Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A "gyilkos" főnök! Ergó:te mit teszel, ha a főnököd ki akar csinálni? fórum

A "gyilkos" főnök! Ergó:te mit teszel, ha a főnököd ki akar csinálni? (beszélgetős fórum)

1 2 3
5. Bodu (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2011. júl. 1. 09:54
Nincs valami rivalizálás köztetek?
4. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2011. júl. 1. 09:53

Az ilyen tipus sosem változik, ott fog kihasználni ahol tud, mert tudja, hogy kell a meló neked, akár milyen ok miatt.

Úgy, hogy készülj fel, erősítsd magad és vedd fel a feléd dobott kesztyűt:) Én ezt tenném a helyedbe.

A munkádra ügyelj, hogy kifogástalan és hibátlan legyen és te egyenes légy 100%-ban.

2011. júl. 1. 09:52
Én mint a hülye hagytam!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. júl. 1. 09:51
Nem tudom,hogy mit fogok csinálni, én is várom az ötleteket, meg arra is,hogy ha a munkatárs akar...
2011. júl. 1. 09:50

Sziasztok!

Majd egy éve találtam egy munkát magamnak,amivel azt hittem,hogy megfogtam az isten lábát,aztán szép lassan összeomlott minden:az az ember /nő az illető/akiért a fél karom adtam volna,szép,lassan teljesen átfordult,és most már csak harc az egész munkaidő.A most legutóbbi szivatása,hogy az éves tervezett szabimat simán áthúzta,azzal az indokkal,hogy nincs senki,aki menne helyettem.30 napból 10-zel rendelkezem én,és 5 napot nem volt hajlandó megadni.annyit szeretnék csak kérdezni,hogy esetleg ha van valaki,akinek szintén nehéz eset a főnöke,hogyan lehet kezelni,hogy ne hányingerrel kelljen dolgozni menni???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook