Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A csúnyaságnak is van előnye: mivel nem lesz családod,... fórum

A csúnyaságnak is van előnye: mivel nem lesz családod,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 20. - Martini64)
febr. 8. 21:27
csúnya nénik nem léteznek, csak kevés pálinka..-))
22. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 21. - Jázmin0007)
febr. 8. 21:26
Biztosan szép vagy, mint egy rózsaszál..-)))
febr. 8. 21:22
Én csúnya is vagyok, és karrierem sincs, se családom. Ez van sajnos.
febr. 4. 12:14
A baj az, hogy 1 a szépek karriert is könnyebben érnek el. 2 A szépeknek van választása. A csúnyának nincs.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Pteri)
febr. 2. 18:04
Pontosan. És a szép nők között is vannak jók és kedvesek.
18. pteri (válaszként erre: 14. - Lotti26)
febr. 2. 17:03
Ezt csak vigasztalásul mondják. A valóság az, hogy aki csúnya, ahhoz nem közeledik az ellenkező nem, így sose derül ki, milyen belső értékei vannak.
17. srcrss (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 13:32
Ismerek nagyon csúnya nőt. Igénytelen is, mert mindig zsíros a haja. Hangos, feltűnési viszketegségben szenved. Annyira csúnyán beszél, hogy én szégyellem magam. De mindig van pasija... Mindenkire rámászik, aki hagyja.
16. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 13:21
"Ha egy pasi kicsit is igényes, ad magára, nem elhízott és itt nem hozom szóba a jóképűséget, csak az igényességet, annak már egekben vannak az igényei." - na, én ezt fordítva tapasztalom.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Lotti26)
febr. 2. 13:19

A csúnya nőnek csak az igénytelen, kövér pasi jut(na). Tapasztalat.

Ha egy pasi kicsit is igényes, ad magára, nem elhízott és itt nem hozom szóba a jóképűséget, csak az igényességet, annak már egekben vannak az igényei.

14. Lotti26 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 12:16

Bocsi ezt nem hiszem. MIndenki szép valakinek, valamiért.

És még nem beszéltünk belső értékekeről.

A lélek szépsége mindennél többet ér.

Ha valaki olyan szép , mint a festett angyal , akkor is lehet, sok ép eszű , esetleg modell alkatu férfinak se kell.

Ha meg igen , az Ő baja!

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Nancy Ann)
febr. 2. 11:54

Én olyan csúnya vagyok, hogy senkinek nem kellek.

Ha megpróbálok nyitni egy férfi felé, mindig felsülök

febr. 2. 11:23

Szépség-csúnyaság relatív.

Azon kívül,a szépség,vagyis a mások szemében csodált,vágyott külső csak pillanatnyi állapot.Mindenki idősödik,és a szépségideálok is változnak.

Ha csak a szépnek tartott emberek alapítanának családot,kihalt volna az emberiség.

Én átlagos vagyok,bár hogy ennek kimondásához kellett pár évtized önbizalom fejlesztés,mert tizen-huszonévesen szürke,jelentéktelen egérnek tartottam magam.

Mégis volt dolgom olyan férfiakkal,akik kifejezetten jóképűek,jó kiállásúak voltak.De csak onnantól,hogy elhittem magamról,hogy nem egy szerencsétlen penészvirág vagyok.

febr. 2. 10:55
Az én osztály főnököm irtó randa volt. Volt férje és két gyereke.
10. Édua2
febr. 2. 09:44
Én is csúnya vagyok, de több mint 5 éve párom van.
9. Egy lány 789900 (válaszként erre: 5. - E1e0411b9e)
febr. 2. 08:28
És kicsit csúnyább arcú barátnője. De ez fordítva is így van. De ez a szerelem ennyi erővel kipusztulnánk.
febr. 2. 08:18
ez igy fura kijelentes!miert ne lehetne mondjuk gyereke aki csunya,aki egyik embernek csunya masik meg lehet,hogy szep,izlesek,pofonok kulombozoek.
febr. 2. 02:13
Nem értem mi ez a magánélet vs. karrier. Simán össze lehet hozni a kettőt. Sokan megcsinálták és megcsinálják és meg is fogják. A kettő nem ellensége egymásnak. Nem zárja ki egyik a másikat.
febr. 1. 22:06
Hát... Én csúnya vagyok (nem saját véleményem), és mégis, mindig volt barátom, vőlegényem kettő is, és férjem is van.
febr. 1. 21:01

Nagyon sok jó pasinak átlagos külsejű párja van.

Egyáltalán mi az hogy csúnya?

4. idl367 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 20:59
Ha ez így lenne, akkor a britek már kipusztultak volna.
febr. 1. 20:43

Miért ne lehetne családja annak, aki nem olyan szép, mint egy photoshopolt modell?

Már a kiindulópont sem stimmel.

febr. 1. 20:09

Ámítsd magad!

A csúnyáknak is van párja, szaporodnak is, mert igaz nem hátrány, ha szép valaki, de kell lenni belsőértékének is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook