk vedd meg a jegyed. Ami viszont nekem szerencse volt, h csak 2 órám volt a 2 átszállás között es mindent díjmentesen intéztek el.
nov. 6. 08:47
Ha bárkinek van még tapasztalata oldalakkal (akár a kiwi-vel akár más oldallal) kapcsolatosan, szÍvesen várom a kommenteket és köszi.
nov. 6. 08:45
Köszi szépen. Igen ez jó ötlet csak az a baj, hgoy átszállással kell mennem és nehéz össze ollózni a különböző weboldalakról a járatokat. Mindenesetre annak is utána fogok nézni mert igazad van, érdemes.
nov. 6. 08:09

Csomó olyan véleményt olvastam róla, hogy átvertek embereket. Érdemes a neten is utánaolvasni, pl: [link]


Én mindenképp a légitársaság oldalán venném a jegyet, nem szeretek idegeskedni.

nov. 6. 07:46

Sziasztok!


Repülőjegyet kell vennem és nézegetem az oldalakat. A kiwi.com-on egész jó ajánlatok vannak. Van tapasztalatotok az oldallal? MegbÍzható? Nem vernek át, hogy eladnak nekem nem létező jegyeket?

Van esetleg másik oldal amit ismertek és biztosan nem kamu oldal?


Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook