Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fiamék szét akarnak menni fórum

A fiamék szét akarnak menni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
49. emi1206 (válaszként erre: 46. - 82d45dcd14)
2014. máj. 21. 16:28
Én úgy értelmeztem, hogy azóta mondja, hogy nem szereti, mióta telebeszélték a fejét, de nem is azzal van a gondom, hogy nem maradnak együtt. Nem vagyok híve én sem a mindenáron együtt maradásnak, csak, hogy erre csak akkor jön rá, amikor mások azt mondják neki. De ezt már korábbi hsz-ben kifejtettem.
2014. máj. 21. 16:24

Persze én sem olyan szinten mondom hogy össze kell őket tartani, hanem ha már így alakult, akkor a lehető legjobbat kihozni.

De én sem tudom a megoldást.

Annyi biztos ha ilyennel fenyegetőzne a fiam odamennék azonnal.

47. Érdekes73 (válaszként erre: 45. - Emi1206)
2014. máj. 21. 16:24
Tudod minden félnek van egy verziója... Ez a verzió meg az egyik szülőé nem az érintetteké.
46. 82d45dcd14 (válaszként erre: 45. - Emi1206)
2014. máj. 21. 16:23

A lyány már mondta,hogy nem szereti!

Túlságosan fiatalok még most is,és talán túl hamar jöttek a gyerekek is...

45. emi1206 (válaszként erre: 41. - Érdekes73)
2014. máj. 21. 16:18
Ez így oké, amit írsz, nekem csak az a gáz, hogy elvileg (bár ez nem derült ki, csak feltételezés részemről) nem volt semmi gond a kapcsolatukban, addig, amíg a lány szülei, barátnői nem kezdték el telebeszélni a lány fejét. És az a gáz, hogy a lány erre hallgat, nekem beszélhetne bárki bármit, ha szeretem a párom és jól működik a kapcsolatunk (ahogy elvileg ez náluk is volt), akkor nem hagyom el és nem kezdek el szervezkedni ellene, hogy ne láthassa a gyerekeit.
2014. máj. 21. 16:06

Értem mit írsz "elegem van"...

Teljesen megértem hogy mitől tartasz. Nem tudom hogy lehetne megoldani.

Szerintem van az a pont amikor egy anyának joga van a féltés miatt beleszólni végső esetben és odamenni és ha kell elhozni akár a felnőtt fiát.

Nehogy tényleg a fenyegetés valóra váljon.

Örüljön az aki nem volt ilyen szituációban....

Bízom benne hogy soha nem kerülök ilyen helyzetbe a gyerekeimmel kapcsolatban.

Mint balek voltam ilyen helyzetben. 17 voltam megismerkedtem egy sráccal, csak nem tudtam hogy szerelmi bánata volt...

Eltelet egy pár év miután lelkileg helyre kerültem.

De egy anya ezt soha nem tudja feldolgozni.

Úgyhogy aki itt azt mondja ez a két felnőtt emberre tartozik téved. Van olyan ember aki lelkileg sérülékenyebb és igen is segítségre van szüksége. Megmutatni akár hogy van kiút.

Persze azt nem tudom hogy, de anyaként én is mindent megtennék ha ilyet mondana akár a fiam, akár a lányom.

43. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - Elegem van)
2014. máj. 21. 16:03
Azt teszed amit a nászodék, beleavatkozol a fiadék életébe.Ne tedd, támogasd a fiad, biztosítsd a menyed a bizalmadról az unokáid a szeretetedről és ennyi.NEM A TE HARCOD,SEGÍTENI NEM TUDSZ ÁRTANI ANNÁL TÖBBET.Ha kérik a tanácsod segítséged add, ha nem akkor várd ki míg lezajlik az egész!
42. Mézes-Krémes (válaszként erre: 3. - Elegem van)
2014. máj. 21. 16:02
Ha ő öngyilkos lesz, akkor tönkre teszi a két gyermekének az életét ezzel a tettével. Szerintem helyezd erre a hangsúlyt... Egyébként aki fenyegetőzik ezzel, az szerencsére nem szokta megtenni.
41. Érdekes73 (válaszként erre: 37. - Emi1206)
2014. máj. 21. 15:55
Összejött egy 18 éves fiú meg egy 19 éves lány. Vszínüleg rosszul választottak. A legjobb ha békésen szétmennek de a gyerekekre odafigyelve...Mindegyik fiatal kezdjen új életet én ebbe nem látok semmi gázt. Az gázosabb lenne ha utálkozva élnének még együtt 50-60 évig....A szülőknek meg nem kéne szerintem beleszólni nem az ő dolguk.
2014. máj. 21. 15:54
Na, végre! Nem a fiatalokról van már szó:)))) Örülök neki:)))
39. Érdekes73 (válaszként erre: 36. - Emi1206)
2014. máj. 21. 15:51
bokréta :) de bukéta ? na mindegy le vagyunk maradva...
2014. máj. 21. 15:51
bukéta, nem buké
37. emi1206 (válaszként erre: 35. - 82d45dcd14)
2014. máj. 21. 15:50

Nagyon gáz, gondolom mennyire voltak erősek a lány érzelmei. Ezért mondom, hogy ez a kapcsolat már halálra volt ítélve, csak idő kérdése volt, hogy mikor lesz vége.

Ez a család nekem a fórumindító hsz-ei alapján nagyon butának tűnik és felelősségérzés se sok szorult beléjük.

Bár az is igaz, hogy a fiúról nem sok minden derült ki.

36. emi1206 (válaszként erre: 33. - 82d45dcd14)
2014. máj. 21. 15:47
Én is így ismertem, de valahonnan rémlett virágcsokor is, talán mert hasonlít a bokréta szóra.
35. 82d45dcd14 (válaszként erre: 34. - Emi1206)
2014. máj. 21. 15:47
Azért,az is gáz,ha ilyen könnyen le lehet valakit beszélni egy kapcsolatról,úgy,hogy már van 2 gyerek!
34. emi1206 (válaszként erre: 29. - Elegem van)
2014. máj. 21. 15:45
Ha ilyen buták nem lehet velük mit kezdeni, nem kell velük foglalkozni. Ha a lány meg rájuk hallgat, akkor vele se lehet mit kezdeni. Egyébként ha a szülei, barátnői így tudják befolyásolni, akkor előbb-utóbb úgyis vége lett volna ennek a kapcsolatnak, mert máshol is talált volna olyat, aki lebeszéli őt a fiadról, esetleg olyat is, aki elcsábítja, úgy tűnik csak idő kérdése volt, hogy mikor lesz vége ennek a kapcsolatnak.
33. 82d45dcd14 (válaszként erre: 32. - Elegem van)
2014. máj. 21. 15:45

Figyelj..nem ismertük ezt a szót..

Nem tudom,az ország melyik részén élsz,de spec,mi itt a buké szón az illatot értjük...

2014. máj. 21. 15:43
Figyelj, sztem a francia bouquet-ből eredhet, illetve lehet, h. ennek a latin eredetijéből... ha ennyire ez a gond. egyébként csokrot jelent, és annyira nem népies és nem régi. de nekem nem ez a fő gondom... nem gondoltam, h. nyelvészkednem kell, bár igazán szeretem azt is...
2014. máj. 21. 15:40

Azt nem fogod tudni megmagyarázni a fiadnak, hogy van másik lány is meg, hogy még fiatal és stb...

(Nekem még nincs gyerekem, de ha belegondolok, hogy egyik napról a másikra megszűnne a családom, valószínű én is vigasztalhatatlan lennék.)

Azt is viszont lehet, hogy megérti, hogy a gyerekeinek még mindig jobb, ha időnként látják az apjukat és valamilyen szinten részt vesz a nevelésükben, mintha nem lenne egyáltalán apukájuk. Mert a láthatást csak úgy nem lehet megtagadni senkitől, ezen hiába is fáradozik a lány és a családja.

30. Érdekes73 (válaszként erre: 25. - 16b5d6ae34)
2014. máj. 21. 15:40
sose hallottam még én se :) most rákerestem elég régies és népies :)
2014. máj. 21. 15:32
Lenéznek minket mert például vany egy ócska autónk. És ez a faluban nem divat. ott mindenki bicajjal jár. Nyilván. A fiam, összespórolt egy szintén ócska autóra, mert a munkahelye ugye nem a településen van, hanem 22 kmre, hát ezért is elhordják nap, mint nap mindennek, h. minek az autó. Hát igen, hóban fagyban nem lehet kerózni. Olyan helyen dolgozik, ahová nem jár volán busz...
2014. máj. 21. 15:30
Mert hogy eléggé vidékiek...
2014. máj. 21. 15:30
Ó hogy épp a bukétán akadtok fenn, hát azt csak úgy írtam...
2014. máj. 21. 15:29
Hát hisz épp ezt mondom, h. mi nem szólunk bele. Csak csendben hallgatom, olvasom, h. ma épp mit tettek vele. Ma is dolgozik a fiam, és egy barátja írt rá, h. a lány az apjával voltak bent a pol.hiv.-ban, és valami papírral jöttek ki. Ott van a családvédelem, hát gondolom, h. a gyerekelhelyezést akarhatják elindítani... Tehát nem mi szólunk bele. én csak támogatni szeretném a fiam, de nincs ötletem, h. mi az, ami egy felnőtt férfira hat. Mert az nyilván nem, h. szomorú lesz az anyád meg az apád meg a testvéreid, ha összetöröd magad az autóval. Nyilván tőlem már jobban érdekli, h. a gyerekeivel élhessen. De gondolom, épp most akarják ettől megfosztani... Ötletet várok...
25. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 20. - Mazsinka)
2014. máj. 21. 15:26
...sejtettem...csak előtte lévő valamelyik hsz-ben olvastam, hogy a lány családjáról mi a vélemény..."buta vidékiek"....Na a buké sem egy előkelő szó:)
24. szafaripók (válaszként erre: 22. - Elegem van)
2014. máj. 21. 15:26
Amikor egy kapcsolatnak úgy van vége, hogy csak az egyik akarta, hogy vége legyen, a másik meg nem, ez utóbbinak mondhat bárki bármit. Eleinte teljesen mindegy, hogy mivel érvelsz, mert FÁJ neki, és ez emészti. Ahogy telik az idő, rendbe jön, túllép rajta - jó esetben.
2014. máj. 21. 15:24

Soha nem jutna eszembe, hogy beleavatkozzak felnőtt emberek életébe!

Az Ő életük...Ők döntik el, mit tegyenek.


Bocsáss meg, de milyen jogon szóltok bele más emberek életébe? ...akkor sem, ha a fiad, vagy a lányoda lányod!

A Ti életetek felől sem a fiadék döntenek...:)

2014. máj. 21. 15:23

7 éve élnek együtt. A lány 26, a fiam 25 éves.


Szerintem olyan nincs, h. valaki élete végéig szerelmes. Én is szeretem a férjem, 3 gyönyörű gyerekünk van, de ez már nem a szerelem...


Tavaly nyáron kezdődött a kapcsolat megromlása, mikor a fiam vidéki munkát vállalt, 2 hétre Somogyba ment egy rendezvényt őrizni. Mire hazajött a lánynak volt egy 21 éves falubeli barátja...


A lány már dolgozik egy éve a falusi polg.hiv.-ban, ott vannak a barátnői, mind elvált, vagy külön élő gyerekes anyuka. Ott ez a trend.


Én nem akarom a kapcsolatukat helyre hozni, engem az érdekel, hogy milyen érvekkel lehet egy 25 éves fiatalemberre hatni, hogy fogja fel, hogy ha a másiknak nem kell, akkor tudomásul kell vennie.

21. anyegin (válaszként erre: 19. - 16b5d6ae34)
2014. máj. 21. 15:21
virágcsokor :-)
20. Mazsinka (válaszként erre: 19. - 16b5d6ae34)
2014. máj. 21. 15:21
Csokor. Nem is hányás... :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook