Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Gina egy áldozat tollából fórum

A Gina egy áldozat tollából (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Gina egy áldozat tollából

1 2 3 4 5
66. Chelsey (válaszként erre: 61. - Gribedli***)
2014. júl. 15. 12:56

Nem kell eltiltani őket a szórakozástól, csak kicsit máshogy kell viselkedni, mint évtizedekkel ezelőtt.


1.) Meg kell tanulniuk, hogy csak zárt üveges italt fogyasszanak, amit ők maguk, de legalábbis a szemük láttára bontanak ki.


2.) Mielőtt elhagyják az asztalt (wc, tánc stb. miatt), igyák ki a poharukat, így nem történhet meg, hogy visszajönnek és a már bekevert maradékot isszák meg.


3.) Nem mennek el külön "ismerkedni", ha valami pasi fel akarja őket szedni, akkor invitálják a saját társaságukhoz- az ilyen kavarós pasik nem akarnak bemutatkozni egy baráti társaságnak.


Általában nem egyedül dolgoznak az ilyen keverők, hanem legalább ketten, a módszer pedig a kiszemelt áldozat leválasztása a társaságról, aztán már könnyű préda.


Amit említettél nagyon fontos: figyeljünk egymásra!

65. legnano (válaszként erre: 64. - Gribedli***)
2014. júl. 15. 11:45
A tanyán nem volt áram és bajos lett volna a kamera,de itt már van.Érték ugyan nincs csak ÉN,de velem nem tud mit kezdeni:((
64. gribedli*** (válaszként erre: 63. - Legnano)
2014. júl. 15. 11:27

Nekünk van rendőr barátunk, de nem hiszem, hogy emiatt részesültünk volna különleges bánásmódban, saját tapasztalataim jók.


Épülőben volt a házunk, amikor többször vandálkodtak, a második eset után tettünk rejtett kamerát és jött harmadszorra. A negyedik alkalommal már ott csücsült a rendőrségen a video és pont véletlenül itt volt a férjem, már pont ment volna el, csak valamit ellenőrzött, amikor meglátta az illető motorját és ennyi, hívta a rendőrséget és el is kapták. Amúgy olyanokat csinált, hogy bedobott tele szemeteszacskót, vagy egy üveg olajat, vagy bejött és kitépett pár égőt a kinti lépcsők világítására valo lámpákból, széttörte a kaputelefont, stb. Elvinni nem nagyon tudott semmit mert még épülőben volt a ház és amúgy zárva, csak az udvaron tett kárt, amiben tudott.


Jelenleg van 4 kamera és még lesz pár. De ez nem változtat azon, hogy nem az a hibás, aki nem tesz fel kamerákat, hanem az, aki betör. Akkor sem lenne ehhez joga, ha egy kamera sem lenne. Ja, mi már korábban is fel akartunk tenni rejtettet is, de erre addig nem kapsz engedélyt, amíg nincs tényleges betörés, rongálást, ezt egy kicsit hülye szabálynak tartom, mert ha feltehettük volna, már az első alkalom után elkaphatták volna.

63. legnano (válaszként erre: 54. - Gribedli***)
2014. júl. 15. 10:38

A rendőrség a füle botját sem mozgatja meg ezt a saját tapasztalatom mondatja velem.

Nekem volt egy tanyám,ahová betörtek és még én voltam a bűnös,mert úgy beszéltek velem.No nekem is felvágták a nyelvem és jól beolvastam nekik,mert még a tettes is meg volt.Büntetlenül megúszta.Ilyen a rendőrség nem az áldozat mellett van.Azt a nagyon szidott KÁDÁR rendszert,hogy milyen rossz volt és az embereknek nem volt becsülete,de a bűnöst rács mögé dugták.Most lehet garázdálkodni és jót nevetnek rajta és még az áldozatot kezelik úgy,hogy Ő tehet róla.

62. gribedli*** (válaszként erre: 60. - 3ceaf21574)
2014. júl. 15. 08:39
Az olaszok sincsenek előrébb, ami az anyagiakat illeti, de az emberekben van igény az igazságszolgáltatásra. Ha otthon már ez sincs, azzal csak még jobban hagyják eluralkodni a káoszt. Nem pénzen múlik, hanem mentalitáson.
61. gribedli*** (válaszként erre: 53. - 66a97e58a5)
2014. júl. 15. 08:36

Mondjuk nekem van 2 lányom és majd ha abba a korba érnek, hogy elengedem őket diszkóba, meg kell tiltanom nekik, hogy rendelhessenek valamit ott, vagy mi?


Az én időmben ott volt a Mariska, de nem volt ennyi hülye ember, mi segítettük egymást és figyeltünk egymásra. Sőt, volt olyan, hogy ha egy-egy szórakozóhelyen valaki tényleg KO volt, akkor sem jutott eszébe az embereknek úgy általában, hogy na, pakoljuk ki, mije van... Biztos voltak ilyenek is, de nem ez volt az általános.


Most úgy vagyok vele, hogy egyszer előttem akartak kirabolni egy férfit, mert nyitva volt a kocsijának az ablaka és látták a rolexet, de megvédte magát, mindegy, én azóta még nappal sem veszek fel Milanoban olyan ékszert ami az ilyen kis motoros seggf.jeknek feltűnhet.

60. 3ceaf21574 (válaszként erre: 59. - Gribedli***)
2014. júl. 15. 08:31
Arra hogy a mi államunk egy nagyon kezdetleges és végtelenül ostoba rendőséggel van megáldva mint itt általában minden,mert a mi kis államunk is végtelenül ostoba és végtelenül szegény,minden értelemben.
59. gribedli*** (válaszként erre: 58. - 3ceaf21574)
2014. júl. 15. 08:22
Ezt mire írtad?
2014. júl. 15. 08:15
Igazából tök mindegy hogy történt.Nagyon sajnálom hogy megtörtént veled,de sajnos nemjóléti államokban ez a szokás.Azért a barátaimat megkérdezném ugyan mi történt már velem?És kikkel találkoztunk?És mit adtatok amitől eszméletem vesztettem?Ugye érted mire célzok?
57. gribedli*** (válaszként erre: 55. - 3ceaf21574)
2014. júl. 15. 08:13

Nem omlana össze. Érezné, hogy legalább foglalkoznak vele mert számít, hogy mi történt.


Az jutott még eszembe, hogy ha "csak" leitatták volna, vagy még akkor is, ha ő itta volna le magát, és drognak nyoma sem volt azon a 2 estén, akkor is ugyanolyan undorító kirabolni vagy megerőszakolni egy tök részeg embert.


Egyszerűen undorítónak tartom magát a gesztust. Már miért ne ihatna valaki? És ha iszik, kötelező kihasználni? Az ő hibája, hogy kirabolták, megerőszakolták, mert ivott? Vagy mert nem bírja az alkoholt? Ne már! Ez olyan, mintha felmentenék az emberek az igazi tettest, aki mindezt kihasználta. Persze, nem pártolom azt, hogy mindenki agyba főbe rúgjon be, tépjen be, még akkor sem, ha a környezet megbízható lenne (mert nem is dekoratív egy nőtől, de férfitól sem), csak azt mondom, hogy attól még áldozat. Ha felelőtlen is, akkor is áldozat az ilyen.

56. angelic smile (válaszként erre: 1. - Paris25)
2014. júl. 15. 08:09

Én csak egyet nem értek. Ha egyszer ilyen megtörtént veled, hogy mertél még egyszer elmenni? Én biztos maradtam volna otthon a fenekemen, de az esetből tanulva biztos, hogy nem ittam volna semmit. De mindannyian csinálunk hülyeségeket, nem?

Nagyon sajnálom, ami veled történt, és kívánom, hogy jöjj helyre lelkileg!

55. 3ceaf21574 (válaszként erre: 35. - Gribedli***)
2014. júl. 15. 08:04
Tudom hogy tuskó vagyok ,meg még tudatlan is ,de ha megteszi a feljelentést,akkor az első lépése a rendőrségnek az lesz hogy csinálnak nála egy jó kis házkutatást,majd ezt követően beráncigálják éveken keresztöl mindenféle indokokkal kihallgatásra ,és mikor már totálissan összeomlott,levélben értesítik hogy ismeretlen elkövető ellen a nyomozást lezárták.
54. gribedli*** (válaszként erre: 46. - 6b006fc769)
2014. júl. 15. 08:02
Igen, ha úgy van előadva, ahogy kell, meg fognak mozdulni, de kicsit határozottabban kellene hozzáállnia.
2014. júl. 14. 22:30

Én még a 90'es években voltam tini, már akkor "ment" az italokba csempészett drogok a diszkóban... Mikor hallottam ezt én a következőt csináltam : diszkó előtt otthon ittam, wcre mentem és este 21-től hajnali 4ig egy kortyot sem ittam a diszkóban. Volt mikor meg akartak hívni Cola stb de én SOHA sem ittam, akkor sem ha előtte nyitották ki az üveget! Alkoholt alapban soha!

És jó volt nem kellett félnem a drogoktol.

Ki lehet bírni, főleg ha nem akarsz úgy járni vagy rosszabbul mint a cikk írója.

Más megoldás nincs, vagy ne menj szórakozni... Választhatsz.

52. tirinke (válaszként erre: 45. - Elbb)
2014. júl. 14. 22:28
Mázlista, nálunk csak egy fényképezőgépre futotta...
51. 6b006fc769 (válaszként erre: 50. - Spinneli)
2014. júl. 14. 22:10

A súlyosabb bűncselekmények elkövetőitől kötelező DNS mintát venni a gyanúsítotti kihallgatás után.

Az tény, hogy elég drága a szakértői vizsgálat de pl. a kábítószer vérből történő kimutatása sem olcsó, mégis mindennapos.

Ha máshogy nem lehet valamit bizonyítani, akkor muszáj ezt az utat végigjárni, de az elején ehhez kell mintát rögzíteni. A mintavétel nem akkora horror összeg.

Persze egy köpködéses becsületsértés nem olyan súlyú, hogy DNS mintát rögzítsenek, de pl. a rabolás meg a tuti erőszakos szex eléggé indokolja.

Amit a kisasszony írt a cikkben, az legalább három bűncselekmény gyanúját veti fel, nem hiszem, hogy elmennek mellette, ha mindezt közölte a rendőrökkel.

50. spinneli (válaszként erre: 19. - 6b006fc769)
2014. júl. 14. 21:22
Jó, nyilván sarkos a mérőszalag, de DNS mintát a lehető legritkább esetekben vesznek úgy tudom, mert nagyon drága.
49. elbb (válaszként erre: 48. - Syria)
2014. júl. 14. 20:04
Hát milyen? Van erre egy etalon? Vagy formacikk? Tegyük fel, hogy nem igaz az, hogy beginázták. A cikknek akkor is van létjogosultsága, tehát így vagy úgy, de célt ért.
48. syria (válaszként erre: 1. - Paris25)
2014. júl. 14. 19:00
Pfff. :( Ha igazán áldozat volnál, nem ilyen cikk született volna.
2014. júl. 14. 18:29

Ha ennyire tisztában vagy a Gina összetételével, hatásával, csodálkozom, hogy 2x sikerült belefutnod, másodjára olyan helyen, ahol a madár is alig jár.

A reggeli ébredés és nővér, stb. szerintem regényesre sikeredett.

Ezzel legjobb lenne ált. iskolába menni, osztályfőnöki órára, vagy kifüggeszteni a faliújságra.

Ne haragudj, ez jött le.:))

46. 6b006fc769 (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2014. júl. 14. 18:16

Jó, rendben, nem azt mondom, hogy nem igaz a sztori. Viszont vitathatatlan, hogy nincs kellőképp alátámasztva.

Na meg az sem derül ki, hogy valójában volt-e erőszak. Ha volt akkor feljelentést kell tenni, de a "hátnetudomtalánvalami"-vel a hatóságok sem tudnak mit kezdeni. Vagy tesz feljelentést, vagy nem. Ha tesz, akkor van nyomozás, forrónyom mintavétellel, kihallgatással stb. Legalábbis vannak olyan helyek az országban, ahol ez így működik.

45. elbb (válaszként erre: 15. - Spinneli)
2014. júl. 14. 18:15
Tizenpár évvel ezelőtt anyuékhoz éjjel betörtek, mi kihívtuk reggel a rendőröket, és a két helyszínelő cucca a teljes ebédlőt elfoglalta. :) ( Csak az ebédlő olyan 25 m2. :)Kizárt, hogy abban a sok táskában csak mérőszalag volt :)
2014. júl. 14. 17:50
Lehet, hogy a pincét be volt vonva a buliba és ő is részesült volna a lopott cuccokból. Nem tudom, a mai világban már nem csodálkozom semmin. Már egy szórakozó helyen sem engedheti el magát az ember büntetlenül.
43. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2014. júl. 14. 17:49
Ez a másik, fényképező 2 telefon, mindegy magánügy, csak elgondolkodtam, egy ilyen helyre minek?
42. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2014. júl. 14. 17:48
Én megértem, és nem is bántani akarom, csak annyira furcsa, hogy valaki annyira egyedül van, hogy nincs mellette senki. Se barát, se szülő. Persze, megeshet, hogy nincs senkije.
41. gribedli*** (válaszként erre: 39. - 9b10f3d7ff)
2014. júl. 14. 17:45

Szerintem teljesen mindegy, nem kellenek különböző cuccok, nem kell még pincér beavatkozása sem ahhoz, hogy valakit kiraboljanak, egy sima extasy-val is le lehet butítani annyi időre, hogy elvegyék mindenét, megerőszakolják stb.


Ja, én józanul sem viselném (de még a táskámban sem tartanám) az ékszereimet egy szórakozóhelyen, csak bizsut

40. gribedli*** (válaszként erre: 37. - 9b10f3d7ff)
2014. júl. 14. 17:40
Igazad van, ezért sem értem, hogy mindezt leírta de egy sor dolgot tehetett volna azonnal. Sajnos gyanúsítgatással meg nem segítünk neki, szóval ha igaz a sztori, ne legyünk már mi is olyanok mint akik a kórházban észhez térítették, nagyon megalázó lehetett neki az egész és nagyon érzéketlenül reagáltak rá.
39. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2014. júl. 14. 17:34
A második esetnél a pincérre gyanakodott, és végül is az beletudja dobni neki, de milyen érdeke fűződhet a pincérnek hozzá? Gondolom egy ilyen valami pénzbe kerül, csak úgy viccből nem dobálják bele az italba.
38. eb85e22a13 (válaszként erre: 26. - 3ceaf21574)
2014. júl. 14. 17:34

Hat igen.. En noveremmel egy csendesebb helyen ittam tavaly egy pohar bort, velunk volt meg egy nagyon regi kozos baratunk. En kb.15 p.utan kezdtem szedulni,ki is mentem a mosdoba, es megneztem magam a tukorben. Nem lattam mar akkor elesen a vonasaimat, es hulla faradtnak ereztem magam. Kimentem,es kerdeztem noveremeket, hogy nem latszik-e vmi.rajtam,olyan furan erzem magam.Mondtak,h.nem,csak faradtsag. Valoban eleve faradt voltam,es eleg gyakran erzem magam rosszul, es szedulok egyebkent is, gondoltam bizt.ez lehet.

Majd kikertunk meg egy kört, de az italomat noveremnek adtam,mert nem esett jol. Rovid idovel noverem arca is nagyon faradt lett, de egesz nap dolgozott,este 10 ig, bar fura volt,h.hirtelen ..

A szomszed asztaltol folyamatosan hozzank szolt egy faszi, valoszinuleg a noi haverja volt a csaj akivel ult. Nem ertettuk mi a pic.at akar, poenkodni probalt, de nem jott ossze neki/nem is volt teljesen szazas szerintem,mert ahogy feloltozott,az nem vall normalis emberre, legalabbis hetero ferfire biztos nem/, mellette a csaj vihogott folyamatosan. Kimentunk parszor ragyujtani../italt

bent hagyva/. Kb.2 ora hossza mulva megbeszeltuk,h.megyunk. Nekem akkor mar iszonyat fent volt a pulzusom, es nagyon szedultem, nem birtam egyenesen menni. Noverem 5 percre lakott, en sem sokkal messzebb. Baratunk is elindult haza, az en iranyomba, igy en vegig szinte kiserettel mentem.

Aggodott, h.szarul vagyok. Otthon lefekudtem,de akkor mar forgott velem minden,pulzusom vagy 130 volt,nem birtam aludni. Masnap kora delutan meg sza.rabbul voltam,meg mindig alvas nelkul. De mivel eleve nem vagyok egeszseges, es gyakori a magas pulzus,es a rosszullet,gondoltam megint ez lehet, bar gyanus volt, h.megsem. nagyon eros izuleti fajdalmaim lettek. Felhivtam noveremet, hogy hogy van. Azt mondta,h.nem tudja mi van,de nagyon magas a pulzusa, es fajnak az izuletei, es nem tudott aludni. Akkor mar biztosra tudtam,h.vmi.sz.rt tettek a piankba. Nekem 5 napig tartott. Surgossegire nem mentem,mert tisztaban vagyok mi van ott, elotte voltam mas dolog miatt, es ugy bantak velem,es a tobbi beteggel,hogy az nem emberi. Termeszetesen az akkori problaman nem tudtak segiteni/vagy nem akartak/, meg 2 hetig jarogattam egyeb orvosokhoz, nagyon veszelyes allapotban../

Fogalmam sincs milyen cucc volt amit raktak a piankba, gina-ra nem ezek a jellemzoek.

37. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2014. júl. 14. 17:32

Ha úgy gondolnám megerőszakoltak, tuti mennék a nőgyógyászatra, bőrgyógyászatra, nem kaptam-e valami fertőzést, esetleg AIDS betegséget.

Nem értem a történetet, ennél sokkal kevesebbért is nyomoznak.

Valamint, amint felmerül a drog, azonnal vért is vesznek, alkohol szintet is néznek, ha nem itta valaki hülyére magát nem kezelik alkoholistaként.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook