Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőm szerelmes a férjembe... fórum

A barátnőm szerelmes a férjembe... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 11:37

A "barátnőd" olyan amilyen. Az embered viszont már 2x kettyintett volna félre vele, ha áll a dákó, meg ha nem vagy épp résen.

Simán mehet ez még tovább. Talán levesebbet kellene piálnia, ha ennyire nem bírja az alkoholt.

2019. okt. 28. 11:32

Ez nem barát, hanem egy vérszomjas ragadozó.

Globus megírta, hogy hogyan kellene intézni a továbbiakat.

2019. okt. 28. 11:28

Hát van bőr a "barátnőd" pofáján rendesen! 😯

Hogy megismétlődik e a dolog valaha, az kétesélyes.

Elvileg még meg is javulhat a férjed.

A csaj előtt nyilatkozott, hogy részéről ez "csak" egy sikertelen próbálkozás volt?

2019. okt. 28. 11:22

Több milliárd férfi van a világon, neki a tiéd kell... miféle barátnő az ilyen? Megszüntetnék vele minden kapcsolatot, telefonon, közösségi oldalon is letiltanám. Eltörném a lábát, ha beteszi hozzánk :)

Ha férjed igazat mond, egyelőre bíznék benne, fenti feltételekkel, de nyitva tartanám a szemem.

2019. okt. 28. 11:18
Sziasztok! A barátnőm napiszinten jár(t) hozzánk, a gyerekek is, mi is jó barátságot tartottink fent. Az ő párja külföldön dolgozik, 3 havonta jár haza. Én nem járok bulizni, a férjem viszont néha kimegy a haverjaival. Kb 2-3 hónapja a barátnőmék lakásán kötöttek ki részegen, de a párom olyan részeg volt, hogy nem lett erekciója, a lány meg hányt így a férjem hagyta a dolgot. Ekkor megbeszélték, hogy ez hiba volt. 3 hete viszont egy ismételt buli után ismét egymásba gabalyodtak volna, de mivel már gyanakodtam, és ezt telefonon közöltem is az emberemmel, így a férjem hazajött. Akkor még a csaj írt neki egy üzenetet, hogy várja-e, na erre a saját messengeremről válaszoltam neki, hogy ne várd, mert itthon van már. Másnap a csaj átjött és elmondta az első alkalmat is. A páromat kérdeztem, mit szeretne, elválni és a lánnyal folytatni tovább, nos, velünk szeretne maradni, neki ez hiba volt, számára nem több egy részegen majdnem elkövetett dolognál. A lány a párjával közben szétmentek, a fiú talált valakit odakint magának. De tegnap átjöttek megbeszélni a dolgokat és ekkor mondta el, hogy ő szereti a férjem. Kb 300 méterre laknak tőlünk, a gyerekük még átjár hozzánk a miénkhez. A bizalmam megrendült... Mehet ez még tovább? Szeretem a férjem, és talán meg is tudnék bocsátani, de mindig rettegnék, hogy mikor megy pár házzal odébb...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook