Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A "gyilkos" főnök! Ergó:te mit teszel, ha a főnököd ki akar csinálni? fórum

A "gyilkos" főnök! Ergó:te mit teszel, ha a főnököd ki akar csinálni? (beszélgetős fórum)

1 2 3
35. reni79 (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2011. júl. 1. 10:58
Én ugynigy vagyok (férfi főnök,idegbeteg,cseszegetős stb.) és sajnos nem tudok mit csinálni!
34. ujlany (válaszként erre: 31. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 1. 10:58

Nezdd, ez a te velemenyed, tiszteletben tartom.

Ettol az en eletem se jobb se rosszabb nem lesz.

Nekem azoknak a velemenye szamit, akik velem dolgoznak. Az o visszajelzeseiken kell elgondolkodnom, es ha jogosnak tartom oket, akkor valtoztatnom.

33. ujlany (válaszként erre: 30. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 1. 10:56

Az ember nem mindig szandekosan rugdos. Neha eszre sem veszi, hogy megbant valakit. Mert van olyan is, hogy egyeni erzekenyseg stb.

A lenyeg, hogy meg kell beszelni, ki kell zarni a szandekossagot. stb.

32. gica66 (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2011. júl. 1. 10:51

Sziasztok!

Én ugy gondolom nálam szarabb hejen nemdolgozik senki.Az én" fönök asszonyom" utálja a nöi dolgozokat mert azok nem értékelik a tulzásba vitt dekortárs kivágását(én egyenessen undoritonak tartom)!9 éve nyomom az ipart neki,miközben se anyagi se elkölcsi megbecsülést nemkapok!Szabira csak legfeljebb 2 napra mehetek,mert nemvagyok hejetesitve.Tavaj mertem kérni 1 hét szabit az volt a válasz ha saját zsebböl kifizetem a hejetesitömet mehetek.Fizetés emelést a 9 év alatt ,2éve 2000ft tavaj 5000ft,összesen.13 havi pénz nekem már 3 éve nemjár,a béren kivüli juttatásként kapott bont a fizetésemböl visszavonják. Munkaruha?Felejcsem el már 5 éve kaptam.Gondolom érdekel benneteket mit is dolgozok!Egy családi vállalkozás irodaházát takaritom 17-23ora között mivel ebböl már rég nemélek meg délelöttönként bejáronösködök, gyerekekre vigyázok,kertet ások stb ami jön.Mindezt szakács szakmával!Mivel a szakmám " elférfiasodot" ,ahol keresni lehet oda férfi szakácsot vesznek fel.Marad a minimál béres munka a nöknek amiért egész nap 12orába dolgozni kell.Szoval a munkahejemen van 4 tulajdonos akiket semmi nemérdekel a pénzen kivül .A" fönök asszonyom"igazábol a gazdasági vezetö,de azt szoktam mondani nekem még a partvisnyél is a fönököm.Egy trehány,hanyag banda!Még egy kávét is képtelenek ugy megcsinálni hogy ne csináljanak kupit a konyhába.Tudnék mesélni.Hogy mért vagyok még itt?Jo kérdés,mert ezmellé tudok válalni könnyen kiegészitö munkát.Amiben megtudom találni az örömet megbecsülést és érezhetem hogy szükség van rám.Délután meg az adja az eröt hogy van vagy 5ember az 50böl akik igénylik és értékelik a konfortot amit munkám által biztositok...

31. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 28. - Ujlany)
2011. júl. 1. 10:50

"Sokat tanultam errol a temarol, es naponta gyakorlom. "


Az írásod alapján úgy látszik nem eleget.

30. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 28. - Ujlany)
2011. júl. 1. 10:49

"Bizonyos mennyisegu rugdalas benne van mindenkinek a fizeteseben"


Egy darab se. Nem főnők aki ezt egyetlen egyszer is teszi.

Egy főnők felelőséggel tartozik az embereiért, és azok boldogulásáért, és nem az a dolga, hogy az embereibe belerugdosson mikor neki úgy tetszik. Mert ha a beosztotjai nem lennének,ő sem lenne.pl.

29. 0c7cb4959f (válaszként erre: 28. - Ujlany)
2011. júl. 1. 10:43
Én is voltam főnök! Igyekeztem mindig jó kapcsolatban lenni a beosztottjaimmal! Az embert sok mindennel meg lehet megbántani, talán néha nem is tudatosan! Néha csak a helyzet hozza ki a konfliktust. Néha saját magunk is generáljuk a faramuci helyzet kialakulását! :D
28. ujlany (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2011. júl. 1. 10:37

szia!

En csak annyit mondanek (fonok vagyok, de lattam magamnal mar sokkal gusztustalanabb peldanyokat).

A fonok csak azt rugdalja, aki hagyja magat. Bizonyos mennyisegu rugdalas benne van mindenkinek a fizeteseben, de ennek nem szabad atlepnie egy bizonyos hatart.

A hatart pedig neked kell meghuznod.

A lenyeg, hogy soha ne az o jatekat jatszd. Ha a szivat, hatba tamad, te mindig maradj onmagad.

Kerj tole egy idopontot, es mondd meg neki, hogy mirol akarsz vele beszelni. Aztan mondd meg neki, hogy mi az ami jo (mindig a joval kezd) aztan, hogy mi az aminek valtoznia kellene.

Ha vegkepp nem megy, egy megoldas van, atgondolod a dolgokat, es megmondod neki, hogy az onbecsulesedet nem szeretne ha barki is tonkretenne, ezert inkabb felmondasz.

Nagy eselye van, hogy visszatart es valtozni fognak a dolgok, de ez rizikos dolog, szoval csak akkor mond ki,ha tenyleg ugy erzed, hogy akar fel is adod a jelenlegi munkadat.

Ha meg akarod est lepni es segitseg kell, irj nyugodtan privatban. Sokat tanultam errol a temarol, es naponta gyakorlom.

27. db82bed8d4 (válaszként erre: 7. - Pemete)
2011. júl. 1. 10:18
én is ezt tenném,de nincs lehetőség...
26. db82bed8d4 (válaszként erre: 3. - 0c7cb4959f)
2011. júl. 1. 10:17

oh..éééééééééén is... ne aggódj...

csak most jött el az a pillanat,hogy bele fáradtam...

25. cickány64 (válaszként erre: 24. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 1. 10:15
ez megfontolandó....
24. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 23. - Cickány64)
2011. júl. 1. 10:14

Arra még figyelj, hogy ne menj bele klikkesedésbe-maradj ki belőle.

Lehessen tőled kérni, és legyél mindenkivel egyenes, és normális, de ne bandázz...

2011. júl. 1. 10:12
Hát eddig tényleg azt csinált velem,amit akart,ha bent kellett maradni,én szó nélkül maradtam,ha a hétvégéket be kellett vállalni,majd én,ha a délutáni műszakot,majd én,erre az éves értékelésnél pirosat ad a nyomorult,mert "októberben nyitottunk és csak februárig szólt az értékelés,és addig voltak hiányosságok,mert nagyon kezdő voltam még!majd jövőre ez biztos változni fog!"azt hittem behidalok!még válaszolni sem tudtam.Mondom neki:ugye ezt nem gondolta komolyan?Erre ő:hát neki is meg van kötve a keze!Ezek után én ugye "picit" megváltoztam,és most ezt ő nem tudja hová tenni.
22. Iviiiiii (válaszként erre: 17. - Cickány64)
2011. júl. 1. 10:10
nemhiszem. értelmetlen dolgokat nem joszándékból csináltat meg emberekkel. megy körbe és nézi az embereket,hogy kinek nem egyenesen van a lába a széken :) és ne beszélgessünk miközben ujrainditjuk a gépet :)
21. Bodu (válaszként erre: 16. - Kisj)
2011. júl. 1. 10:07
Ilyennel meg a férfi feljebbvalóknál találkozom.Gyakran kiderül,hogy otthon ugyanezt csinálja vele-az asszony.Az összes elfojtott dühét az embereire szórja.
20. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 19. - Kissuta)
2011. júl. 1. 10:06

Na ez az amit sosem tennék. Főleg egy ilyen emberkével szemben:)

Mosolyogva csendesen és egyenesen is le lehet söpörni valakit az asztal alá, és lesegíteni a magas paciról:)

2011. júl. 1. 10:05
Befogom a szám az mindig bevált és csak igenelsz!
18. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 5. - Bodu)
2011. júl. 1. 10:05
Szerintem a topikinditó jobb nála, azért próbálja lenyomni és kicsinálni ezerrel.
2011. júl. 1. 10:05

Királyok vagytok!!!

Iviiii:az a külömbség szerintem a te főnököd,meg az enyém közt,hogy őt a jószándék vezette,az enyémet meg a nagyképűség!

16. kisj
2011. júl. 1. 10:03

Szerintem választanod kell. Vagy nem veszed fel a kesztyűt és nem harcolsz munkaidő alatt, vagy pedig kilépsz/ill kirúgatod magad.


Én is voltam már nagyon rossz viszonyba főnökkel. Kb 1 évig minden reggel a szőnyege szélén álldogáltam és végighallgattam az üvöltözését arról, hogy ki fog rúgni.

Aztán, mit ad isten? Én lettem a legnagyobb kedvence. (alig akart elengedni, mikor jobb munkahelyet találtam)

2011. júl. 1. 10:02
*Mert ha a melód nem lenne jó és kifogástalan
14. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 11. - Bodu)
2011. júl. 1. 10:01
:DDDDDDDDDD Egyetértünk:)
13. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 10. - Cickány64)
2011. júl. 1. 10:00

Ilyenkor az önbizalmadat akarja lenyomni-ne dőlj ennek be.Mert ha a melód nem lenne, már régen lett volna lehetősége téged elküldeni.

Szüksége van rád, csak azt akqarja, hogy a lábtőrlője (vagy s.ggnyalója) legyél.

Az meg egy normális emberből sosem lesz. Emeld fel a kesztyűt, és ne hagyd magad. Szorítok:)

2011. júl. 1. 10:00

lehet,hogy furcsa lesz amit írok. én elmentem egy munkahelyre dolgozni, volt ott egy igazi k*csög főnök. kb. mindenbe belekötött mindig bunkó ordít, korbács kéne a kezébe,hogy teljes legyen a kép :)

aztán rájöttem arra,hogy főnökként néha én is arrogáns vagyok, és ő egy tükröt mutat nekem (bár nem tud róla), hogy milyen vagyok én, mint főnök (sarkítva) és ezért hálás vagyok neki,hogy megmutatta, amellett,hogy bevállalta a kockázatát,hogy utálni fogom. mióta erre rájöttem, olyan mintha kicserélték volna, pedig nem szoltam neki :)

11. Bodu
2011. júl. 1. 09:58
Ismerek néhány kifejezetten szemétkedős női főnököt.Ha nem lennék úrinő(:D),azt is megmondanám mi hiányzik nekik...:-)))
10. cickány64 (válaszként erre: 4. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 1. 09:58

Köszi!

Csak hát az ilyen emberrel az a baj,hogy hiába próbálsz,illetve meg is csinálod a melód szerinted 100%-ban,szerinte az egy sz@r lett.Nem lehet kivédeni,mert amit én tök jónak hiszek,ő felvilágosít,hogy jó-jó,de másképp sokkal jobb lett volna.És azt hitte,hogy én többre vagyok képes,meg ilyesmi.


A kollégás kikészítés is nagyon gáz!Az is megy nálunk ezerrel!!!

9. R75 (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2011. júl. 1. 09:57

Én is hagytam sajnos... mivel a munkát nem akartam elveszíteni így próbáltam 110%ot beleadni, hogy ne legyen támadási felület.

Persze a jó, hogy már nem ott dolgozom :-) és soha többet női főnök :D

8. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Cickány64)
2011. júl. 1. 09:57

Arra is felkészülhetsz, hogy a te eredményeddel fog villogni, és a magáénak állítja be.

Az ilyen emberek mindig ezt csinálják.

2011. júl. 1. 09:56
Én keresnék másik munkahelyet, és amint megvan, és biztos a dolog, azonnali hatállyal felmondanék.
6. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 2. - Db82bed8d4)
2011. júl. 1. 09:55
4-es ide is:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook