Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A harmadik gyermeket tervezzük fórum

A harmadik gyermeket tervezzük (beszélgetős fórum)


1 2
5. kissyfur1 (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2016. nov. 9. 18:07
Szia! Hogy álltok a tervezéssel? Még csak elhatároztátok, vagy már bele is fogtatok?
4. kissyfur1 (válaszként erre: 2. - G1977g)
2016. nov. 9. 18:06
De szuper! Gratulálok nektek! Gondolom akkor már teszteltél is igaz?
2016. nov. 9. 17:55

Az enyémek 6 és fél, és mindjárt 2 évesek.

A 3. at tervezzük mi is :)

2016. nov. 9. 17:45
Szia, az én nagyobbik fiam 12 éves, a kicsi 8,5 , ma megyek orvoshoz, most derült ki hogy terhes vagyok:-)
2016. nov. 9. 17:35

Sziasztok!


Sokat gondolkodtam, hogy nyissak-e fórumot ebben a témában, mert biztosan sok ilyen nyílt már, viszont ott már jól összeszokott társaság van és képtelenség 896 hozzászólást elölről elolvasni :)

Van már két gyerkőcünk 8 és 10 évesek és most érett meg bennünk a gondolat egy újabb babázásra. A vágy már régebbi, de az anyagiak és bizonytalan munkahely miatt nem mertük bevállalni, de most mégis úgy döntöttünk belevágunk :)

Viszont nincs most a környezetemben olyan anyuka aki szintén ilyen terveket szövöget, ezért gondoltam, hogy hátha összeverődik itt egy jó társaság és tudjuk egymást támogatni, megosztani a tapasztalatokat :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook