Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A két legfontosabb ember az életemben... fórum

A két legfontosabb ember az életemben... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A két legfontosabb ember az életemben...

1 2
24. 06718ca650 (válaszként erre: 22. - Ledadel)
2011. jan. 3. 16:45
Még nem a férjem hivatalosan, de egyébként igen. :)
2011. jan. 3. 16:44

szia!

Te döntöttél úgy, hogy új életet kezdesz. És kaptál is egyet. Szerintem vigázz, hogy ez a vágyódás a régi után ne tegye tönkre a kapcsolatodat a pároddal

22. ledadel (válaszként erre: 20. - 06718ca650)
2011. jan. 3. 16:42

Tudom, hogy ettől nem leszek boldogabb. Valószínű jobb lenne, ha nem filóznék ezen annyit. Nem tudok már parancsolni magamnak sem gondolataimnak.

Gratulálok a férjedhez, nem sokan mondhatják el azonban ezt a házasságukról. Tudod én is így szeretnék visszaemlékezni majd 11 év múlva a férjemre.

21. ledadel (válaszként erre: 9. - E6e5405fd3)
2011. jan. 3. 16:37

Néha én is így érzem, de annyira nem erős, hogy ez tetteimben is megtudjon nyilvánulni. Ő lett volna a lelki-társam? akkor jól elszúrtam. Talán tényleg ő volt...,amit vele éreztem huuu, leírni sem lehet.

Mégsem tudok már vissza menni hozzá.

20. 06718ca650 (válaszként erre: 19. - Ledadel)
2011. jan. 3. 16:36
De akkor se leszel boldog ha mindig ilyenekre gondolsz hogy vajon ő-e az igazi. :(
19. ledadel (válaszként erre: 10. - 0490ce3abb)
2011. jan. 3. 16:34

Én is ettől félek. Hogy talán egyedül maradok, vagy egy nála sokkal rosszabbat találok. Jó társat találni nagyon nehéz.

Boldogok lehetnek azok akik tényleg úgy érzik megtalálták párjukat.

18. 06718ca650 (válaszként erre: 16. - Ledadel)
2011. jan. 3. 16:34
Mégis mit mondhatna? Mi 11 éve vagyunk együtt, de nem unom az uramat. Próbáld meg elmondani neki mi hiányzik, hátha jobb lenne, de ha meg tényleg nem akarsz vele élni igaza van, keress mást.
17. ledadel (válaszként erre: 13. - Mancs97)
2011. jan. 3. 16:31

Megbántad hogy hozzámentél?

Ha tehetnéd most másként csinálnád?

Az én páromban is mindezek "meg lehet bízni, őszinte, szeret,", törődne a gyerekeinkkel megvan. A hiányérzet viszont mindig ott van.

2011. jan. 3. 16:25

Köszönöm válaszaitok!

Érdekes dolgokat írtok, persze tudom, hogy a döntés az enyém.

Amúgy az exhez nem mennék vissza, hiszen már neki is komoly kapcsolata van,azt hiszem(???) és túl sok idő telt már el. Az igazi ok amiért őt említettem az az, hogy vele tényleg olyan érzéseket éltem át, ami a mi kapcsolatunkból hiányzik. Persze mindkettőjüknek vannak erényei és hibái is. Minden embernek van hibája és ezt el is tudom fogadni, csak hát egy idő után az ember felteszi a kérdést, hogy tényleg ez az amit akar?!

Valakinek van mersze tovább lépni, én sajnos nem vagyok ilyen bátor.6 év nagyon sok idő. Gondoljatok bele. Nem olyan egyszerű egyik napról a másikra kizárni őt az életemből, márpedig ha elhagynám ez ezt vonná maga után.

Tudom, hogy ezek az érvek hülyén hangzanak, talán azok is de annyira gyengének érzem magam. Beszéltem már neki erről, de látván elkeseredett arcát mindig csak a megbánás érzése maradt bennem. Nem tudtunk egyről kettőre lépni. Néha meg azt mondja, hogy akkor keressek mást. Kit keressek te jó ég? Úgy érzem már kimentem formából. Minden elölről kezdeni sem túl kecsegtető.

Lehet az én hibám és előbb-utóbb minden kapcsolatom ilyenné válna.

Abban bízok, hogyha nem egymásnak vagyunk teremtve, akkor majd jönni fog valaki...

Minden kusza ...ez az e egész. Szegénykém, ha látná miket írok.

2011. jan. 3. 14:05
6 év után lehet, hogy az a kapcsolat is monoton lett volna...
14. Bichi
2011. jan. 3. 13:14
Hogy akarhat valaki gyereket szülni egy olyan férfinak, akit nem is szerelemmel szeret? Nem is értem, egy gyerekkel rengeteg gond is van, ha már most nincs meg a kellő összetartozás/összhang, az egy gyerektől sem lesz. Ne csinálj ilyen butaságot. Menj, és keresd meg az igazit, aki legalább akkor az, mikor hozzámész, és gyereket szülsz neki. Mert azt azért mindenki tudja (?), hogy 20 év múlva senki nem úgy lángol, mint eleinte. Én 17 éve vagyok a férjemmel, és soha nem kéne más, és nagyon szeretem, de ez a fajta érzelem azért nem összehasonlítható a 17 évvel ezelőttivel, viszont az összhang egyre nő :o)
2011. jan. 3. 13:07

Addig ne menj hozzá a mostani párodhoz, és ne szülj neki gyereket, ameddig 100%-osan azt nem érzed, hogy összetartoztok. A gyerek nem fog javítani a kapcsolaton, nem fogja feldobni, legfeljebb a csöppségtől "várod el" majd, hogy feldobja az életed. Valamennyire fel is fogja, de a hiányérzet megmarad. Adj a jelenlegi kapcsolatodnak egy képzeletbeli határidőt. Addig tegyél meg mindent érte, és ha akkor úgy érzed, hogy még mindig nem tökéletes, lépj. Nem feltétlenül vissza a régihez, bár lehet, hogy az is jó döntés lenne, de inkább legyél egy ideig egyedül, mint megalkuvó egy párkapcsolatban. Más az alkalmazkodás és más a megalkuvás, de neked kell érezned, hol a határ.

Ma már tudom, hogy egy olyan emberhez mentem hozzá, akiben meg lehet bízni, őszinte, szeret, törődik a gyerekkel, van türelme hozzám és hozzá is, segít a háztartásban. De hiányzik közülünk a vibrálás, soha nem is volt meg igazán. És néha kétségbeesetten keresem azt az érzést, amit vele nem tudok átélni, és ez rosszabb, ezt a hiányt nehéz betölteni egyedül vagy akár egy gyerekkel.

2011. jan. 3. 12:45
:) Sok szép hasznos kommentet olvastam. Kedves cikkíró! Mindegy mi mit mondunk, végül úgyis a te szíved fog dönteni. Lehet hogy ha elhagyod a mostani párod, és visszamész a régihez, megbánod. 6 év sok idő. Lehet csak ekkor fogsz rájönni mit jelent neked ő. De ez megtörténhet fordítva is. Lehet, nagyon boldog leszel a régivel. Szerintem először próbáld meg feldobni a mostani kapcsolatod, és ha tényleg úgy érzed hogy nemmegy, beszélgess őszintén a pároddal. Sose feküdjetek le haraggal, ez egy jó mondás. Sok sikert és boldogságot kívánok neked!:) Csillus
11. kiadan
2011. jan. 3. 12:29
Ugy gondolom talán próbáld meg kicsit feldobni ezt a kapcsolatot valamivel hogy ne legyen olyan monoton.Szerintem nem érdemes felkeresni az exet,hisz ha egyszer elhagyott,másodszor is el fog,inkább becsüld meg a párod,mert valóban nehéz jó pasit fogni.
2011. jan. 3. 11:47

Véleményem szerint maga a gyermekvállalás nem jelent majd megoldást. Hogy érdemes-e kilépni a kapcsolatból, jó kérdés... Sajnos rengeteg olyan 30 körüli/feletti ismerősöm van, aki nem leli a párját, és nem azért, mert extra igényeik vannak. Nagyon nehéz jó társat találni.

Talán a legjobb, ha a belső hangra hallgatsz, s ennek megfelelően cselekszel.

2011. jan. 3. 10:57
Ő volt a lelkitársad...és akivel most vagy, ő sztem tényleg nem az igazi...és hosszútávon nem lehetsz maradéktalanul boldog vele...rég rossz, ha már eljutottál idáig, hogy leírd amiket érzel, szerintem is fiatal vagy, és MERJ lépni, máskülönben nem lesz boldog életed, és egy baba is csak időleges, átmeneti boldogságot fog hozni az életetekben...Kívánom, hogy legyen merszed lépni,és megtalálni a boldogságod!Én biztos, felkersném ezt a kedves "régi ismerőst" :)...ő lehet úgyan így érez...
8. Niké.. (válaszként erre: 1. - Ledadel)
2011. jan. 3. 10:47
Szerintem is felejtsd el mindkettőt,ha nem tökéletes,ha hiányoznak az érzelmei,a szenvedély,a varázslat az plussz amit IGAZÁN keresel egy emberben,akkor keresd meg azt az embert aki ezt megadja,a te különleges kapcsolatodat.Állj a sarkadra és ne ragadj bele a megszokásba,többet érdemelsz.
2011. jan. 3. 10:46
Lehet kedves első hozzászóló hosszú kapcsolatból lett barátság, de ki tudja azt, hogy a másik tudja e pótolni számodra azt, ami kimaradt az életedből? A lelkiismeretfurdalásod van szerintem ott követtétek el a hibát nem beszéltétek meg min kellene igazán változtatni talán kiderült volna és lehetett volna korrigálni. Hidd el senki sem tökéletes ahogy mondod történnek ennél sokkal viharosabb és rosszabb kapcsolatok is, amiből jó, ha valaki el tud menekülni az a ritka. Jobban oda kellet volna figyelni erre és talán ez meg sem történt volna veletek. Kívánok sok szerencsét és fel a fejjel. Üdv.Ágnes
2011. jan. 3. 10:44

"Egy pillanat alatt el tud még most is csábítani. "

Ez olyan gyönyörűen hangzott:))Gratulálok a kapcsolatodhoz!

2011. jan. 3. 10:35

Ne köss kompromisszumot. Én kicsit fiatalabban mint te már eljátszottam ezt. El is váltam 2,5 év után mert nem ment. Untam. Szerettem de nem volt jó. Nem voltam Önmagam.

Utána ismertem meg a mostani párom aki mellett még most 8 év után is azt mondom hogy minden nap egy élmény. Pedig nem élünk pörgős életet, de tudunk egymással beszélgetni, ugyanazokat a filmeket, vicceket, játékokat szeretjük. A szenvedély még mindig meg van, elég rápillantanom és máris érzem hogy még mindig igen Ő a nagy Ő. Egy pillanat alatt el tud még most is csábítani.

2011. jan. 3. 10:33
egy olyan emberrel*
2011. jan. 3. 10:32

"Végül is szakított velem, azt mondta szeret, de úgy érzi nem tudok eleget adni magamból és neki ez kevés."

-Ezek egy tipikus gyáva férfi szavai,aki egyszerűen nem tud dönteni,és túl kedvesen érzelmesen mondja ki a szakítást..


"Egyre többet gondolok vissza arra a nyárra, arra amit akkor vele éreztem."

-Ez a legfontosabb dolog.Nem biztos,hogy az ex kell neked még most is,hanem maga az érzés hiányzik,amit vele átéltél!Ezeket az érzéseket még megélheted egy következő személy mellett.


6 éve vagy ebben a "monoton"izgalmak nélküli kapcsolatban.28éves vagy,előtted az élet!

Én a helyedben nem kötném össze az életem egy olyan emberről,akiről tudom,hogy nem 100%-ig szeretem.Talán nincs meg a szenvedély köztetek...

Több ember van a családban,aki ilyen 6 meg 8 éves kapcsolatból lépett ki,utána 1-1,5év után házasodott mással,és nagy a szerelem,gyerekek is vannak!

Kívánom,hogy találd meg azt a férfit,aki mellett teljes leszel érzelmileg,és minden téren!Ne elégedj meg a nyugodt biztonsággal és monotonitással!

2011. jan. 3. 10:20

Szia


Nagyon sokat kell dolgoznod hogy hosszutávon is boldog légy...Mert komprumisszumot kötöttél,magaddal.Remélem hogy sikerül,sok boldogságot kivánok neked.:)

2011. jan. 3. 10:08
Mikor már hosszú ideje élsz párkapcsolatban, kételyek támadnak benned. Vajon tényleg Ő a másik felem? Tényleg helyes lenne ha összekötnénk életünk? Vagy talán létezik valaki, aki mellett sokkal boldogabb lennél, van valahol egy csoda, ami csak arra vár, hogy észleld végre?! Milyen a boldog párkapcsolat? Látszólag én is ilyenben élek, mégis úgy érzem a boldog párkapcsolat ennél jóval több!

Ugrás a teljes írásra: A két legfontosabb ember az életemben...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook