Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gondolat ereje - avagy mennyire hisztek abban, hogy ha csak jó dolgokra koncentráltok, akkor azok valóra is válnak? fórum

A gondolat ereje - avagy mennyire hisztek abban, hogy ha csak jó dolgokra koncentráltok, akkor azok valóra is válnak? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
694. 35491a860f (válaszként erre: 692. - Bungalló)
2010. szept. 21. 11:32

Sziasztok!


Én is rég voltam már. Rengeteg dolgom volt és még van is, ami miatt nem tudok mindig fórumozni. Az elmúlt időszakban állandóan csak rohangálok, meg intézkedem, megint rohangálok, megint intézkedem...

Már szeretnék végre pihenni..

2010. szept. 20. 16:31
énis irok igérem csak nemvolt idöm sem ,kedvem...
2010. szept. 19. 10:40

Sziasztok!

Eltűntem egy hoszabb időre ,de gondoltam most beköszönök :)

Kicsit eltemettem magam az elmúlt időszakban a munkámba és a gyerkőcökbe,és most tudtam csak kidugni a fejem:) Rá kellet jönnöm valamire az elmúlt egy hónapban..... IMÁDOK DOLGOZNI!!!!!!

Sokan azt mondják,hogy nem vagyok normális,de tényleg így van. Nagyon kedves kollégák vesznek körbe,iszonyat jól telnek a napjaim.

Már csak a dokitól félek,23-án jelenésem van nála:(

Veletek minden rendben?

2010. szept. 14. 12:30

bocsi h nem irtam csak nemvolt idom majd ma...igyekszem


amugy lattam youtubon h lesz vagy van mär filmje a louise l hay eld az eleted c konyvnek

2010. szept. 13. 17:58

Sziasztok!


Aki még nem olvasta, annak ajánlom figyelmébe.


[link]

689. makrai.lilla (válaszként erre: 687. - Monesz79)
2010. szept. 10. 17:03
igen de igy sosem lesz plusz amit felre is tudok rakni....
688. monesz79 (válaszként erre: 682. - 35491a860f)
2010. szept. 10. 06:24

Szia még mindig havazunk már csak két ablak van hátra és jöhet a ház hőszigetelése .......

Melóben minden rendben lassan én leszek néhány ember pszihológusa.:) majd még bővebbe is mesélek de most mennem kell.

687. monesz79 (válaszként erre: 686. - Makrai.lilla)
2010. szept. 10. 06:21
Szia nézőpont kérdése mert nézheted úgy is hogy nem a sajátodbol kellet kellet fizetni hanem a pluszból.
2010. szept. 7. 16:55

nah pl akáhányszor kapok egy kevéske jattot meloban,tuti h az a pénz nem lesz az enyém..akkor tuti h aznap hiány van a kasszában,én számolom el magam vagy vmi,és a jatt ugrik...igy volt ez tegnap is !


tehát könnyen jött pénz nekem ugyanolyan könnyen megy is.és igy is alig van...

685. 35491a860f (válaszként erre: 683. - D6b71af9a8)
2010. szept. 7. 14:50
Ugyanezt mondom már én is hónapok óta. :)
684. makrai.lilla (válaszként erre: 681. - Monesz79)
2010. szept. 6. 17:57
hat nemtudom....irok hosszabban nemasokara miert gondolom maskepp...
2010. szept. 6. 12:15
Sziasztok! Teljes mértékben! A pozitív gondolatok, vonzzák a pozitív dolgokat! És ha nagyon akarunk valamit, akkor az úgy is lesz. Lehet, hogy nem azonnal, lehet, hogy hónapok, évek múlva, mert semmi nincs véletlenül, de meg fog velünk történni, el fogjuk érni! Ezt személyes tapasztalat alapján mondom!:)))))) Nekem eddig legalábbis, bejött!
2010. szept. 6. 10:35

Szia Monesz!


Hogy telnek a dolgos hétköznapok?

Jól bírod a munkát?

Csatlakozom az általad mondottakhoz. Ha nagyon hiszel abban, hogy jól cselekszel és nem csak hiszel benne, hanem tényleg arra törekedsz, hogy helyesen cselekedj az élet minden területén, akkor a Sors, vagy Isten, vagy az Univerzum, bárhogy is nevezhetjük, de viszonozni fogja ezt a sok jót, amit adsz. Tapasztalom a saját bőrömön. Olyan helyekről kapok pozitív "viszonzásokat", ahonnan a legkevésbé sem vártam, mert nem azért voltam jó adott emberhez, hogy én bármit is elvárjak, hanem azért, mert adott szituációban úgy éreztem helyesnek. És ezek az emberek csupa jó dolgokkal viszonozzák ezt nekem.


:DDDDDDDDDDDDD


És ha úgy érzed is, hogy sokára teljesülnek az álmaid, akkor se add fel soha! A lányom is elég türelmetlen, még gyerek, most 2. osztályos. De neki is azt tanítom, hogy soha ne adja fel az álmait. Ha igazán hisz valamiben, akkor az megvalósul még akkor is, ha úgy érzi, hogy sokára. Nekem is voltak ilyen dolgok az életemben. Volt amiről úgy éreztem, hogy iszonyat nehezen jön össze, de mégis összejött és sikerült, mert még ha néha kételyekkel övezve is, de akkor is hittem benne, hogy sikerülni fog.


Soha nem szabad feladni!

681. monesz79 (válaszként erre: 672. - Makrai.lilla)
2010. szept. 4. 21:11

Szia mostanában nem volt időm semmire ....

Tény hogy vannak jó és rossz főnökök de szerintem ne hagyd hogy befolyásoljon téged te egy jó ember vagy tele értékekkel ha ezt nem látja vegyen szemüveget:)

Ha szívből hiszel minden a lehető leg tökéletesebben fog alakulni

680. 35491a860f (válaszként erre: 679. - Makrai.lilla)
2010. szept. 3. 09:32
Oké. Várom. Addig is nyugodj meg és ne az zakatoljon a fejedben, hogy milyen szerencsétlen vagy, hanem összpontosíts arra, hogy a rossz után mindig csak jó jöhet.
2010. szept. 2. 20:50

nemtudom miert van az hogy ha vmi jo tortenik velem olyan hirtelen vege is van es jon a rossz..de akkor csöstül .

kezdem unni,most megint egy marha szar periodusomban vagyok....

cherry neked majd irok privit hanem baj,nem itt irom le...

pedig tegnap is megneztem a titkot,de nemtudom....

egyszeruen nem mennek ugy a dolgok sajnos

678. makrai.lilla (válaszként erre: 676. - Bungalló)
2010. szept. 1. 23:16
miert mi a baj?...megkerdezhetem...?
677. 35491a860f (válaszként erre: 676. - Bungalló)
2010. aug. 29. 22:41
Soha ne hagyd, hogy az orvosok elvegyék a hitedet. Nekem már mondott 1-2 orvos olyat, hogy ha hallgattam volna rájuk, szerintem már rég halott lennék. Az orvosok is emberek, nem istenek,csak néha Istent játszanak. Nem kell mindig mindent elhinni nekik. Higgy magadban!
676. bungalló (válaszként erre: 675. - 35491a860f)
2010. aug. 29. 19:42

Nem érzem magam betegnek....amíg nem jön valaki,hogy jaj de sajnálom,mi újság mi van a gyerekekkel stb....

Elvagyok nagyon :D

Abban bízom,hogy lassan telik az idő,hogy ne kerüljön sor orvosi felülvizsgálásra....

mert ha jönnek a realitásokkal,akkor magamba tudok kicsit fordulni és hitem vesztem egy időre...

675. 35491a860f (válaszként erre: 674. - Bungalló)
2010. aug. 27. 08:12

Szia!


Már rég hallottam rólad.

Mi is túl vagyunk egy nyaraláson, meg rengeteg hivatalos ügyintézésen, meg egy lakásfelújításon, fűtéskorszerűsítésen stb. még sorolhatnám,és most készülünk a nagyobbik lányommal az iskolakezdésre. A tankönyvek, füzetek, stb.már megvannak. Most már csak várjuk a kezdést.


Egészségeddel mi újság?

Hogy vagy?

Hogy érzed magad?

2010. aug. 26. 20:53

Sziasztok!

Jó régen jelentkeztem már be ide :)

Épp egy gyönyörű utazáson vagyunk túl....azt hiszem le tudnám élni az életem ott egyiptomban...az egy egészen más világ.Ott még a szegények is "gazdagok"..hihetetlen.

Veletek mi újság?

673. 35491a860f (válaszként erre: 672. - Makrai.lilla)
2010. aug. 23. 07:38

Ne így gondolkodj! Minden magyar munkahelyen szeretik a főnökök kimutatni a hatalmukat és ezt legtöbbször úgy teszik, hogy főleg az újakat iszonyatosan lebasszák. Nekem is rosszul szoktak esni az ilyen dolgok, főként, ha látom igazságtalan a vádaskodás és nem is én érdemelném, hanem mondjuk az állandóan pletykálkodó, láblógató kollegina. De neki épp hosszú a nyelve....! Mert előző helyemen ez volt a szitu. Azért nem kapott a kollegina soha semmiért, mert iszonyatosan jól tudott nyalni. Sőt, kémkedett a kolléganők/kollégák után a főnöknek és ha én 1 óra leforgása alatt nem 1-szer, hanem 2-szer mentem el pisilni, mert fel voltam fázva, akkor már köpött a főnöknek és úgy adta elő, hogy nekem büdös a munka.


De megtanultam ezt is kezelni. 1-2-szer ki is osztottam a nőcit, iszonyatosan meg is volt sértődve. Olyankor nem mert aljaskodni velem.


Na én ezért nem fogok soha többé olyan helyen dolgozni, ahol sok nő van egy fedél alatt, mert olyankor mindig akad 1-2 irigyem, aki aljaskodásból és irigységből ki akar rugatni.


Ennek ellenére hidd el, nem az a megoldás, hogy visszamenni az előző melóhelyedre, hanem az, hogy az új helyen mutasd meg, kemény fából faragtak téged.

672. makrai.lilla (válaszként erre: 671. - Monesz79)
2010. aug. 22. 16:06
háát nemtudom.épp ma lettem lebaszva ...és elég szarul esett-hiába szeretem ezt csinalni ha a fonok ilyen...lehet más melo kene.a regi.bár lehet ott megint elöjön a gyomor fájás...
671. monesz79 (válaszként erre: 669. - Makrai.lilla)
2010. aug. 21. 14:43
Szerintem a te mostani belső békéd segít át az akadályokon könnyebben és minnél könnyebben veszed annál könnyebb lesz vonzás csodálatos törvénye
670. makrai.lilla (válaszként erre: 666. - 35491a860f)
2010. aug. 21. 14:28
igen nekem is szinte csak fiu haverjaim vannak...lányokkal nemis jövök ki,persze vannegy két bnö de elég is...meloban pláne
669. makrai.lilla (válaszként erre: 666. - 35491a860f)
2010. aug. 21. 14:27
pedig a szó szoros értelmében nem volt az,söt.a fönök tökre normális volt...ahol most vagyok vicces de majdnem h még stresszesebb,fizetnek stb számlák ,fönök is belekötögetös...és mégse fáj???? ez nekem magas ...
668. 35491a860f (válaszként erre: 667. - Monesz79)
2010. aug. 20. 10:49

A lényeg, hogy megoldódott. Nekem bevallom, most az elmúlt 1 hétben nem voltak valami jó napjaim. Pedig optimistább vagyok, mint valaha, de bocsánat, hogy így vélekedem: "nagy az Isten állatkertje és sok a hülye, akadékoskodó ember", akiknek a szép szó sajnos egyáltalán nem használ. Az ilyen emberek sajnos hamar ki tudnak akasztani, de azok meg mégjobban, akik érthetetlenkednek egy sort teljesen egyértelmű dolgokon. A héten sok ilyen volt, nekem meg elfogyott a türelmem és felemeltem kicsit a hangom. Az emberek első reakciója ilyenkor, hogy először meglepődnek, majd vagy visszapofáznak, vagy behúzzák fülüket-farkukat.


Mindegy. Most nyugiban vagyunk a hosszú hétvégén kiscsaládommal, hétfőtől meg kipihenten, újult erővel kezdek az újabb héthez. Hétfőn tankönyvvásár lesz a nagyobbik lányom sulijában és a héten még rengeteg elintéznivalóm van.


Ma kimegyünk a városba megnézni néhány aug.20-i programot, hazafelé fagyizunk, sétálunk egyet és itthon jöhet a RELAX! :D


Jó pihenést mindenkinek ezen a hosszú hétvégén!

Puszi Monesz! :)

2010. aug. 20. 07:55

Sziasztok hát a szőkeség belülről fakad az már tuti mostanában be kukkantottam de valamiért kijelentkezett a gép és én meg mérgelődtem hogy biztos rendszer hiba ma jöttem rá hogy csak be kellet volna jelentkezni

:)

666. 35491a860f (válaszként erre: 665. - Makrai.lilla)
2010. aug. 18. 08:23

akkor ezzel kellett volna kezdened, hogy stresszes volt a melóhelyed. évekkel ezelőtt nekem is volt egy brutálisan stresszes munkahelyem, ahová gyomorideggel jártam be minden reggel dolgozni és délutánonként úgy mentem haza, mint akin átment az úthenger és utána még 66-szor kifacsartak volna. ugyanis ennyire genny kolléganőim voltak. szerencsére már nem kell élveznünk egymás társaságát és a jövőben is kerülni fogom az olyan munkahelyeket, ahol túl sok nő dolgozik egyrakásra, mert abból mindig csak baj van. némelyek szeretnek unatkozni és emiatt áskálódnak a másik háta mögött. persze most már sokmindent ki tudok védeni, mert azóta a gondolkodásom is sokkal pozitívabb lett!


Kerüld a stresszes helyzeteket.

2010. aug. 17. 16:08

hali nemtuidom vki emlékszik rám.irtam h majd2 eve szenvedek a gyomrommal....nah érdekes vagy nemtudom de most h melot váltottam mintha megszunt volna, nekem is fura még,hisz anno minden nap éreztem majd másfél évig...hihetetlennek tünik

föleg mert anno befolyásoloni sem tudtam semmivel

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook