Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem nem igazán tolerálja, ha a munkahelyi... fórum

A férjem nem igazán tolerálja, ha a munkahelyi... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. Myra
jan. 28. 08:36
Barátnőd nincsen? Ha a párodat nem érdeklik a te problémáid akkor kérdés mennyire szeret téged?
jan. 28. 00:27
szomoru ez igy,hogy ferjedet nem erdekli a te problemad!nagyon sajnalom!
jan. 27. 23:27

Van egy munkahelyi barátnőm, akivel kölcsönös a bizalom. Bármi van, már megyünk is egymáshoz. Itthon meg rizsázok, pedig őt sem nagyon érdekli! Engem sem az övé, de meghallgatom, mert jófej barátnője vagyok. 😁

Ezen felül van itt naplóm, írok bele mindenfélét. Aki reagál reagál, ha nem, úgy is jó. Általában azért elolvassák a marhaságaimat. 😁

13. globus (válaszként erre: 12. - 5d8fd6c5cb)
jan. 27. 17:37
Utána beszélhet 🤣
12. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 17:34
Férj helyett kell egy jó barát
11. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 15:49
Milyen területen dolgozol? Egészségügy? Szociális szféra?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Charlize)
jan. 27. 15:34
Most váltottam.
9. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 27. 15:32
Ha ilyen szar kollégáid vannak, ideje váltani.
jan. 27. 15:10

Nekem a férjem a kollégám is egyben, szóval nincs gondunk ezzel. Nem csak a melóról szól az életünk, de ezt is megtudjuk beszélni. Meghallgatjuk a másikat és támogatjuk egymást.

Viszont havi 1x összeülünk a csajokkal és ott nagyon jól ki tudjuk beszélni a melós-családos-csajosd dolgainkat.

Kell is egy kis pasinélküliség.

45-50 közöttiek vagyunk.

jan. 27. 15:09

Minek vagytok együtt, ha már problémákról sem lehet beszélni?

Mi tart titeket össze?

jan. 27. 14:59
Erre (is) jók a barátnők.
jan. 27. 14:58
Tavaly nekem is voltak problémáim. Rájöttem másokat nem tudok megváltoztatni ( ők sem engem), hát változtattam én. magamra zárom az iroda ajtaját, és ott tevékenykedem. Kizárok minden külső körülményt a kollégáim kolléganőim csináljanak amit akarnak és én is azt teszem. Mikor pedig közösen kell dolgozni beveszem a leszarom tablettát.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
jan. 27. 14:58
Korábbi kollégák sem értik igazán, mert teljesen más területre mentem dolgozni.
jan. 27. 14:55
Ez nagyon rossz, sajnálom 😭
jan. 27. 14:43
Én egy korabbi kolléganővel ülök be néha valahová. Ő ismeri az embereket, körülményeket, ügyfeleket. Hasonló helyen dolgozik most, kölcsönösen elröhögünk egymáson, máris jobban vagyunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook